• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yunan amiral, "Türk gemileri, Girit'e gelirse batıracak mıyız?" sorusuna verdiği cevapla stüdyodakileri dumura uğrattı!

Türkiye'nin sondaj faaliyetlerini konuşulduğu bir Yunan kanalına çıkan Yunan amiral, söylediği karamsar sözlerle stüdyodakileri dumura uğrattı.

Yeniakit Publisher
2020-07-03 22:04:00 -

 yeniakit.com.tr 

Türkiye'nin Girit'in güney doğusunda enerji kaynaklarını arama yapma kararının ardından Yunanistan çalkalanmaya devam ediyor. 

Türkiye'nin sondaj faaliyetlerini konuşulduğu bir Yunan kanalına çıkan Yunan amiral, söylediği sözlerle stüdyodakileri dumura uğrattı. 

Hangi hakla Türk gemilerini batıracaksınız?

Wights of Salem isimli Youtube kanalının çevirdiği videoda, Yunan amirale "Türkiye'nin gemileri Girit'in güneyine geldiğinde batıracak mıyız?" sorusunu sordu. Yunan amiral ise, "Ben açıkçası sorduğunuz soruyu anlamadım. Gemileri batırmaktan bahsediyorsunuz ama bizim o bölgeye sahip olduğunu belirttiğimi münhasır ekonomik bölgemiz yok. Herhangi bir münhasır ekonomik bölge belirlemedik. O halde hangi hakla onların gemisini batıracağız?" cevabını vererek stüdyodakileri dumura uğrattı.

"Türkiye bölgesel bir süper güç"

İyimser olmadığı yönünde eleştirilen Yunan amiral, stüdyodakilerin yüzüne gerçeği çarparak "Türkiye bölgesel bir süper güç" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yüksel

Ulan yunan bile turkiyenin süper güç olduğunu kabul etti de.icimizdeki haclilara kabul ettiremedik.
 • Yanıtla

isimsiz

Sancaktepe Belediyesi İstanbul Büyük Şehir Belediye sınırları içinde başka bir büyük şehir belediyesi mi oluşturmayı mı çalışıyor,Sancaktepe belediyesi kendi yetki alanları dışında Büyük şehir belediyesinden izin almadan hiç bir afiş asamaz,siz de bunu bildiğiniz halde Büyük şehir belediyesine vurmak için Sancaktepenin kanunsuzluklarını görmemezlikten geliyorsunuz
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı