• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İP'li Aytun Çıray yeni bombayı patlattı

İYİ Parti'de başlayan FETÖ tartışması sonrası İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray katıldığı televizyon programında, partide Cumhur İttifakı'na katılmak isteyenlerin olduğunu söyledi.

11 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Gerçekler

Ak parti çok dikkatli olması gerek .iyi partiden partilerine katılmak isteyen var diye sevinmek doğru değil. Araştırılmazdan bu kişilerin yaptıkları takibe alınıp gözden geçirmek gerek. Fetöcüler için farkeden bir şey yok . fetöcüler her renge bürünüp iş görüyorlar. Çok dikkatli olmak gerekiyor.
 • 1 Yıl Önce

ali

Bugünkü Yenişafakta Hasan Öztürkün yazısından: "...ALTAYLI: KOZİNOĞLU MİT MÜSTEŞARI OLURSA ALLAH FETULLAH GÜLEN’İ KORUSUN Aynı kişi. Yani Buğra Kavuncu’nun dayısı, CİA iltisaklı, eski MİT’çi Enver Altaylı yine iddianamede yer alan bir mektupta, “Özbekistan’da Şenkal Atasagun’un (Eski MİT Müsteşarı) Özbekistan görevlisi olarak çalışan Kâşif Kozinoğlu, terfi ettirilmiş ve merkezi Taşkent’te bulunan Orta Asya İstihbaratını koordine etmekle görevli büronun başına getirilmiştir. Okulların kapatılma (FETÖ okulları) sürecinde en büyük ihanet payı adı geçen bu şahsa aittir” diyor. Bitmedi..! Aytaylı, MİT içerisinde de FETÖ iltisaklı 20 personelin izlemeye alınmasıyla ilgili elebaşı Gülen’e mektupta bilgi veriyor. “Zatı alilerinizin taraftarı oldukları iddia ve gerekçesi ile 20 MİT görevlisi son derece sıkı bir takibe alınmışlardır” diyor. “Başbakan, müsteşar nezdinde teşebbüste bulunarak, Kâşif Kozinoğlu’nun etkisiz hale getirilmesini ve bu 20 görevli hakkındaki izlemenin durdurulmasını temin edebilir. Ancak Başbakan’ın böyle bir inisiyatif kullanacağı kanaatinde değilim” diye ekliyor. Kâşif Kozinoğlu’nun MİT müsteşarı olmaya çalıştığını iddia eden Altaylı, “Eğer böyle bir şey olursa, Allah memleketi, devleti, Fethullah Hoca Efendiyi, cemaatin önde gelenlerini korusun. Bu, bir felâket olur” diyerek Kozinoğlu’nu FETÖ’nün hedef tahtasına oturtuyor. Peki, sonra ne oluyor? MİT Orta Asya sorumluluğuna getirilen Kozinoğlu, Ergenekon/Balyoz kumpası kapsamında ifade vermek üzere 9 Mart 2011’de Afganistan’dan Türkiye’ye dönüyor. Şu anda firari FETÖ’cü savcı Zekeriya Öz’e ifade veriyor. 10 Mart’ta tutuklanıyor. Sıkı durun. Kozinoğlu, 25 Kasım 2011’de hâkim karşısına çıkacakken 12 Kasım günü Silivri Cezaevindeki hücresinde hayatını kaybediyor. Enver Altaylı tarafından FETÖ’ye gammazlanan Kozinoğlu şüpheli bir şekilde hayatını kaybediyor. TOMA’NIN ÜZERİNE ÇIKACAK (SOKAĞA İNECEK) İL BAŞKANLARI Yine sıkı durun! Ocak 2018’de CHP’nin İstanbul İl Kongresi yapılıyor. Kongre’de Kemal Kılıçdaroğlu “Bana TOMA’nın üzerine çıkacak il başkanı lazım” diyerek Canan Kaftancıoğlu’nu işaret ediyor. Ve Gezi provokasyonunda aktif rol alan, 10 Aralık Hareketi’nin sekreteryasında bulunan Kaftancıoğlu kongreyi kazanıyor..! 2018’de bir isim daha il başkanı oluyor. O da Buğra Kavuncu. İyi Parti’nin önce Genel İdare Kurulu’na seçiliyor ardından İstanbul il başkanı yapılıyor. Türkiye’nin en önemli şehri İstanbul il başkanlığı için tercih edilen isimlerin ideolojik olarak asla yan yana gelmemeleri beklenir. Ancak “ortak hedef” için iki isim zaman zaman çok ilginç görüntüler veriyor. Kavuncu ile Kaftancıoğlu’nun il başkanı yapılmasının ipuçları Altaylı’nın iddianamesinde var mı acaba?..."
 • 1 Yıl Önce

