• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

"Yağ yok" diyen İP'li Lütfü Türkkan 'yağcılar kralı' çıktı!

Türkiye'nin tarihi projelerinden olan "Uzay Programı"nı küçümsemeye çalışan İYİ Partili Lütfü Türkkan rezil oldu. Sosyal medya hesabından "Yağ yok ama aya gidiyoruz" paylaşımında bulunan Türkkan'ın, 20 dönümlük arazide kurulu yağ fabrikası olduğu ortaya çıktı

Yeniakit Publisher
2021-02-19 22:37:00 - 2021-02-19 22:45:07
"Yağ yok" diyen İP'li Lütfü Türkkan 'yağcılar kralı' çıktı!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Milli Uzay Programını, geçtiğimiz salı günü açıklamıştı. 9 Şubat'ta açıklanan tarihi programın ardından bazı gazeteci ve siyasiler, Türkiye'nin hedeflerini küçümseyerek destek yerine köstek olmayı seçmişti.

O isimler arasına katıldı, maskesi düştü

Tarihi proje ile aklı sıra dalga geçenler kervanına İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan da katıldı. Program sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Türkkan, "Ayçiçeği yağı yok ama Ay'a gidiyoruz" mesajı ile algı oluşturmaya çalıştı.

Uzay programı ile dalga geçmeye çalışan Lütfü Türkkan'ın maskesi çok geçmeden düştü. Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) Başkanı Aslan Değirmenci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Türkkan'a yağ fabrikası sahibi olduğunu hatırlattı.

 

İYİ Partili ismin, Türkkan Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yönetim kurulu başkanı olduğu ortaya çıktı.

1997'den beri faaliyette olduğu öğrenilen şirketin internet sitesinde de Lütfü Türkkan'ın adı bulunduğu görüldü.

Bu ilk değil

İYİ Partili Türkkan'ın kızı da skandal sosyal medya paylaşımları ile sürekli gündeme geliyor. İYİ Partili vekilin kızı Dilara Türkkan, cuma vakti lüks bir otelde şampanya patlatırken çektiği görüntüleri Instagram hesabında paylaşmıştı. İzmir'de meydana gelen ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızın olduğu depremin ardından skandal bir paylaşıma imza atan Dilara Türkkan, Instagram üzerinden kıyafet kampanyası reklamı yaptı.

Kaynak: Takvim

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Fatih Kaya

Vayy Yağcı vayy,Büyük Türkiye Cumhuriyetinin bir çok konuda göstermiş olduğu başarılı çalışmaları ve gurur verici milli gelişmelerini,her fırsatta alaycı bir üslupla basitleştirmeye çalışmalarınızı,Bu Milletin evlatları görüyor,son zamanlarda yağdaki anormal fiyat artışının arkasında kimlerin olduğu ortaya çıkar inşallah.
 • Yanıtla

Yebem ti

Vizyonumuz -Modern çağın tüm teknolojik olanaklarını kullanarak üretimde kaliteyi artırmak, -Kalitede sürekliliği sağlamak, -İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti temelinde; gıda kodeksine uygun güvenilir, dinamik hizmet sunmak, -Pazar liderini değil müşteriyi takip etmek, -Sürekli yenilik ve gelişimi hedeflemek, -Dürüstlük ve şeffaflık, -Üretim alanında Türkiye’yi temsil edebilecek dünya markaları arasında yer almak, -Teknolojik yatırımlarda elde edilecek destekli ürün kalitesini dünya standartlarında tutmak.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23