• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeniden Refah Partisi'nden Suat Pamukçu'ya 'etik dışı' çağrı!

Yeniakit Publisher
2024-02-21 17:07:00 - 2024-02-21 19:27:07
Yeniden Refah Partisi'nden Suat Pamukçu'ya 'etik dışı' çağrı!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, partiden istifa eden Suat Pamukçu'yu hedef aldı.

Yeniden Refah Partisi'nin kurucularından İstanbul Milletvekili Pamukçu, "Partimizin felsefesinden uzaklaştığını müşahede etmekteyim" diyerek istifa etmişti.

Suat Pamukçu istifasını şu ifadelerle duyurmuştu:

"Kurucusu olduğum Partimizin son genel seçimlerden sonra kuruluş inancı ve felsefesinden uzaklaştığını müşahede etmekteyim. Bugüne kadar aklı selimin avdet edeceğini ümitle bekledim. Mahalli seçimlerle ilgili aday tespitlerinde de Partimizin temel görüşü yerine oy hesabı yapıldığını ve inancımızla uyumlu olmayan adayların gösterildiğini görmek beklentimizin boşuna olduğunu göstermiştir. Bilvesile partimizden istifa ettiğimi saygıyla bilgilerinize sunarım"

Partiden etik dışı çağrı! 'Milletvekilliğinden de istifa et'

Pamukçu'nun istifasından sonra konuşan Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, Pamukçu'yu, "Milletvekilliğinden de istifa et" sözleriyle hedefe koydu.

“"Her ne kadar Sayın Pamukçu’nun istifası tek taraflı irade beyanı olsa da bizler kendisinden etik davranarak milletvekilliğinden de istifa edip millete dönmesinin daha ahlaki olabileceğini hatırlatmak isteriz.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Sayın Pamukçu’nun istifasıyla Yeniden Refah Partimizin güç kaybedebileceği düşüncesinde olanların hezeyan içerisinde olduklarını 31 Mart 2024 seçimlerinde milletimizin en güzel cevabı vereceğinin altını kalın çizgilerle belirtmek isteriz.”

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

gürol çelik

Doğan Bekin, suat pamukçu ya milletvekilliğinden de istifa et diyecek yörüngesini kaybetmiş bir cisimdir. ozaman adama sormazlar mı sen yüzde 2 kusur oyunla nasıl vekil oldun, adamsan sende istifa et vekillikten.

Ali

Akparti ve reisin sayesinde millet vekili oldunuz hepiniz millet vekilliginden istifa edinde gõrelim gerci etmesenizde birdaha asla vekilde cikartamaz yeniden refah millet ne oldugunuzu õgrendi
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23