• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yarkadaş fena patladı: CHP'de yavşakça ilişkiyi deşifre ettim

CHP'nin İstanbul Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Umut Karagöz'ün 23 yaşındaki bir genç kıza tuvalette cinsel saldırıdan tutuklanması sonrası eski CHP milletvekili, Barış Yarkadaş, katıldığı televizyon programında, "Yavşakça ilişkiyi deşifre ettim. Ortaya çıkarttım, üstüne gittim. Yavşaklığa izin vermeyeceğiz hiçbir koşulda." dedi.

Yeniakit Publisher
2020-12-03 23:55:00 -

CHP'li eski vekili Barış Yarkadaş, katıldığı bir programda CHP içindeki taciz ve tecavüz olayıyla ilgili açıklamalarda bulundu ve Kaftancıoğlu'nun sözlerine tepki gösterdi.

"Yavşaklığa izin vermeyeceğiz"

Kaftancıoğlu tarafından şov yapmakla suçlanan Yarkadaş, "Canan hanım beni bu işin içine katınca benim de doğal olarak kendisine cevap verme hakkım oldu. Niye? Çünkü ben yavşakça ilişkiyi deşifre ettim. Ortaya çıkarttım, üstüne gittim. Yavşaklığa izin vermeyeceğiz hiçbir koşulda. Öyle bir şey yok" iddiasında bulundu.

Kaftancıoğlu, Yarkadaş'ı şov yapmakla suçladı

Yaşanan olayların arından CHP'ye yakın Cumhuriyet Gazetesi'ne röportaj veren Kaftancıoğlu, "Barış Yarkadaş o tweeti attığında biz sorumluluğumuzu yerine getirmiştik. O şahsın atılmasıyla ilgili süreç zaten çoktan başlamıştı. Barış Yarkadaş'ın ne yazdığıyla ilgilenmiyoruz. O birazcık işin şov kısmıyla ilgileniyor" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

BabanınOğlu.

Barış bey iyi bir iş yaptığı İçin tebrik ederiz. Ancak İstanbul ilindeki CHP örgütlerinde daha pek çok tecavüz olayları yaşandığını, ancak ifşa olmamak, işini kaybetmemek, korkup konuşmamak şeklinde gizli kalmış olayları parti yönetimine değil, doğrudan Cumhuriyet Savcılığına bildirilmesi gerekir. Böyle alçakça durumlara maruz kalanlar, cesur olup suçluların cezasını çekmelerini sağlarsanız, bu türlü aşağılık işleri seven kişiler cesaret edemezler. (Peki İzmir’de iş isteyen kadına, yardımcıları ile birlikte bağ evine götürülüp günlerce tecavüz edildiği haberini duymayan kalmadı. CHP nin Didim Beledeye Başkanı’na ne ceza verildi? Adliye’de ne yapıldı, CHP örgütü ne yaptı henüz bilmiyoruz. Merakla bekliyoruz)
 • Yanıtla

zarar veriyorlar...

bu arkadas artik CHP'ye zarar vermeye basladi.. Elbette M.Ince de..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23