PKK elebaşları: “Daha İmamoğlu’nun heykelini dikeceğiz”

13 Mayıs 2019 Pazartesi

Mazbatayı aldıktan sonra “Selahattin Demirtaş’ın siyasi çizgisini beğeniyorum” diyen Ekrem İmamoğlu aynı sözleri şimdi neden söylemiyor? İmamoğlu, PKK’lı yahut FETÖ’cü olmayabilir, ancak terör örgütü üyelerinin tamamı onu destekliyor. Bu durum seçmenin umurunda mı, bakalım!

Bir FETÖ lejyoneri çıkıp “Binali Yıldırım’ı destekleyin” derse, bir PKK’lı çıkıp “Recep Tayyip Erdoğan’a destek verin. O da tavsiyelerimizi yapsın” derse ne düşünürdünüz? Çözüm süreci mi dediniz, onu birazdan yazalım.

PKK elebaşları bu gidişle APO’yu bir kenara bırakıp İmamoğlu’nun heykelini dikecekler. Oysa ülkemiz için “bir siyasi partinin seçmenleri” değil, “hepimizin evlatları” şehit oluyor. Teröristler kalleş kalaşnikofları güvenlik güçlerimize doğrulturken “Hangi siyasi partiye oy veriyor” diye bakmadan pusuya yatıyorlar. Burada kazanan yahut kaybeden partiler değil; ülkenin evlatlarıdır. CHP, İyi Parti, HDP seçmenlerinin “umurunda” olmasa bile gerçek budur ve teröristler Kandil’den “Ekrem İmamoğlu’na destek” çağrısı yapmaktadırlar.

Doğu’da “İsrail eksenli” bir devlet kuramayanlar, İmamoğlu üzerinden İstanbul’da “terör üsleri” kurma çabasında! Velev ki devlet kurulsa onu Kürtler yönet(e)meyecek! Son çeyrek asır hariç olmak üzere yıllarca Türkiye’yi Türklerin yönet(e)mediği gibi!

“BESE HOZAT VARKEN 

ATATÜRK DE KİM(!)”

Yıllarca bize “Atatürk düşmanı” diyenlerin karşısında neredeyse Mustafa Kemal’i savunacak noktaya geldik. Allah’ın günleri aramızda dolaşıyor. Biz onu Osmanlı Paşası bir komutan ve ülkemizin 1. Cumhurbaşkanı olarak tanıyor ve kabulleniyorduk zaten; eleştirdiğimiz yönleri özellikle alfabe ve kıyafet kanunu üzerine kurulu idi. Hiçbir vakit hakaret etmedik. Kur’an-ı Kerim için “Gökten indiği sanılan kitap” demesine itiraz ettik, bu söz Türkiye Cumhurbaşkanı’na yakışmaz dedik, bunu kabul etmiyoruz dedik; etmek zorunda da değiliz.

Meğer Atatürk hiç olmamış, “birden fazla Atatürk” var ortada! Rahat harcadılar onu, her şeye bulaştırıp kirlettiler. Diyarbakır zindanlarında affedersiniz pisliğe beleyip insanlara yedirmeye kalktılar. Üniversitelerde onu başörtü yasakçısı yapıp gençlerin eğitimini engelleyen yobaz gibi gösterdiler. Kitabını çıkarıp 2500 liraya sattılar ve sonra asgari ücret edebiyatı yaptılar. Dertleri hiçbir zaman millet olmadı.

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun yerine Bese Hozat isimli terörist kadın gelse ve “Her şey çok güzel olacak” dese yine de CHP cenahında rahatsızlığa sebebiyet vermeyecek ise CHP bize Atatürk falan demesin artık! 

Paraların üstüne hep onun resmini koydular ama hiçbiri 3. sınıf bir berberde asılı Menderes fotoğrafı kadar kıymetli olamadı! Şimdi de PKK’nın açıkça destekleyip yol gösterdiği Ekrem İmamoğlu’nu Mustafa Kemal’e benzetenler var. Vah ki ne vah!

