Çipras, ABD karşısındaKunta Kinte’ye bağladı! Yeni 15 Temmuz, İdlip’ten geliyor!

11 Eylül 2018 Salı

Aşağıdaki görüntü, bize IMF’li günleri vaat eden politikacılara gelsin… 

İçimizdeki Samanlık Solcusu (Ertuğrul Kürkçü) gibi Çipras’ın iktidara gelmesini “Yunanistan’ın IMF’ye olan borçlarını AK Parti iktidarı ödesin” sevindirikliğiyle karşılayan HDP-PKK’lılara gelsin…

 “Ayyyyy Çipras çok yakışıklaaaııı, çok gaeeeenç” kafası yapan gözde liberallere gelsin!

İşte buyurun o “çok gaeennnç, yakışıklaaaııı” dediğiniz Çipras’ın karizmasını ha böyle çizdiler işte! 

Amerika Milli Marşı okunurken, sömürge selamına durdurdular! 

Demek ki neymiş? 

IMF tasması takanlar, Amerika Milli Marşı okunurken el bağlarmış! ABD mandası olanlar, emperyalizmin şahı, kapitalizmin kralı Amerika’nın karşısında Kunta Kinte psikolojisine bağlarmış!

Bu fotoğrafı çerçeveletip duvarına asmasını rica etsem, İnce Efendi beni kırar mı acaba? By Maarrem, “onun bunun karısı” moduna ara verip, bu fotoğraf için de bir iki kamyon yazısı “Tatanka” karalar mı acaba?

“Çipras neettin, üzdün beni… Hadi cınım öptüm seni” gibi…

 

 

YENİ 15 TEMMUZ, İDLİP’TEN GELİYOOOOR!

Evsiz Amerikalılar sokaklarda açlıktan ölürken… Eyaletleri sağlı sollu kasırgalarla silkelenirken… Ormanlarındaki yangını söndürmekten aciz ABD, Suriye’de 22 askeri üs kurmuş… El kesesinden cömertlik yaparak, Fırat’ın doğusundaki petrol kaynaklarıyla PKK/PYD/YPG’yi besliyor. 

Yahu ne için olacak? Figen Yüksekdağ’ın sırtını daha iyi yaslaması için… Kırmızı fularlı kızların daha mutlu mezarlar olabilmesi için…

Yoksa daha kendi açlarını doyuramayan Amerika, ne diye Suriye’nin kuzeyindeki PKK/PYD’ye her ne zıkkımsa 18 bin TIR silah göndersin? Ne diye 3 bin TIR kargo uçağı silah göndersin? 

Kesin buna değecek bir gayesi var…

“Piki ABD nidin İdlip’e yürüyor?”

7 Şubat MİT krizinde başarılı olamadığı için…

17-25 Aralık’tan sonuç alamadığı için…

Gezi Kalkışmasında çuvalladığı için…

Uluslararası kredilendirme kuruluşlarının operasyonlarında milletin yastıkaltına tosladığı için…

Halk Bankası üçkağıdına gelmediği için…

15 Temmuz’daki planlarının “imanlı çılgın Türklerin” sinesine çarpıp paralandığı için…

Dolar operasyonunun bu millete vız gelip tırıs gideceğinden emin olduğu için…

Baktı ki olmuyor…

Dedi ki, “PKK ve türevlerine verdiğim 18 bin TIR silah, 3 bin TIR kargo uçağı dolusu silah zayi olmasın…

E boş duracağımıza bari İdlip’i karıştıralım… Türkiye’yi dolar operasyonuyla salladık, İdlip halkını Türkiye sınırına süpürerek, Türkiye’yi zora sokalım!

Ön-arka ayaklarını una buladığımız PKK’lı teröristleri, masum Suriyeli sığınmacıların arasında Türkiye’ye sokarak, terör örgütünün damarlarına taze kan pompalayalım!

Belki bu sefer, bu sayede Erdoğan’ı yıkalım!”

Sizce başarılı bir devlet adamı olarak Reis bu tufaya gelir mi? Amerika’nın kazdığı kuyuya düşer mi? Yoksa onları kendi tuzaklarına mı düşürür?

Hani “Ortadoğu bataklığında boğulacağız” diyen Kılıçdaroğlu’nun Zeytin Dalı operasyonu öncesi nasıl da bas bas bağırdığını hatırlayın!

Ne oldu?

Afrin Zaferi’yle Türkiye’nin namı aldı yürüdü… Türk Silahlı Kuvvetleri, bir tek sivilin burnu kanamadan operasyonu titizlikle yürüttü. Alnının akıyla sona erdirdi.

İdlip de farklı olmayacak Allah’ın izniyle! Ordumuzun eli vicdanında olacak zira! Millet olarak desteğimiz devletimizin yanında olacak! Bu darbe teşebbüsünde de cümle âleme, nasıl millet olduğumuzu göstereceğiz inşallah!

