• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İşler tersine döndü! Yükselişe geçince yasak geldi

İçişleri Bakanlığı tarafından duyurulan 2 günlük sokağa çıkma yasağı dün gece saat 00.00 itibariyle sona erdi. 64 milyon kişiyi ilgilendiren “48 saatlik yasak kararı” 3 Nisan’da 20 yaş altına getirilen kısıtlamaya rağmen sokaktaki hareketlilik azalmayınca alındı. Süleyman Soylu'nun istifasına neden olan yasak, hafta sonu kalabalığını önlemek için kaçınılmaz oldu.

20 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

hakan dinler

Sayın soylu İstifa ediyor sevin cığlıkları kandil ve chp genel merkezinden duyuluyor hala bu hain pkk yandaşlarını ne kadar besleyeceğizyollayın gitsin selaniğe
 • 4 Yıl Önce

Mustafa ÇELİK

ADAM DAHA NE YAPACAKTI..ÜÇ BEŞ KENDİNİ BILMEZ YUZUNDEN ÇOĞUNLUĞU DÜŞÜNMEYECEKMIYDİ.BU NE ZIHNIYET VATANDAŞİN GEREKSİNİ VE SAĞLIĞİ İÇİN YASAK GELIYOR MUHALEFET KUDURUYOR...YARIN KIMDEN NE YUZLE OY ISTEYECEKLER...GERCİ ONLARDA YUZ KALMADI AMA RABBIM ONLARIN YUZ DERİLERİNİ ÖZELDEN YARATMIŞ GELİBA...SAHSEN ÖLENE DEK YERLİ VE MILLI OLANLARIN ARKASINDAYIM...VATANDAŞ...
 • 4 Yıl Önce

ÖL EMRİ

bu vatan için bayrak atatürk için TC için devlet öl dedimmi sorgulamayacaksın ama devlet evinde kal 2 gün çıkma deyince vay bana niye daha önce haber etmedin diye kancık karılar gibi ağlayacaksın.
 • 4 Yıl Önce

son mohikan sevici

REİS İŞİNİ BİLİR.SOYLU BAŞKAN İŞİNİ BİLİR.RAAAHAATT OLUN BİLGE VE EMİN ELLERDESİNİZ.YAWWW İSTEMEZUKCU CEHAPELİLER REİS SAYESİNDE AÇ AÇIK DEĞİLSİNİZ AM SÜREKLİ KAOS PEŞİNDESİNİZ ŞARAP KAFASI BU OLSA GEREK
 • 4 Yıl Önce

TcVatanseverTc

Karar doğru...Yalnış olan 2 gün için çuvalla patates alanlar vb...15 temmuzda bir kesim ülkesini korumaya diğer kesim atm'lere gitti. Soylu Atm'ye gidenlerin tepkileri için davadan vaz mı geçti. Aynı durum iki günlük yasakta da var. Çok büyük bir kesim evinde oturdu verilen ikaza uydu, diğer kesim marketlere fırınlara vb koştu, Sayın Soylu bu kesimin tepkileri üzerine istifasında diretir ise DAVA ADAMLIĞINI kaybetmiştir. Olabilir o da insan bazı şeyler ağır gelebilir. Oldu biti. Şimdi dava zamanı. REİSE İTAAT ŞART, VAZİFESİNİN BAŞINA GEÇMELİ. VEBAL AĞIR DAVA BÜYÜK, AKILLI ADAM ANLAR!
 • 4 Yıl Önce

Emrkl

Soylunun bazı bildik bakanlarla parti içi muhalefetle arası iyi değil Trabzon sporla ilgili olanlarda ortada karar veriliyor muhalefet önünde yalnız bırakılıyor hatta kendi partisinden bile tepki alıyor adamı bıktırdılar
 • 4 Yıl Önce

Gocasolak

Yasak AÇIK SEÇİK ekmek ve su dağıtımı yapılacak denmeden, iki saat sonra yasak geliyor denince insanların çoğu su peşine düştü. Güzelce anlatılmadan yasak koymak ŞOK etkisi yaptı.
 • 4 Yıl Önce

Kadir Inanmaz

.. Hani sayılar düşüyordu?
 • 4 Yıl Önce

Seda

Tamam da bu istifayi gerektirmiyor Yinede gecerli bir sebep degil Yani ben bile çok ciddi anlamda sokaga cikma yasaginin ciddiye alindigini dusunmuyorum çünku devlet o korkuyu vermiyor kimseye.gurup gurup sokaga cikma yasagini kontrol etmek cok kolay degil ki.arada kaynayanlar oluyor ben farkedilmem diye.bu soylu ile alakali degil.yasak gelicekse sert ciddi yasak gelicek.bu rica ile olucak iş degil.bizler evde oturuyoruz rahatiz.fakat türk halki yerinde duramaz 20 yaş ile 60 yaş söz dinlemiyor.goruyoruz sokaklarda
 • 4 Yıl Önce

meleknur

KURALLAR UYGULAMAK İÇİN VARDIR, FANTAZİ OLSUN DİYE DEĞİL
 • 4 Yıl Önce

sukru

Tamam yasak doğruda zamanlamasıda doğru olsun mesela bu günden açıklayın hafta sonu cuma günü saat ondan sonra yasak diye.Kimsenin gıkı çıkamaz o zaman.Birde muhtar ve azalar vasıtasıyla bu iki günde evde kalan vatandaşların ateşi ölçülürse bu savaşta bir adım öne geçeriz.
 • 4 Yıl Önce