Bu kez topyekûn geliyorlar, o gün 23 Haziran’dır! TC tabelası asan PKK’lılar, üniformalı sanatçılar, FETÖ kutsamalı mesajlar, elebaşların destekleri, Batı’nın ara gazları ve buna rağmen “Her şey çok güzel olacak” diyen burjuvazi maşalar! Gemi tamamen azıya almış topyekûn geliyorlar. Karşılarında gemileri çoktan yakmış bir millet var. Gelsinler, neye layıksak öyle yönetiliriz!

Çözüm süreci; PKK silahları bıraksın diye yapıldı, ama bırakmadılar ve süreç bitti! Esad zulmetmesin diye “dostumuz” dendi, ama zalimliği bırakmadı ve düşmanımız oldu! CIA kardinali Fetullah Gülen Siyonizmi destelemekten vazgeçsin diye “Türkiye’ye dön” dendi, ama o Amerika’yı tercih etti ve FETÖ oldu!

Bugün CHP yönetimi hâlihazırda hepsine kucak açıyor ve hepsi bunun diyeti olarak İmamoğlu’nu destekliyor. Bugün diyet ödeyen örgütler yarın bunun karşılığını isteyecekler.

“İmamoğlu seçime girse açık farkla kazanır” diyenler şimdi neye itiraz ediyor? Yeniden seçimde mazbata Binali Yıldırım’a verilmedi, yine “sandık” kurulacak. Sandık başlarında CHP, İyi Parti, HDP’den birçok müşahit bulunacak. Ama bir fark var değil mi şimdi? Oyları “tutanaklara” geçerken “kaydırma” yapamayacaklar. Plan deşifre oldu. O sebepten “sesleri çok yüksek çıkıyor” ama seslerinin bu kadar yüksek çıkması suçluluk psikolojisinin gereğidir. 

“SANAT’ÇILAR DEĞİL, 

SANAT’S.ÇANLAR”

* “Gerçek sanatçılar” mütevazı köşelere çekildikleri için ortalık ağaç dalına pislemiş köpek taklidi yapan arsızlara kaldı, “Eşime erkeklerle öpüşme diyemem” diyen ahlaksızlara kaldı, böğürmeyi şarkı zanneden taklitçi şaklabanlara kaldı! Şimdi hepsi aldıkları emirle hareket ediyorlar.

* Milletin sırtından zenginleşen bir avuç züppe; İzmir’e düşman girince onları Yunan Bayrakları ile karşılayan, içimizdeki azgın azınlıktır. Bunların oynadığı filmleri, dizileri izlemeyelim!