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • sertacsertac7 ay önce
  Acem oyunuyla bizim reisin karizmasinin nasil cizildigini gormuyorsun .Adamlar bilgilendirme nezaketinde bile bulunmuyorlar.toplantiyi canli yayinliyarak adeta bizi teror hamisi gosteriyorlar kardesim gruhani aziz dostumvelidemir.acem oyunu bitmez.ayidan postrustan dost olmaz.hele hele stratejik ortakasla mevlut bey.mehtap ha im sizde gercekleri gorunustu u ortmeyin
 • YAVUZ SELİM İSTANBULLUYAVUZ SELİM İSTANBULLU7 ay önce
  *İşte İslâm topraklarını  kan gölüne çeviren İmparatorluğun içyüzü* / ABD'de 1 milyon tam gün veya yarım gün çalışanın konut masrafını karşılayamadıkları belirtildi.HARVARD MEZUNU BİLE VAR*New York'un Manhattan bölgesinde Bowery Sokak'ta 1879 yılında kurulan Bowery Mission'un yöneticilerinden Julian Padarath, barınaklarında ağırladıkları evsizler arasında profesörler ile Harvard Üniversitesi gibi dünyanın en bilinen okullarından mezunların da bulunduğunu söyledi*
 • Ahmet kocAhmet koc7 ay önce
  ....Bak dünyana.kime övgü yapacağımıza biz karar verelim.
 • Ahmet koçAhmet koç7 ay önce
  İnşallah inşallah inşallah...Allah'ın yardımının gezi 17///25 Aralık 15 Temmuz ve Dolar oyunlarında Bizlere tıpkı Ankebut süresindeki Ankebut (örümcek ağı) gibi oyunları oynayanları örümcek ağına geçmişte nasıl dolayarak yardım ettiyse hâlâ yardıma devam ettiğini göstere göstere yaşatan Rabbime şükürler olsun.İdlipte de veya anlayamadığımız kimbilir daha nice oyunlara karşı Mevla'm bizlerle ELHAMDÜLİLLAH.
 • HukukçuHukukçu7 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • uzman analistuzman analist7 ay önce
  şimdide vakıfbanka saldırı..yanındada halkbanka..peki varlık fonu ne yapıyor.*varlık fonu acil harekete geçirilmeli çok acil .korku şimdi bankalar devlet bankaları üzerinden borsada veriliyor.vakıfbank batıyormu.**
 • YAVUZ SELİM İSTANBULLUYAVUZ SELİM İSTANBULLU7 ay önce
  *1 Muharrem 1440hicri yılbaşınızıtebrik ederiz..Cenab-ı Hak hayırların celbine,şerlerindef'ine vesile eylesin*!Ülkemiz üzerinde oynanan kirli ve sefil oyunları oynayan sömürgeci sefil devletlerin ve içerideki kripto hainlerin tuzaklarıni başlarına geçiriversin.
 • ESTERGONLUESTERGONLU7 ay önce
  "...Evsiz Amerikalılar sokaklarda açlıktan ölürken… Eyaletleri sağlı sollu kasırgalarla silkelenirken… Ormanlarındaki yangını söndürmekten aciz ABD, Suriye’de 22 askeri üs kurmuş… El kesesinden cömertlik yaparak, Fırat’ın doğusundaki petrol kaynaklarıyla PKK/PYD/YPG’yi besliyor. Yahu ne için olacak? Figen Yüksekdağ’ın sırtını daha iyi yaslaması için… Kırmızı fularlı kızların daha mutlu mezarlar olabilmesi için…Yoksa daha kendi açlarını doyuramayan Amerika, ne diye Suriye’nin kuzeyindeki PKK/PYD’ye her ne zıkkımsa 18 bin TIR silah göndersin? Ne diye 3 bin TIR kargo uçağı silah göndersin? "EVET SN.YILMAZ ,ELINIZE SAGLIK AYNENÖYLE. ABD YÖNETİMI KENDİ HALKI GEÇIM.SIKINTISIÇEKERKEN,ONBİNLERCE EVSIZ NEWYORKveWASHINGTON'DA KARTONKARIN ÜZERINDE,PARKLARDA ;PİKNIK ALANLARINDA DERME ÇATMA YAPTIGI KULUBECIKLERDE YAŞARKEN/ORTADOĞU DA, İSLAM ÜLKELERINDE MİLYONLARCA DOLARI HARCAMASI/ SEFİL,ALÇAK VE HAINSIYON YAHUDİ ARKA PLAN TARAFINDAN Abd nin yonetildigini gösteriyor. Abd imparatirlugunun zalimligi vezulmu İNŞAALLAH pek yakinda "bombanin" ellerinde patlaması ile sona erecek. Ve Abd24 sene önce dağilan parçaparça olan Sovyet İmparatirlugunun bir anda çökuvermesi gibi Abd kapitalist-mason-siyon imp.da parca parça olacak.Abdkendi icine kapanmak mecburiyetinde kalacak,İNŞAALLAH!
 • egeliegeli7 ay önce
  Çipras seçim kazandığında Demirtaş'ı Çipras'a benzetip sanki bir sonraki seçimde %70 oy alabilecekmiş gibi destanlaştıran adı soyadı hem bizden hemde bi değişik makale yazanlar vardı gazete köşelerinde tv ekranlarında internet sitesi köşe yazılarında
 • AydınAydın7 ay önce
  Hiçbir suriyelileri içeri almayalım zaten içeride yeteri kadar var
 • BaranBaran7 ay önce
  Lütfen insanlara birazda doğruları yazin
 • RTE53RTE537 ay önce
  Sn Yazar;Başarılı ve zeki bir devlet başkanı bir tarikat şeyhine kanar mı ya da sizin argo deyiminizle tufaya gelir mi ?
 • İstekİstek7 ay önce
  Murat Sabuncu iktidara yaranmak için her gün kıç sallayanlar var demiş ve sonra da devam etmiş bir bak yazar kardeşim. “Gözaltından tutuklanmaya götürülürken adli kontrolle serbest bırakılan iki meslektaşımız oldu. Biri Aydın Engin’di. Benimle vedalaşmaya geldiğinde onun kulağına iki cümle fısıldadım: Ağabey okurlarımıza selam söyle, biz kimsenin önünde eğilmeyiz, sadece onların, halkımızın karşısında saygıyla eğiliriz…”
 • İkrarİkrar7 ay önce
  Selam ve dua ile tum akit okuyucularina hicri yeni senesini tebrik ediyom hakkimizda hayir getirsin insAllah

Günün Özeti