• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Mehmet Canıtatlı
Mehmet Canıtatlı
TÜM YAZILARI

Yeni Türkiye'nin lokomotifi inşaat

18 Eylül 2014


Mehmet Canıtatlı İletişim: [email protected]

Yorucu, seçim dolu ve beklenti odaklı geçen ayların ardından nihayet sezon açıldı.

Artık ekonomide büyüme hedeflerini tutturmanın yolu üretmekten ve ürettiğini katma değerli bir şekilde pazarlamadan geçiyor. Ekonominin lokomotif sektörlerinden olan gayrimenkulde dinamikliği sağlamak için sadece üretmek yetmiyor. Eldeki varlıkların değerini doğru tespit edip pazarlamak da ayrı bir hüner. Fuarlar ise bu hünerleri ortaya koymak için büyük bir fırsat.

Türkiye gayrimenkul sektörünün global vitrini olarak adlandırılan Konut, İşyeri  Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı – EMLAK 2014’e aylardır hazırlık yapan şirketlerde bu heyecanı fazlasıyla görmek ayrı bir keyif.  Hepsi haftalar öncesinden gerçekleştirecekleri sunumlar için planlar yaptı. İşleri iyi de olsa, dura kalka da yol alsalar bugünleri umutla beklediler.  İster sektörün büyükleri olsun, ister bu yolda ilk harcı dökenler hepsi de Yeni Türkiye’nin en dinamik lokomotifinin birer parçası. Üstelik uluslararası platformda 'Artık ben de varım' diyebilecek kadar gayretlerini ortaya koyanları desteklemek gerek. Belki de fuar bu yönüyle de önemli.

Haftasonuna kadar 30 binin üzerinde ziyaretçinin fuara katılacağı beklentisinin üzerine biz de 5 - 10 bin sayısını koyalım. 

Başta Ortadoğu’dan olmak üzere birçok ülkeden yabancı yatırımcıların yer aldığı fuar sektörün gücünü ölçmek için bir fırsat olarak görülüyor ve bunun neticesinde sektöre iki milyar dolarlık destek sağlaması hedefleniyor.

Ümidimiz o ki, birçok firmanın yeni projelerini tanıttığı bu fuar, şirketlerin globalleşmesi kadar gayrimenkulle ilgilenen vatandaşlara yeni fırsatlar sunar.

Bu vesileyle çalışmamıza katkı sağlayan Emlak Konut GYO, Ağaoğlu İnşaat Grubu,ÖZYURTLAR İnşaat, KİPTAŞ, Eminevim, Hasanoğlu, Fuzul Yapı, Hiper Gayrimenkul,Kuveyt- Türk ve diğer şirket ve kuruluşlara şükranlarımızı sunuyoruz.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23