• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Hacı Yakışıklı
Hacı Yakışıklı
TÜM YAZILARI
11 Mayıs 2020

Baronlar mı Berat Albayrak mı?

ABD Başkanı Donald Trump White House’da kameralar karşısına geçip; “Ben ve ekibim Berat Albayrak’ı yok edeceğiz” dese; İsrail Başbakanı çıkıp; “Recep Tayyip Erdoğan ve Berat Albayrak düşmanımız” dese inanın içeriden birileri buna alkış tutacak ve “Bakın onlar da istemiyor” diye referans gösterecekler!

“DOLAR YÜKSELSİN, VUR KIÇINA RAHVAN GİTSİN” diyor değiliz! Biz “Türk Lirası”nın tüm dünyada geçer akçe olması için verilen mücadeleyi destekliyoruz.

Bir “düzen” kurulmuş, bu düzeni yeniden dizayn ederken rakipleriniz boş durmayacak. Başkan Erdoğan; “DOLARI BIRAKIP HER ÜLKE KENDİ PARASIYLA TİCARET YAPSIN” derken bunun karşısında “diş bileyecek” ve “sinir krizleri geçirecek” komprodorlar elbette olacak!

Dünya ekonomisi tarihinin en kötü dönemini yaşıyor, buna rağmen Türkiye hâlâ hareket alanına sahip! Bu sebeple 2 yıl içinde 4 savaş açtılar! En son “LONDRA ÜZERİNDEN” saldırdılar. Hepsi püskürtüldü. Yoksa siz Trump’ın “TÜRK EKONOMİSİNİ MAHVEDECEĞİZ” diye açıkça attığı mesajı görmediniz mi? Açın sosyal medya hesabına bakın, mesaj hâlâ orada duruyor! Sizce ABD Başkanı niye Türk ekonomisini hedef alır? Bu bile Türkiye’nin gücünü gösterir; çünkü zayıf ülkelerin düşmanı olmaz, onlar maalesef sömürülür ve ancak güçlü ülkelerin düşmanı olur. Bizim de Allah’a hamdolsun ki düşmanlarımızın sayısı çoğalıyor. Korkmuyoruz, Allah artırsın ve bizi onlara galip kılsın!

Rahmetli ABDURRAHİM KARAKOÇ’un; “YA İSLÂM’DA ERİRSİN YA İNKÂRDA ÇÜRÜRSÜN; YOL MEZARDA BİTMİYOR, GİRDİĞİNDE GÖRÜRSÜN” mısraları bizim hakikatimizdir.

Birileri Berat Albayrak için sınır çizmeye kalkarken, onu “DAMAT” diyerek alaşağı etmeye çalışırken bazıları buna çanak tutuyor. Lütfen sen dikkat et arkadaşım! Özel görüşmelerimde de kamuya açık yerlerde de daima söyledim; Berat Albayrak ekonomiyi çok iyi bilmektedir. Tüm dert onun milli çizgi izleyerek Türkiye’yi ekonomide dünya listesinin üst sıralarına getirmek istemesidir. Onu hedef alanlar aynı zamanda Recep Tayyip Erdoğan’ı da hedef almaktadır! 

Kendi adamlarınızı “HAÇLI ARTIKLARI” karşısında yalnız bırakmayın!

Aslında tercihinizi yapmıştınız, fakat size bu tercihi arada sırada unutturuyorlar! Sizler dik durmuştunuz, “SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ” diyen Kandil maşalarına rağmen Erdoğan’ı Türkiye Cumhuriyeti’nin 1. Devlet Başkanı ve 12. Cumhurbaşkanı seçmiştiniz! Geri adım atmadan sağlam durun ki bu savaşı milletçe kazanalım!

Savaş içindeyiz! Cephede teröristleri yok ederken ekonomi teröristlerine karşı da mücadele veriyoruz. Ama Berat Albayrak’ın bu mücadeleyi tüm detaylarıyla anlatma fırsatı yok; çünkü sizin duyacaklarınızı düşmanlar da duyacak! 

Gece yarısı herkes yatarken Asya piyasalarından yapılan saldırıları nasıl püskürttüğünü bilseniz hüzünlenirsiniz! “Memleket için savaş veren” insanların yalnızlığı karşısında iç çekersiniz! Onları en azından manevi anlamda yalnız bırakmamak vatan vazifesidir.

Bunları bir “partizanlık” olsun diye yazmıyorum! Ne partisi Allah aşkına? Mehmetçik cephede savaşırken askerimizi desteklemek “particilik” mi oluyor? Mehmetçikleri desteklemek nasıl particilik değilse ekonomi için savaşan gizli kahramanları desteklemek de particilik değildir. 

Tercihinizi dilerseniz tekrar yapın! Baronlardan yana mı duracağız yoksa “tam bağımsız Türkiye” diyenlerden yana mı?

Aslında milletçe bir “istişare” yapmıştık. Küresel düzenden değil yerli ve milli nizamdan yana olduğumuzu deklare etmiştik. Bu yüzden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kuruldu. Bu yolun sonunda başarı da var başarısızlık da ama dönmek yok, gemiyi terk etmek asla yok! Ben başarılı olacağımıza inanıyorum. Türkiye’nin “dünya gücü” olacağına ve âleme yeniden nizam vereceğine inanıyorum!

Sağımıza ve solumuza bakmadan “Ben varım” diyecek bir şiara ve ruha sahibiz; bu ruha sahip olmayanlar kendi ideolojik çamurlarında banyo yapmaya devam edebilirler!

Başkan Erdoğan “Reis” unvanını kendi kendine almadı; millet ona “Reis” dedi! İşte bu Reis kendini aydın zannedenlerin daima 10 adım ötesindedir, milletin ufkunu ve yolunu açmaktadır! İslam ümmetinin “gönül sultanı” olmak her ülkenin liderine nasip olmaz; bizim milletimize nasip oldu!

“MİLLET DÜŞMANI ODALAR”

Millet aleyhine açıklamalarıyla bilinen ve önlerinde hak etmedikleri halde “Türk” unvanı bulunan Türk Tabipleri Birliği, Türkiye Barolar Birliği, Türk Mimar ve Mühendisler Odaları Birliği gibi “alternatifsiz” kuruluşlara karşı yapılacak düzenlemelerin sonuna dek takipçisi olacağız! Bu odalar “herkes adına konuşma” yapıp milletin değerlerine yine milletin parasıyla karşı çıkmaya alıştılar! Yeter artık! Biz bu ve benzer kuruluşların “alternatifsizliğine” karşıyız! “Herkes adına” değil “kendi adlarına” konuşsunlar artık!

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Musettin

Köprü ve otoyollar hastaheler ile ilgili anlaşmazlık ta neden İngiliz mahkemeleri yetkili onuda mı dış güçler zorladı
 • Yanıtla

Akit

Ekonomide güven en önemli ölçüdür .Siz içeride sosyal dayanışmayı demokrasi ve insan haklarını. Tesis edemezseniz hukukun üstünlüğü nü sağlamamışsanız boşuna dış güçler paranoyası ile dış dünyada itibar kazanmadan işler düzelmeyecek dünya köy haline gelmiş bundan kaçış yok on yıl önce bunu başarmışız bir daha başarabiliriz Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok iç barış güven sosyal dayanışma odalar iç düşman değil muhalefet düşman değil başka partiler düşman değil.selam
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23