• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yusuf Kaplan’dan çarpıcı uyarı: Felaket geliyorum diyor

Yazar Yusuf Kaplan, Türkiye'yi bekleyen yeni tehlikeyi okurlarıyla paylaştı.

34 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

egeli

Türkiye'yi beğenmeyip de gitmek isteyenlere yol açık !  
 • 1 Yıl Önce

EFE

BU VATANI BİZE BIRAKANLAR CEPHEDE SAVAŞIRKEN, SİPERDE İSKENDER, ADANA KEBAP, ANTEP BAKLAVASI YEDİKTEN SONRA KARNI TOK SİPERDEN ÇIKIP SAVAŞIYORDU.  
 • 1 Yıl Önce

Yavuz

Eğitim sistemi bozuk milletlerin sigortası kendi dinidir.Çocukları ilk okuldan itibaren pozivitis kafasıyla eğitiyorlar 
 • 1 Yıl Önce

OLABİLİR

BUNAK FELAKET GELDİ 1$=12.60 TL HABERİN BİLE YOK AHMAK 7 MİLYON ASGARİ ÜCRETLİ 10 MİLYON EMEKLİ AÇLIK SINIRINDA YAŞIYOR BUNDAN DAHA BÜYÜK FELAKET NE OLABİLİR
 • 1 Yıl Önce

muhalefet

sayın başkan bu eğitime el atmalı
 • 1 Yıl Önce

Sâdece okullardaki gençlermi? Yâ köylerdeki gençler?

Ben size Muğla / Bodrum /Mazı Köyünden sesleniyorum. Köyümüz bu yılki yangınlardan etkilenen biryer ve Gökova Körfezinin ilk durağı.Köy halkının geçim kaynağı zeytincilik başta olmak üzere hayvancılık ve yazları turizm. https://twitter.com/erkansasmaz/status/1464218288725106724?s=20 Yangınlardan dolayı köylünün zeytin ağaçları yandığı izin hasat bu sene yok denilecek kadar az. Ammaaaaaa ASIL GÜNDEMİMİZDEKİ KONUMUZ VE SORUNUMUZ KÖYLÜNÜN TAPULU ARAZİLERİNİN ZEYTİNLİKLERİNİN YEKA (YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAĞI ) ALANI İLAN EDİLMİŞ OLMASI. BU KONUDA KÖYLÜ HALKIN KORKULARI VAR DOĞAL OLARAK . ÇÜNKÜ YERLERİMİZE ŞERH KONMASİNDAN VE İSTİMLAK EDİLMESİNDEN KORKUYORUZ .YEŞİLİMİZ GİTTİ BİRDE KÖYLÜNÜN ATASINDAN DEDESİNDEN ELİNDE KALAN ZEYTİN AĞAÇLARI GİTMESİN BİZİ KÖYLÜ YAPAN ARSALARIMIZ ZEYTİNLİKLERİMİZ BAĞIMIZ BAHÇEMİZ. ......... diye yazıyor insanlar twitter hesaplarından.... _______ Eğer bu iddialar doğruysa yakında hiç kimse tabağına koyacak bir tarım ürünü bulamıyacak! 6 sene evvel oğlum 6 aylık bir çalışma yapmıştı konusu *"Tarım tabak içinmi yoksa tank(bio-yakıt) içinmi yapılmalı"* temalı bir araştırmada, dünyanın en verimli özellikle yağlı bitkilerde yüksek yağ oranlı verimli arazileri amerikan 4 büyük şirket topluyor ve zaten Hindistandan afrikaya dünyanın verimli arazilerinin dörtte üçünü bu 4 amerikan şirketin topladığı ve kalanlarıda toplamıya devam ettikleri bilgisine ulaşmıştı! Ve bu 4 amerikan şirketinin elegeçirdiği topraklarda güya küreseliklimi korumak adına sâdece bio-yakıt için tarım yapıp özellikle hindistanın bazı bölgelerinde hayvan ve insanlar için gıda kıtlığına sebebiyet verdikler, ve o bölgelerde pazara gelen bir parça ıspanağı satın alabilmek için insanların birbirleriyle savaştıkları bilgisine ulaşmıştı...... Maalesef küreselemperyaller ülkemizinde verimli topraklarının büyük kısmını ele geçirmekteler evet herkes suçlu özellikle kariyer ve maaşını korumak için etliye sütlüye karışmayanlar oldukça suçlular.... Topraklarımız yabancıların eline geçince, okumuş okumamış ne yapacak bu gençler acaba???????
 • 1 Yıl Önce