2 SAAT DEĞİL, 2 GÜN ÖNCEDE AÇIKLANSAYDI BU AHMAK, APTAL KESİM AYNI İZDİHAMI YAPARDI!!!

2 SAAT DEĞİL, 2 GÜN ÖNCEDE AÇIKLANSAYDI BU AHMAK, APTAL KESİM AYNI İZDİHAMI YAPARDI!!! SOYLULAR HİZMET EDER, soysuzlar, KAMALİST YOBAZLAR, DOMUZLAR SÜRÜSÜ ELEŞTİRİR. 2 Gün önce açıklansaydı bu millet daha fazla izdihamı AVM lerde YAPARDI. Salgını, virüsü bu VİRÜSLÜ BEYİNLER, KAMALİSTLER DAHA FAZLA YAYARDI. Kuruyemişçilerde bile kuyruk yapan ZAVALLI bir kesim var, Bana haber verilmedi, istişare edilmedi diyen basİT Ekrem e birileri haber versinde 2 günlük sokağa çıkma yasağı kaldırıldı, MALİYET HESABI YAPIPTA OTOBÜSLERİ, METROBÜSLERİ GARAJDA BEKLETMESİN, METRO VAGONLARINI DA 8 DEN 4 E DÜŞÜRMESİN. HALKIN SAĞLIĞI ÜZERİNDEN SİYASET YAPMASIN. basİT LEŞMESİN!!! MUŞLUADAM
 • 4 Yıl Önce

Hasan h

Sayın cumhurbakanimiza teşekkür eder sayın soylunun yola devamında vbasarilar dileriz
 • 4 Yıl Önce

tenzile siken

bu hafta sonu cumadan başlamak kaydıyla üç gün sokağa çıkma yasağı uygulansın ve hemen bugünden ilan edilsin! herkes işini erzağını ona göre ayarlasın! vefa destek ekibi falan belli bir yere kadar herkes kendi ihtiyacını kendi görmek ister rakı sigara getirecen mi? ben cigara içmemek ama rakı gelirse akşamın sessizliğinde süper aya karşı belki bir duble( ne demekse bu duble) içerdim! rüyamda şarap içiyordum! hayırdır inşaallah! kötü bir şey mi yaptım acaba?
 • 4 Yıl Önce

Nadil Nöksüz

Hep makarna yemekten oluyor, ucuz oldugu icin cok tüketiliyor ve insanlar tuhaf düsünüyor. Biraz da patates, yesillik yiyin.
 • 4 Yıl Önce

Emekl

Kuralı uygulayın uyulsun
 • 4 Yıl Önce

Mustafa kaya

OZAMAN SULEYMAN SOYLU NİYE İSTOFA EDİYOR. GELEN TEPKİLER CHP DEN GELEN TEPKİLERDİR. PKK YI.DHKPC Yİ VATAN HAİNLERİNİ SEVİNDİRMEYİN. DÜNYADA OLAĞANÜSTÜ BİR DURUM VAR ZATEN.BUNU DA HALKIN BİLMESİ GEREK.İKİ GÜN BİRŞEY ALMAZSAN ÖLÜRMÜSÜN.AFRİKANIN YEMENİN,MİAMMARIN HİÇ Mİ HAKKI YOK.BİZİM HALKIMIZIN VAKARI ASELETİNI BATIYLA ÖZDEŞLEŞTİRİRLERSE AÇGÖZLÜLÜK KAÇINILMAZ OLUR.MALESEF BU KANATSİZLİK,AÇGÖZLÜLÜK,HOŞGÖRÜSÜZLÜK BİZE CUMHURİYETTEN SONRA BATİ MEDENİYETİ İLE GELDİ.TEK ÇARE İSLAM MEDENİYETİ.
 • 4 Yıl Önce

Kazım Karabekir

Sorumluluk karar sahibinindir. O kadar alışmışsınız ki bu ülkede sorumluluk almamaya, o kadar alışmışsınız ki siyasileri sütten çıkmış ak kaşık olarak görmeye. 1) Sokağa çıkma yasağı alındı, tedbir alındı mı? 2) Medyada kocaman ekranda "2 GÜN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR" haberleri verildi. Ne açık kalacak olan fırından, ne eczaneden bahsedildi. 3) Sosyal mesafeyi korumak için çalışan polis, jandarma neden bu büyük kalabalığa göz yumdu. Yoksa onlarda mı hazırlıksız yakalandı bu habere. 4) Bazı yerlerde semt pazarı kurdular, semt pazarı. Belediyelerin bu yasaktan haberi olsa zabıtalar görev başında olmaz mıydı? Kafalarına göre bir karar aldılar. İyi niyetli bir karardı. Güzel havayı bahane edip insanlar dışarıya çıkmasın diye. Yalnız unuttukları bir şey vardı o da; Cehalet. Maalesef bu kararın sahibi de Sayın bakan olunca, büyük bir erdem göstererek istifa etti. Sen hala o küçük aklınla CHP falan diyorsun. Cehalet senin de paçalarından akıyor.

Çoban Ali

Bu milletimizle ne kadar gurur duysam azdır! Öküzlerden bile daha öküz bir milletiz evel Allah!
 • 4 Yıl Önce

vatandaş

içinde kendi halkına bu denli çok hakaret eden öküzlerin olduğu başka millet varmıdır acaba.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23