WhatsApp neden açılmıyor? WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’a neden girilmiyor?

WhatsApp neden açılmıyor? WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’a neden girilmiyor? soruları mesajlaşma platformu olan WhatsApp kullanıcıları tarafından sorulmakta. WhatsApp'la ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor.

06 Haziran 2019 Perşembe 13:25
WhatsApp neden açılmıyor? WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’a neden girilmiyor?

WhatsApp neden açılmıyor? WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’a neden girilmiyor? soruları mesajlaşma platformu olan WhatsApp kullanıcıları tarafından sorulmakta. WhatsApp'la ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda dünya genelinde mesajların iletim sorunu yaşandığı WhatsApp'ta bugün aynı sorun tekrar meydana geldi. Popüler mesajlaşma ağı üzerinden ileti göndermek isteyen kişilerin mesajları gecikmeli olarak iletiliyor. İlerleyen dakikalarda sorunla ilgili uygulamanın yetkililerinden bir açıklama yapılması bekleniyor. Bazı kullanıcılarda ise uygulama sorunsuz olarak çalışıyor.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 06 Haziran 2019 Perşembe 13:25

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    16 Haziran 2019