* İmamoğlu “lider” değil “dublör”dür! Sözde sanatçılar işte bu “oyuncunun” arkasından giden yenik Konstantin’in ezik soytarılarıdırlar! 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • AbuzerAbuzer2 gün önce
  Osmanlı paşası değil şimdiki gibi arap maşası yahudi de değil TÜRKİYE CUMHURİYETİ kurucusu bunu kuş beynine sok..
 • Ahmet tunç Ahmet tunç 2 gün önce
  Allah razı olsun kardeşim. Duygularımıza tercüman oldun.Rabbim, bu millete akıl, fikir versin de dostunu düşmanını tanısın.
 • davut erdoğandavut erdoğan7 gün önce
  hacı bey,alt tarafı bir belediye seçimi yahu. Türkiye'nin yarısını, müslümanı düşman bellemişsin.imamoğlu'na oy verenler kafir mi, zalim mi, bu nasıl bir Allah'tan korkmazlık, bu kadar iftira kimseye atılmaz. değer mi?oruçlu ağzımla yazıyorum, senden razı değilim. nifak ve fitne peşindesin.
 • mutmainemutmaine9 gün önce
  Cevap veremeyen küfrediyor... ne yazsak boş ,git kendi medyana yaz küfürlerini...doğruları hazmedemediklerinden.....
 • Ali SatirAli Satir9 gün önce
  Cehennemin dibine kadar yolun var.Riyakar,müfteri,arsiz edepsiz yazar kilikli...........
 • nizam alemnizam alem9 gün önce
  sayin yazar "muslumanlar yahudilerle savasmadikca kiyamet kopmayacak"ve " muslumanlar turklerle savasmadikca kiyamet kopmayacak "hadisleri ne anlama geliyor (kaynak muslim 2912 dsahih hadis)
 • LeventLevent9 gün önce
  Terör sorunu varsa bunu kime sormak gerek? Sorumlu kimdir?
 • MukadderMukadder9 gün önce
  Allah razi olsun cok doğru söylediğiniz
 • Mehmet Mehmet 9 gün önce
  Bu kadar basit mi.Suriyeyi abd ve israil ile karıştırıp bop ile israili komşumuz etmek.Isine geldiğinde pkk ile kol kola girmek.Ne varsa satıp şimdi merkez bankasındaki son paraları hazineye aktarmak.
 • Mehmet Mehmet 9 gün önce
  Apo.bahceliyi de ayagina istemesin
 • REİSREİS9 gün önce
  ALLAH'a (cc) ve AHİRET gününe İMAN edenKÜRT ve TÜRK müslümanları.CHP DHKPC"li ataist BEYAZ TürkHDPKK"lıZERDÜŞT KÜRT'e İST vermez
 • Hadi be.Hadi be.9 gün önce
  Ben öp Türküm.Türkmenim.Ònce onu belirteyim.Siz ne içiyorsunuz anlayamiyorum.Ímamoglu dürüst bir adam.Dürüstlügün sizin kitabinizda karsiligi bumu.Yazik cok yazik.Bu kafayla gideceksen bu dünyadan.Bütün terör gruplarinin buna yardim yataklik edenlerin a.avradini.s...Buna pkk isid ve islamin adini kullanip alakasi olmayanlarda dahil.Birini sevmiyorsun diye yaftalama ayip.
 • bu kadar basitmibu kadar basitmi9 gün önce
  Çözüm süreci; PKK silahları bıraksın diye yapıldı, ama bırakmadılar ve süreç bitti! Esad zulmetmesin diye “dostumuz” dendi, ama zalimliği bırakmadı ve düşmanımız oldu! CIA kardinali Fetullah Gülen Siyonizmi destelemekten vazgeçsin diye “Türkiye’ye dön” dendi, ama o Amerika’yı tercih etti ve FETÖ oldu!Çozum surecini yapmayin bu olmaz diye uyaranlar oldu pkk silah birakmaz diyenler oldu dinlemediniz sonuc hendekler oldu,emperyallerin gazina gelip musluman suriyeye kafa tutup sam caminde cuma namazi kilacagiz deyip suriyedeki muslumanlara fransizlarin bomba atmasina ses cikarmadilar sonuc bize giren dort milyon suriyeli oldu,feto devleti,askeri ele geciriyor diye uyardilar hatta bu fetoculer darbe yapabilir diyede uyardilar kiblemiz bir dediniz sonuc 15 temmuzda 250 masum vatandas sehit oldu bu yanlis politikalar sebebiyle binlerce sehit verdik kimin sucu ahh ahh haci sen bebesin daha onunde cok yol var Allah c.c dogruyu goruo yazmayi nasip etsin.
