• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yalan eğitmeni Kabaş'tan skandal anket! Kılıçdaroğlu ve Akşener ile firari bir mafyayı yarıştırdı...

Kamuoyunda yalan eğitmeni olarak tanınan Sedef Kabaş, skandal bir anket düzenleyerek, firari mafya elebaşısı Sedat Peker'i meşrulaştırmaya çalıştı. Kabaş'ın; Kılıçdaroğlu, Akşener ve terör sevici Demirtaş ile birlikte Peker'e de aynı ankette yer vermesi, içinde bulundukları zavallığı yeniden gözler önüne serdi.

Yeniakit Publisher
2021-06-14 17:33:00 -
Yalan eğitmeni Kabaş'tan skandal anket! Kılıçdaroğlu ve Akşener ile firari bir mafyayı yarıştırdı...

 Yeniakit.com.tr 

Firari mafya elebaşısı Sedat Peker'den medet uman zavallı çevreler, artık bir mafya elebaşısının adını muhalefet partilerinin genel başkanları ile bir arada kullanmaktan da çekinmiyor.

Sedat Peker ile yarışmaktan utanmadılar!

Kamuoyunun 'yalan eğitmeni' olarak tanıdığı Sedef Kabaş, twitter hesabından bir anket gerçekleştirdi. Anketinde 'En güçlü muhalefeti kim yapıyor?' diye soran Kabaş, mafya elebaşısı Sedat Peker'i meşrulaştırarak, onu siyasi parti temsilcileri ile yarıştırdı. Kabaş, Millet ittifakı bileşenlerinden, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İP Genel Başkanı Meral Akşener ile terör sevici Selahattin Demirtaş'ın isimlerini de aynı ankette kullandı.

Kılıçdaroğlu ve Akşener sessiz kaldı!

Aynı anketin içinde yer aldıkları Sedat Peker'den rahatsızlık duymayan CHP'li Kılıçdaroğlu ve İP'li Akşener, Sedef Kabaş'ın bu çirkin paylaşımına yönelik hiçbir itirazda bulunmadı. Muhalefetin, Kabaş'ın skandal anketine yönelik sessizliği, bir mafya elebaşısından medet umduklarını yeniden gözler önüne serdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tekin

Zillet ittifakinin çatı adayı mafyatik peker dir. Hayırlı ugurlu olsun.
 • Yanıtla

Kimlik

Kimliksizler proje yok ücret yok fetoden mafyadan terörden darbeden amerikadan meded uman kimliksizler den ne beklenir topunuz bir olun zaten baska da çareniz yok adam kazanıyor adam calisiyor
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23