Neron11

Chp'nin ip içine soktuğu Aytuğ çıraya göre hdpkk ile ortaklıktan sorun yok ama cumhur ittifakı kötü öylemi, yahu ip'sizlerin hepsini toplasan bir süleyman soylu etmez, milliyetçiyiz diye yola çıkıp gün sonunda hdpkk ortaklığı yapmakmıdır siyaset
 • 1 Yıl Önce

Salih

Bu adam ne diyor gidip feto ve pkk ile mi işbirliği yapalım bu daha iyidir anladigim kadari ile feto ve kandili turkiye cumhuriyetin den daha çok seviyor iyi partinin hali bu cakma Ülkücüler yalduzlari yavaş yavaş dökülüyor Paslı teneke oldukları ortaya cikiyor
 • 1 Yıl Önce

AKĮTÍm Cuman mübarek olsun

Ip den vekil gelmesi yada Cumhurittifakina katılmaları Cumhurittifakina çok zarar verir.chphdpksadetdeva partileri yakışır ip ye.
 • 1 Yıl Önce

Amorti Kâzım

Geçin bu gündem kaynatma zırvalarını,partinizin İstanbul il başkanı için söylenen ifadeler ortada.Hâni topunuz birden Fetö karşıtıydınız,hâni bağırıp tepiniyordunuz siyasi ayak diye,hadi buyurun Ümit ÖZDAĞ'ın söylemlerinin daha öncesinde ki detaylarda var,Kars meselesi misâl.OTURDUĞUNUZ KOLTUKLARI BİZE BORÇLUSUNUZ fırçasını yediniz,bu fırçanın nedeni Kars seçimleri ile anlam buldu artık.MHP'yi elegeçirme ters tepince bölmek için yola çıkmıştınız,bu işin sonu bölen bölünür olacak gibi !
 • 1 Yıl Önce

Deli dumrul

Insallah olmaz da, hadi oldu da iyi parti cumhur ittifakina dahil oldu, eeee o zaman siz ne bok yiyeceksiniz ak-itler. Adamlari bir hdp li. bir pkk li, bir feto lu yaptiniz.Sonra cumhur ittifakinda olunca kustugunuz kusmuklari rahatla yiyecek misiniuz, yoksa cumhur ittifakina da muhalif mi olacaksiniz.Ben söyleyeyi,. her zaman yaptiginiz gibi kusmugunuzu sapir sapur yiyeceksiniz.Cünkü siz münafiksiniz.Allah düsmanisiniz.Allaha sirk kosanlarsiniz.Allah deyip basinizdaki adama tapiyorsunuz.O adamdan korktugunuz kadar Allah tan korkmuyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Aman sen gelme,heryerin ayrı oynuyor.Sahi sizin genel başkan yardımcınız vardı çakma milliyetçi hiç sesi çıkmıyor meşgul herhalde.
 • 1 Yıl Önce

Cehape ye gidin..Yakışırrr

İyi Partide istikbal bulamayanlar Ak Partiye kabul edilemez.Dönenler bir daha dönerler...Şaibeli partiden defolu eleman istemiyoruz
 • 1 Yıl Önce

KARADAGLI

AMAN UZAK DURSUNLAR CUMHUR ITTIFAKINDAN HDP YE GITSINLER ORADA IHTIYAC VAR GIZLI ITTIFAK DEYIL AMA ACIK ACIK NE HALE DUSTULER .
 • 1 Yıl Önce

Gençtürk

Bre edepsizler ''CUMHUR İTTİFAKI'' vebalımı? Yoksa Cumhur İttifakını oluşturan partiler yunan partisi mi? Cumhur ittifakını istemek ne zamandan beri suç oldu?
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23