• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hacı Yakışıklı
Hacı Yakışıklı
TÜM YAZILARI

Kemal Bey parayı buldu mu?

07 Kasım 2022
A


Hacı Yakışıklı İletişim: [email protected]

Türkiye yeni yatırımlarla atağa devam ederken ana muhalefet genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Amerika ve İngiltere gezileri ile “temiz para” arıyor(!).

Henüz kurduğu masadaki hiç kimsenin “Adayımız Kılıçdaroğlu” demediği bir ortamda “güven sağlayıcı” girişimlerde bulunuyor. Türkiye’deki diğer muhalefet partilerine kendini beğendiremeyen Kemal Bey bakalım İngilizlerde aradığını bulabilecek mi?

Türkiye’de paranın “kirli” olduğunu belirten Kemal Bey, İngiltere’deki paranın “temiz” olduğunu söylüyor. 

Ona göre Türkiye’deki para “Katar” sermayesine aitmiş. Türkiye sözümona Katarlılara satılmış!

Oysa Kemal Bey’in “temiz para” dediği İngiltere’deki Londra Borsası’nın %10’u Katarlılara ait, yani Katar sermayesi! Türkiye’ye komünizm gelecekse zaten onu da CHP getirir ve hiç sorun olmaz!

“SÜLEYMAN SOYLU’YA NEDEN SALDIRIYORLAR?”

Kemal Bey işi gücü bırakmış Türkiye’nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya saldırıyor.

Kandil’deki Murat Karayılan’ın, Duran Kalkan gibi elebaşlarının sırf PKK’ya Başkan Erdoğan’la birlikte darbe indirdiği için hedef tahtasına koydukları Süleyman Soylu’ya bu vatanı seven her bir ferdin tek tek sahip çıkması gerekirken size ne oluyor Kemal Bey?

“Metamfetamin” denen uyuşturucunun üreticisi ve kaynağının Avrupa devletleri olduğunu bilmiyor musunuz? Avrupa şu anda uyuşturucu batağında! Ama siz Avrupa’yı temiz Türkiye’yi kirli gösteriyorsunuz.

“Gereğini yapmıyor, etmiyor” dediğiniz Süleyman Soylu, PKK terörüne Cumhurbaşkanımız ile beraber diz çöktüren ekibin başında! Türkiye’de PKK terörüne diz çöktürmek bile tek başına Soylu’yu saygın ve önemli bir bakan yapar.

“KEMAL BEY İNGİLTERE’DE TÜRKİYE’Yİ KARALADI MI?”

Kemal Kılıçdaroğlu İngiltere’ye gidince;

-Türkiye uyuşturucu üssü,

-Kara para merkezi,

-Kaçakçılık yurdu,

-Kirli para vatanı mı diyecek?

Buna İngilizler ne diyecek?

Tam da TOGG üretilmişken, Türkiye gaz üssü olmak üzereyken! Tam da Türkiye Yüzyılı’na gelinmişken!

Amaç ne?

“AK PARTİ HEYETİNİN HDP ZİYARETİ”

Ak Parti heyeti HDP’ye niçin gitti?

Anayasa değişikliğinde başörtü ve aile meselesini görüşmek için!

CHP heyeti HDP’ye niçin gidiyor?

Bazı yerlerde “ortak aday” çıkarmak için, ortaklık kurup kol kola yürümek için!

“DOST VE DÜŞMAN”

Türk Silahlı Kuvvetleri’ne düşmanlar, Emniyet ve Jandarma Teşkilatı’na düşmanlar, Milli İstihbarat Teşkilatı’na düşmanlar!

Türkiye kime dostsa, ona düşman oluyorlar!

Türkiye kime düşmansa, ona dost oluyorlar!

Ve kendilerine ulusalcı, çağdaş, demokrat diyorlar!

“MANSUR YAVAŞ’IN GERİLEYİŞİ”

Mansur Yavaş her ne kadar ismi Cumhurbaşkanı adaylığı için özellikle İyi Parti kulislerinde durmadan dillendirilse de giderek “yıldızı” sönen bir isme dönüşüyor. 

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un cep telefonunu engellemiş! Yanlış duymadınız! Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı işi gücü bırakmış ve bir ilçenin Ak Partili Belediye Başkanı’nın sırf kendisini siyasi olarak eleştiriyor diye cep telefonunu engellemiş. Hayatımda ilk kez böyle bir şey duydum.

Olmadı Mansur Yavaş, bu kesinlikle olmadı! Hele de faturaları bahane edip belediyeden yardım alan garip gurebaya mesaj atarak, “Sosyal yardımları kesiyorum” mesajınız tarihe düşmüş kara bir leke gibi oldu. 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

vatandaş

Mansur Mansur diye uçunan bedbahtlar Mansur ne hizmeti yapmış onuda bilelim üç tane büyük eserini sayın bakalım varmı acaba yok yok yok

ingilize demokrasi şart

ingiltereye demokrasi götürmeye ne zaman gidecek bu heykelciler? ...KRALLIKLA yönetilen bir ülkeden destek bekliyorlar ! konu müslüman ülkelerden biri olsaydı, yapmadıkları çirkeflik kalmazdı..
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23