Müslüman mahalledeki sinsi İsrailliler!

17 Mayıs 2018 Perşembe

“Kahrolsun İsrail” demek yetmez!

Mitinglerde slogan atmak yetmez!

Yahudi mallarını boykot etmek yetmez!

Dua etmek yetmez!

Resmî açıklamalar yetmez!

“Bebek katili” İsrail zulmü altında can çekişen yaralıları kurtarmak için de harekete geçmek gerek!

Türkiye yaralıları tedavi etme izni istiyor. İsrail’de kapı duvar!

Uçağı Mısır havalimanına indirerek yaralıların imdadına yetişmek istiyor… Kapı duvar!

Belli ki “efendileri” darbeci Sisi’yi devşirirken, beyniyle birlikte vicdanını da çıkarmışlar!

Geriye “uzaktan kumandalı” bir leş kalmış! Kalleşin önde gideni kalmış!

Buna rağmen Reis durmuyor. Bu konuda bir şeyler yapmak için çare arıyor.

Muhalefet cephesinde durum nedir peki?

28 Şubat’çı CHP ile PKK kumandalı HDPKK ile FETÖ kumandalı Meral Akşener ve ekibi ile kol kola giren Temel Karamollaoğlu, kalkmış İsrail’in yaptığı bu katliamdan, “muhalefet malzemesi” devşirme derdine düşmüş… Bu olayı bile Erdoğan düşmanlığına bağlıyor!

Medyada ne kadar kripto FETÖ’cü varsa, İsrail zulmü üzerinden iktidarın yakasına yapışıyor.

Sanki Filistin ile ilgili bir dertleri varmış gibi… Sanki tapındıkları Sümüklü Feto İsrail’e “otorite”, katil Şaron’a “çığır açan lider” diye yağcılık yapmamış gibi…

Hakikaten en az Filistin’de yaşanan vahşet kadar, içimizdeki İsrailcilerin sinsilikleri de mide bulandırıyor!

***

Eurovision 2018’i İsrailli bir sanatçı kazandı!

- Yakında işgalci katil Natenyahu’ya veya terörist Amerika’ya Nobel ödülü verirlerse de şaşırmayın! -

“Hintli gazeteci Jagrati Shukla Müslümanların öldürülmesini, gerekirse soykırım yapılmasını söyledi. Bu sözlerinden sonra hükümet kanalı Lok Sabha TV, kendisine görev verdi.”

CHP İstanbul il başkanlığına, bir oturuşta domuzun bilmem kaçta kaçını mideye indirenle evli olan İslam karşıtı Canan Kaftancıoğlu getirildi.

Gaziantep’te halkın dilinde ajan olduğu iddia edilen Ümit Özdağ, İP’sizlerin beyin takımına girdi.

“PYD terör örgütü değildir” diyen İHA’lara SİHA’lara gıcık olan CIA’nın bilmem ne plakalı Gölge Ajan lakaplı Sezgin Tanrıkulu, CHP’de milletvekili oluverdi.

Üst aklın hedefe koyduğu Erdoğan’a vuran kazandı!

Laf sokan kazandı!

Söven kazandı!

Erdoğan’a sadakatle bağlı olanların hakkında ise CIA, MI6, BND yöntemleriyle sinsice algı operasyonları yapılıyor. AK Parti, -Canan Kaftancıoğlu gibi uç olmayan-  sağlam duruşlu bir aday profiline yer açma konusunda çekinceli davranıyor.

Amerika, açıktan PYD’ye destek veriyor! Dünyanın gözleri önünde 5 bin TIR silah gönderiyor. 

Sümüklü Feto şarlatanını ve ajanlarını malikanelerde besliyor.

Nazi Merkel, gözlerimizin içine baka baka “gazeteci süsü verilmiş BND ajanlarının” salıverilmesini istiyor. FETÖ-PKK-DHKP-C’li kim varsa vatandaşlık veriyor. Maaş bağlıyor. Himaye ediyor.

Amerika “ver papazımı” diye casus papazını istiyor.

