Yeni havaalanı yabancıların ilgi odağı oldu

İstanbul Havalimanı’nı yakından tanımayı amaçlayan tur şirketlerinin ve seyahat acentelerinin yöneticileri İstanbul’a akın ediyor.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:37
Yeni havaalanı yabancıların ilgi odağı oldu

Mega projelerden İstanbul Havalimanı’yla yabancı turizmcilerin yakın takibinde. Havalimanını yakından tanımayı amaçlayan tur şirketlerinin ve seyahat acentelerinin yöneticileri İstanbul’a akın ediyor. Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) ile Türk Hava Yolları’nın (THY) tanıtım etkinliğine katılan 32 destinasyondan 500’ü aşkın turizm sektörü temsilcisi, İstanbul Havalimanı hakkında bilgi aldı. TÜROB Başkanı Müberra Eresin, katılımcıların İstanbul Havalimanı’yla yakından ilgilendiğine işaret etti. İstanbul’a da teveccühün yoğun olduğunu kaydeden Eresin, “Bunu  son dönemde hızlanan tanıtım çalışmalarımızda net bir şekilde görüyoruz” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:37

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mayıs 2019