• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeniden Refah’ta deprem! Erbakan Hoca’nın dava arkadaşı istifa etti

Yeniakit Publisher
2024-02-20 18:47:00 -
Yeniden Refah’ta deprem! Erbakan Hoca’nın dava arkadaşı istifa etti

Merhum Erbakan Hoca’nın dava arkadaşlarından Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Suat Pamukçu partisinden istifa etti.

 HABER MERKEZİ 

Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Suat Pamukçu’nun istifasıyla sarsıldı. Merhum Erbakan Hoca’nın dava arkadaşlarından Pamukçu, “Kurucusu olduğum partimizin son genel seçimlerden sonra kuruluş inancı ve felsefesinden uzaklaştığını müşahede etmekteyim” dedi.

Pamukçu, “Mahalli seçimlerle ilgili aday tespitlerinde de partimizin temel görüşü yerine oy hesabı yapıldığını ve inancımızla uyumlu olmayan adayların gösterildiğini görmek beklentimizin boşuna olduğunu göstermiştir. Bilvesile partimizden istifa ettiğimi saygıyla bilgilerinize sunarım” diye konuştu.

RAHATSIZLIK BÜYÜYOR

Yeniden Refah Partisi’nde istifaların Pamukçu’yla sınırlı kalmayacağı konuşuluyor. Genel Başkan Fatih Erbakan’ın gazeteci Murat Yetkin’e yaptığı açıklamaların hem tabanda hem de partide rahatsızlık uyandırdığı belirtiliyor.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Erbakan’ın İBB seçimleri için tahminini soran Yetkin’e “Bizim değerlendirmemiz de İstanbul’da Ekrem Bey’in daha şanslı olduğu, kazanabileceği yönünde. Özellikle Fatih, Üsküdar, Eyüp gibi ilçelerde sürpriz yapabilirler” cevabını vermesi şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

şüayıp

Sol la dostluk kuranların sonu hüsrandır

Ali

Şevki Yılmaz Hocamıza kuduz köpek gibi ağzı sulana sulana hırlayan bazı o... çocukları var... Onlara söylenecek tek bir söz var: köpeklik yapmaya alışmış insanlara efendilik ağır gelir!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23