Ama biz aynı cesaretle Alman İstihbaratının provokasyonu olduğu iddia edilen Sivas Madımak faciasındaki masumların haklarını savunamıyoruz! İçeriden çıkarın bu masumları diyemiyoruz. Cezaevlerindeki 28 Şubat mağdurları için ağzımızı açamıyoruz.

Salih Mirzabeyoğlu, Sümüklü Feto papazını teşhis ettiği için yıllarca hapishanelerde çürütüldü.

Şimdi hep birlikte suçluluk duymanın ne anlamı var?

Salih Mirzabeyoğlu öldü!

Yapmamız gereken tam olarak şu! Sadece Erdoğan’ın şahsi çabalaması yetmez!

Fert fert hepimiz, imansızlar kadar, şerefsizler kadar, katiller kadar cesaretli davranmadıkça bu zulümler bitmez!

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Yusuf canYusuf can8 ay önce
  Biri İngilizler optu demiş senin beynin iki bacak arasında herhalde,kıskanma seni bir opn cikar
 • receprecep8 ay önce
  o değilde bacım bayram değil seyran değil ingilizler sn erdoğan niye öptü buna bir açıklık getirseniz hayırlı ramazanlar:)
 • KemalKemal8 ay önce
  Güneydoğulu arkadaşım. 25 Haziranda ya tersi olursa bu kadar atarlı olacak misin? En nihayetinde bir seçim. Ölüm kalım secimi değil? Türkiye nice partileri zamani geldiğin de tedavülden çıkarmıştır. Kimse vazgeçilmez değildir. Türkiye halkı öncede de vardı. Şimdi de var. Yarın da Allah'ın izniyle var olacaktır. Devletimiz ve milletimiz için hangisi hayırlısı ise o olsun.
 • Ali rızaAli rıza8 ay önce
  Sen yazdıklarına inanıyormusun işit in komutanları İsrail’de tedavi oluyorlar para Suudi itlerinden ümmet dağılmış reis ne yapsın elinde sihir Yok ki
 • Ali rızaAli rıza8 ay önce
  Sen yazdıklarına inanıyormusun işit in komutanları İsrail’de tedavi oluyorlar para Suudi itlerinden ümmet dağılmış reis ne yapsın elinde sihir Yok ki
 • ÖtikenÖtiken8 ay önce
  Onur yoksulların, bu milletin,islam alemining huzuru ve geleceği için canını ortaya koyan Sayın CumhurbaşkanımızRecep TAYYİP ERDOĞAN'INayak izi bile olassınız
 • KatalanKatalan8 ay önce
  Çamur at izi kalsın başka hiçbirşey değil adamlar antlaşmaları iptal edelim diye önerge verdi niye kabul edilmiyor.. o önergeyi akp verse bak CHP destek vermedi İsrail ajanları demeyi de bilirsin.. maalesef akp ne yapsa doğru muhalefet ne yapsa yanlış.. yapıcı da olsa bir eleştiri yapın yok.. gazeteci siniz alın elinizde fırsat var çıkar de ki one minute dedikten sonra şu kadar anlaşma imzalandı şunlar iptal edildi diye.. mavi Marmara da bana mı sordunuz giderken denildi İslami dindar gazeteler sus pus..
 • menderesmenderes8 ay önce
  Mehtap hanim nicin antlasmalari iptal etmiyoruz, neden antlasmalari iptal etmedigimizhakkinda yazmiyorsunuz sadece miting yaparak bagirip cagirarak mi israili dize getirecegimizi düsünüyorsunuz yoksa Türk halkinin gazini alsak bize yeter diyenlerdenmisinizeger böyle düsünüyorsaniz yazdiklarinizin hicbirini filistin davasi icin samimi bulmuyorum.
 • ilyasilyas8 ay önce
  şimdi soralım hep birlikte; büyük israil mitingi yaoınca elimize ne geçecek? miting yaptık diyelim. ne olacak sonra? neden israil ile olan antlaşmaları iptal etmiyoruz? neden mavi marmara antlaşmasını iptal etmiyoruz... doğru en güzeli miting yapmak hem halkın gazını alırız hem de ortamlarda israili protesto ettik dersiniz. bravo. aynen devam
 • İsmail H.Gönül.İsmail H.Gönül.8 ay önce
  Sevgili Bacım eyveallah yazılarınızın hepside harika ve hakikattır doğrudur eyveallah bu yazınızda harika mükemmel ve müthiş tebriklr ve teşekkürle
 • GolgeAdamGolgeAdam8 ay önce
  Mekke ve Medinenin savunmasina simdiden baslayalim(yapabilecegimiz is).Insanlara sucu bucu diye camur atmaya cakismakla olmaz ...
 • Güney DoğuluGüney Doğulu8 ay önce
  Nerede yaşıyorsun. Görmezmisin? Duymazmısın? Neden hakikatları inkar edersin? İçten dıştan saldırıları, uzaktan kumandalı faşist askeri ihtilaleri, meclis bombalamalarını, şehitlerimizi unutmadık.Şimdi de kalmış yazarı değersizleştirmeye kalkıyorsun. Ya FETÖ kriptosusun yada beyni olmayan bir solucan. Bitkinin köklerini kemirir, toprak yer bir türlü nemli yerlerde yaşar. Senin beslendiğin yer olsa olsa siyonizm bataklığıdır. Dumanlı havada iş bulacağını sanıyorsan, orada boğulur kalırsın. Ya hakka yürü yada bu sütünlardan defol. 15 Temmuz ruhuyla teyakkuzdayız. Bu sefer kelleni alırız bilesin.
 • selim yavuzselim yavuz8 ay önce
  Şuanda bile FETO kadrolaşıyor bizi süründürüyorlar. Kimsenin umurunda degiliz.Ama genede savaşıyoruz çünkü İnananlar mutlaka kazanacaktır.
 • Güney DoğuluGüney Doğulu8 ay önce
  24 HAZİRANDA BAŞINIZA OYLARIMIZLA VURACAK TÜRKİYE'DEN SİLİNECEKSİNİZ. Aşağılık duygusu içerisinde olmakla nerede olduğunu görmek, yazılan çizilenleri duymak ve ikrar etmek sizin gibilerine kalsaydı, katil Amerika'nın koynunda beslediği FETÖ - HDP - PKK - KCK -YFP - PYD - DHKP-C mundar siyonist hainleri Türkiye'mizi çoktan teslim etmişti o kokuşmuş emperyalist efendilerine. Sülük gibi yaşayanlar elbetteki bunu görmezler tek görevleri vardır.Körü körüne bırakılan yeri tahriş etmek. Ama senin gibi kriptoları teşhis ederek,bir daha bu değerli yerlerde cerahetlenmiş salyalarınla mikrop saçmanı görerek bir daha ayağa kalmamak üzere 24 Haziran'da başınıza oylarımızla vuracağız zifiri mahluklar.
 • ErdoğanErdoğan8 ay önce
  Namusssuzlar hep haklı en çok bağıran en çok küfür eden en çok hak iddia eden özellikle twitırda Erdoğan a destek vermeye kalkan sanatçı olsun halktan biri olsun hemen linç eden yaşlı Süleyman amca ya bile hürmet etmeyip küfürler eden ağzından salyalar akıtan bu alçak namussuz şerefsiz güruhtan namuslularda en az bunlar kadar cesaretli olmadığı müddetçe meydanı bu çakal srtlan sürülerine terkettiği müddetçe bu iş yürümez Erdoğan a destek veriyorsan yüreğini ortaya koyacaksın 15 Temmuzdaki gibi şimdide hemen yüreğini koy meydanı bu namussuzlara bırakma arkadaş
 • uzmanuzman8 ay önce
  Mehtap Hanım endişelenmeyin. Avrupa , Abd, İsrail hepsi korkuyor bizden. Bu zulüm de çok yakında bitecek çünkü ülke olarak müthiş çözümlerimiz var. "Miting yapmak"
 • KocayusufKocayusuf8 ay önce
  Helal olsun!... Cesaretinle bin yaşa, kılınç-kalemli Mehtap Hanım...
 • HarunHarun8 ay önce
  16 senedir iktidardayız ve rahmetli ancak üç sene evvel hapisten çıktı.Şimdi güzelleme yapmak doğru mu.

Günün Özeti