Mustafa Arslan

Bizim meslek lisesinde bir hocamiz var. Okulda problemm yapan bir ogrenci sinavda dersi gecen not alamayinca hocam bu dersi gecirmezsen intihar edicem deyince Hocada ona "Git intihar et dunya bir pislikten kurtulmus olur " dedi. Bu gencler de gitsin Türliye onlardan kurtulsun. Avrupa ve Amerika'da hemen onlara kucaklarini acacak 5000 Euro maas verecek yaaa.. Gidin gidinde elin Adami nasil calisiyor Anya'yı Konya'yı gorun. Bir yerleriniz calismayi yemiyor. Neteden mi biliyorum esnafim ve Zero kusagi calismiyor. Ellerinde cep telefonu kaytariyor yatiyor.
 • 1 Yıl Önce

GECELERİNYARGICI

Yorumları okudumda hakikaten vatansız çok sanki bu hükümetten önce eğitim sağlık dört dörtlüktü hiç rüşvet yoksuluk yoktu herşey gülük gülistanlıktı. 
 • 1 Yıl Önce

Mesut Sarp

E hani genc nüfüs bizi kurtarıyodu!
 • 1 Yıl Önce

ali

bilimin üretilmediği insan haklarının adaletin gelir dağılımının dip yaptığı, akrabanın eş dostun prof olduğu ülkede, güneş batıyor demektir.
 • 1 Yıl Önce

barış pınarı

Heee ... gidiyorlar....  
 • 1 Yıl Önce

Filozof

Avrupa bunları çiçeklerle karşılayacak ya...hepsi büyük adam ya...  
 • 1 Yıl Önce

Rabia Zafer

Eğitim Sistemi Acilen Değişmeli Milli Olmalıdır. Milli Değerler Öğretilmelidir.
 • 1 Yıl Önce

Ercan Canertan

Sömürgeci eğitim sisteminde ısrar eden AKP maarifinin hiç rolü yok mu?
 • 1 Yıl Önce

zeki

HOCAM NO PANİK .. Bİ YESİNLER HELE ACELE ETME
 • 1 Yıl Önce

Lol

Herkes evliya Herkes vatan asigi, herkesin evladi secilmis tanri tarafindan gonderilmis masum. 
 • 1 Yıl Önce

Neden

Neden böyle oldu? Gençlerin umudu emekleri idealleri çalındı rüşvet ve torpille lale devri yaşayanların ahkam kesti bir coğrafyada aided hissi biter.. bizde de olan bu??
 • 1 Yıl Önce

Selçuklu

Daha iyi terk etsinler rahatlarız. İşte kemalist rejimin insanları getirdiği hal bu hal. 
 • 1 Yıl Önce

akif

Sayın yazar bu cennet vatanı beğenmeyip terkedenler zaten bizden değil, bu memlekete bunlardan bir fayda gelmez bunların yaptığı en hayırlı iş memleketi bir daha dönmemek üzere terk etmelelidir bu netenle üzülmeye ve telaşa hiç gerek yok...
 • 1 Yıl Önce

resat

cumhuriyet kurulurken egitim sistemi atasına inancına küfür etmek ,kendini küçük görmek ve batıya hayranlık üstüne kuruldu.şimdi bunun meyvelerini topluyorlar..
 • 1 Yıl Önce

Sığırtmaç

Muhalefet yüzünden Dış mihraklar yüzünden
 • 1 Yıl Önce

Abdi

Yazarın bahsettiği durumdan Reisin haberi var...
 • 1 Yıl Önce

Misafir

Sorun yine medyanın ve küresel güçlerin oldu. Bu kaçma isteği tamamen gelecek kaygısından işsizlikten ve mutsuzluktan kaynaklanıyor. Üniversite mezunu işsiz sayısı bir milyona varıyor. Mühendisler, öğretmenler ve diğer alanlardan mezunlar boşta. Diğer taraftan düşünün örneğin gözümün önünde bir rektorun üç tane makam aracı var Vito Mercedes otomobil ve bir cip başka makamlarda daha kim bilir neler vardır. Tek çözüm sıkı bir tasarruf 1995 te Erbakan hocanın tüm gelirleri tek havuzda topladığı gibi.
 • 1 Yıl Önce

Talat AKTAŞ

GENÇLERE GÖÇMENLERDEN, 250 BİN DOLARA EV ALANLARDAN DOLAYI NE EV KALDI NEDE İŞ KALDI BU GİDİŞLE 20 YIL SONRA AZINLIK DURUMUNA DÜŞECEĞİZ.
 • 1 Yıl Önce

243

Gitmek isteyini zorla tutamayiz ya bir gitsinler de görelim Avrupa nasılmış orada medeniyet yok sadece adamların kanunları ve uygulamaları çok sert oradaki insanlar bundan dolayı medeni gibi görünüyor mesela bir yaya geçidinden geç erkeksen 500 Euro hiç af yok
 • 1 Yıl Önce

Hhhhhh

Trene bakmaya devam etseydin iyiydi. Fakat uyandırmışlar vatandaşı. Uyutun lan tekrar bunuuuuuuu.!!
 • 1 Yıl Önce

