Seçim 2019 Sayfası

Yurdum insanından fedakar kampanya: Dolar bozdurana akaryakıt bedava!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine dolar bozdurma kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. İzmir'in Tire ilçesinde bir akaryakıt istasyonu dolar bozdurma kampanyası yaparak indirime gitti. İşletme sahibi 300 dolar bozdurana bedava yakıt vereceğini söyledi.

12 Ağustos 2018 Pazar 11:02
Yurdum insanından fedakar kampanya: Dolar bozdurana akaryakıt bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısının ardından Türkiye'nin pek çok yerinden çeşitli kampanyalar ve katılımlar olurken, ilk defa akaryakıt konusunda bir işadamı kampanya yaptı. Tire'de hizmet veren bir petrol istasyonunun sahibi olan AK Parti Tire Gençlik Kolları Eski Başkanı Efdal Gül, yaptığı çağrıyla, vatandaşları dolar bozdurmaya çağırdı.

300 dolar ve üzeri para bozdurup dekontunu istasyona getiren herkese, 30 liralık akaryakıt ya da LPG ücretsiz olarak verilecek.

Kampanyanın başladığını belirten işadamı Efdal Gül, "ABD tarafından geçmişten beri ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurmaya yönelik bir çok girişimleri oldu. Millet olarak üzerimize oynanan tüm oyunları boza boza bu günlere kadar geldik. Şimdi de kur oyunu ile ekonomimizi alaşağı etme girişimiyle karşı karşıyayız. Sağcı solcu, ocu bucu demeden daha fazla bir ve beraber olmamız gereken bir sürece girdik. Bu zor günleri omuz omuza ve dayanışma içinde atlatacağız. Bu güzel vatanımızı kimseye peşkeş çektirmeyiz" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 11:02

YORUM YAZ

  • BİZDE BİDUA EDELİM BÖYLE FEDAKAR Bİ ARKADAŞABİZDE BİDUA EDELİM BÖYLE FEDAKAR Bİ ARKADAŞA8 ay önce
    ALLAH RAZILOLSUN SIHATİMAN HUZUR BEREKET VERSİN AMİN
  • davincidavinci8 ay önce
    ben olsam şimdi o bmv - jeep-ferrari-porche-landrower ..........la gelenlere benzin dahi vermem.dolarla yatıp dolarla kalkan çifte vatandaşlara ( amerikan ) birde benzini bedava verdik mi içten içe gülerler.dolar yükseldikçe zengin oldular 3-5 e katladı zenginlikleri.bu şuursuz bilinçsiz tüketim bizi bu hale getiren.fakir fukarada elindeki 200-300 doları bozdurmaya koşuyor.bunlar çözüm değil.hesap açılsın para yardımı yapalım devlete daha gerçekçi.ak partili değilim ak parti chp meselesi değil bu mesele.herkes hazır yardıma.cimere yazı yazdım.yılda 800-1000000 kişi ehliyet alıyor.yazılı sınav ve sürücü eğitimi şart olsun verin 3-5000 tl ye vatandaşa ehliyet para toplansın diyorum sonuç yok duyan yok.belediyeler yedi bitirdi milleti.altı yılda dört kez aynı yolu söküp söküp yaptılar.bunlar durdurulsun.mesele oy alma meselesi değil fetönün en iyi para kaynağı.ihalelerle millet soyuluyor.şu yol kaldırım söküp yapmayı biraz ertelesinler.vatandaş zar zor belki 5 belki 10 belki 10 yıl kuruş kuruş altın dolar biriktirmiş.dolar altın almayın demek bozdurun demek ne kadar doğru.hesap açılsın para yatıralım bakın o zaman görün bu milleti..........
  • hıdır dikerhıdır diker8 ay önce
    işte vatan severlik böyle olmalı. C.H.P. ve diğerleri gibi vatan haini domuz enikleri olmamak lazım .böylelerini tebrik ediyorum ALLAH kazançlarını bereketli yapsın.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Nisan 2019