 • Suat turhanSuat turhan9 gün önce
  Ağzinıza sağlik
 • CAHIL ADAMCAHIL ADAM9 gün önce
  Izmire Yunan girince onu yunan bayraklari ile karsilayan ve "1453 de baslayan zulum bitti"diye sevinc cigliklari atan Osmanlinin yahudi ve gayri muslim azinligini yazmissiniz ama Ruslar Erzuruma kadar inince musluman Turkleri ve Kurtleri katletmeye baslayan Tunceli yoresi ermenilerini es gecmissiniz ki Turkiye Cumhuriyetini kurduran emperyalist devletin yonetimini bunlara verdi,bu gercegi bu salak millet hala goremedi ve bu cibilyetsizlere oy yagdiriyor hala! Dolayisiyla emperyalisti gucunu oyle kucumsemeyin bayim! SehitMehmetcigin cenazesinin en on safina sehidimizi katleden PKK liyi yerlestiriyor bu emperyalist hala!Bu emperyaliste guc yetmez!
 • VATANSEVERVATANSEVER9 gün önce
  Hacı bey kalemine.. o mert duruşuna.. yüreğine sağlık... helal olsun ..harika betimlemişsin.. tebrikler... alkışladım ... SENİN GİBİ VATANSEVER YİĞİTLER OLDUĞU SÜRECE.. TÜM DÜŞMANLARIMIZIN HEPSİ GELSİN EVELALLAH..HAKKINDAN GELİRİZ..DİĞER KORKAK SİNMİŞ.. YAZARLARA DA KAPAK OLSUN SENİN BU YAZIN...
 • aliagaaliaga9 gün önce
  yav he he. terörist başını avukatlarıyla görüştürüp talimat göndermesini sağlayan kimdi?_ hdplileri çıkarıp akpartiye oy verebiliriz demesine ne demeli? hacı iyice sıvıyorsun yandaşlık gözünü ve kalbini kör etmiş. maalesef bu gidişle iftira ve yalandan imanın da gidecek
 • Tugba güleçTugba güleç9 gün önce
  Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık
 • ORHAN İNANORHAN İNAN9 gün önce
  HAY ALLAH(CC) RAZI OLSUN .NE GÜZEL ÖZETLEMİŞSİNİZ.BU ÜLKEDE ,HEM DE BİZİM CENAHTA BİLE,HIRSIZA HIRSIZLIĞININ HESABINI SORMAK KABAHAT OLDU.PKK İLE HDP İLE İŞ TUTUP BİRLİKTE SEÇİME GİRENLERE ,BU İHANET DEĞİL DE NEDİR? DEMEK SUÇ OLDU.BİZİM İNSANIMIZ NASIL BU KADAR DUYARSIZ OLDU.VATANIN BÖLÜNMESİNE ,ATEŞLERE SALINMASINA YOL AÇABİLECEK BU GİDİŞE DAVUL ZURNA İLE KOŞUYORLAR.EN AZINDAN AZGIN KATİLLERİN AÇIKÇA DESTEKLEDİĞİ KİŞİLERİN BUNDAN HİÇ GOCUNMADAN ,MEMNUNİYET DUYARAK YARIŞA GİRMESİ ÇOK İLGİNÇ BİR UYARI.AKLI SELİM ,VATANPERVER İNSANLARIN TEK VÜCUT OLARAK BU İLLİZYONU BOZMALARI BÜYÜK ÖNEM İFADE EDİYOR.YOKSA BAŞKANA DUYDUKLARI SINIRSIZ ÖFKENİN BEDELİNİ ONLAR DA ŞİDDETLE HİSSEDERLER.ALLAH(CC) AKIL VE İZAN VERSİN İNŞALLAH.ELİNİZE SAĞLIK.
 • Rabia OkutanRabia Okutan10 gün önce
  Ağzınıza, kaleminize sağlık
 • OkurOkur10 gün önce
  Türkiye'yi Türkler yonetmemis. Kargalar gülsün.
 • mükemmel bir yazı olmuş..mükemmel bir yazı olmuş..10 gün önce
  Öyle net yazmışsınız ki buna itiraz edenler/edeceklerin kim olduğunu neye hizmet ettiğini herkes biliyor.. BİR GÜN MODERN PUTLARIDA YAZIN İNŞALLAH

Günün Özeti