Hepimiz Değiiz

... En büyük günah medyanındır.
 • 1 Yıl Önce

SAYIN HOCAM SİZ VE SAYIN DİLİPAK,TA AYNI SENELERCE YAZDINIZ BİNLERCE DEFA DEVLETİ HÜKMETİ ,MİLLETİ VE AİLELERİ UYARDINIZ, DİL DÖKTÜNÜZ SEMİNERLER VERDİNİZ, SONU NE ELLEDE SIFIR,,NEDEN İTİBARA ALMIYORLAR,,ÇÜNKÜ DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİN KÖKÜNÜ EPMERYALİST SİYON VE İNGİLİZLER 250 SENE BİRSÜREÇ İÇRİSİNDE BUDA 5 NESİL YAPIYOR ACIMADA BU SAF VE TEMİZ MİLLETİN TEMEDEN KÖKÜNÜ ÇÜRÜTÜLER ,,, ŞİMDİ BU ÇÜRÜK KÖKLERİ YEŞERMEK VE YENİ BİR NESİL ÇIKARMAYA İMKANIN OLAMAZ ÇÜNKÜ BAŞIMIZDAKİLERDE ÇÜRÜK ,, YAPILACAK TEK ŞEY HİTLERİN YAPTIĞI GİBİ ÇOCUKLARI 4 , 5 YAŞINDAN ALIP ,, OSMANLIDAKİ GİBİ SUBYAN OKULARI AÇACAKSIN ANNE VE BABALAR HAFTADA BİR DEFA MAHSUS GÖRECEKLER,, ZATEN ANNA VA BABALARDA BUNA SEVİNECEK HİÇ MERAK ETMEYİN...18 YAŞINA GELDİĞİ ZAMAN GERÇEK İMANLI VE MİLLİ BİR NESİL YETİŞMİŞ OLUR ,, VESSELAM
 • 1 Yıl Önce

maho

Hocam dillerine sağlık CANABU ÂLLAH hısatını afiyeti artırsın İNŞALLAH
 • 1 Yıl Önce

cok dusunen

cok dogru soyluyor genclere soruldugu da cogu baska.bir ulkede yasamak istedigini soyluyor haksizda degiller yasitlari gencliklerinin geregi gibi yasarken bizim genclerimiz sinav kaygisiyla kitaplara odalara mahkum givi yasamak zorunda lkullardaki egitim 10 duzeginde sinavllarda istenen 100 duzeyinde bilgi beceri her neyse bunu yakalamaya calisirken hayati kaciriyor genclerimiz boylelikle takintili kaygili oluyorlar bu mu hayat.Genclerimiz tembel degil sadece dunyadaki yasitlari gibi yasamak istiyorlar okumak ama hayati es gecmeden maalesef mufredatimiz cok dolu sanirsin deha yetistirecekler bu cocuklar supermen degil yurtdisindaki ogrenciler senede 5 unite goruyorsa bizimkiler 15 unite goruyor hicbir bilgide kalici olmuyor maalesef daha soylene ek cok sey var bu konuda onemli olan yetkililerin soyledigi ve yaptiklari
 • 1 Yıl Önce

Hakikat

Yanılıyorsunuz Sn. Hocam. Gençlerle iç içeyim ve gençler için tabiri caizse yurt dışına kapağı atmak önceleri bir tatlı bir hevesken bugün ideale dönüşmeye başladı. Bu idealin asıl sebebi eğitim sistemi, laiklik filan değil, ekonomik kaygılar ve devlet yönetimindeki kokuşmuşluk. Maalesef herkes tügva, türgev mensubu olamıyor.
 • 1 Yıl Önce

a.d

Hakikat rumuzlu kişye cevap, Cahil ve hainsiniz....

Recep aydın

UMUD yok ne yapsınlar.......
 • 1 Yıl Önce

a.d

Recep Aydın a cevap, Bu ülkeyi sevmeyenler gidecek sevenler kalacak. Umutsuz olacak hiçbir şey yok. Ancak senin gibi yetersiz hainler var. Almanlar da bizim gibi 1.dünya savaşını kaybettiler.Onlar daha sonra 2.dünya savaşınıda kaybettiler. Ama iş beğenmemezlik yapmayıp günde 16 saat mesaisiz çalıştılar ve bir sürü dünya markası oluşturdular. Biz ne yaptık.Şapka devrimi,kıyafet devrimi,dinsiz toplum oluşturma çalışmaları,ecdat yadigarlarını yıkmalar,halifeliği kaldırmalar vb. Dolayısıyla bunlardan hiç bahsetmezler. Giden gitsin.Ama biliyorum ki o gidenler sürüne sürüne geri dönecekler çünkü niyetleri hayır değil hainlik. Hainlerin sonu ise hiç iyi olmaz...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23