Vodafone’un, ‘Acil Durum’ çalışmasına uluslararası tescil!

Vodafone, müşterilerinin kesintisiz iletişim hakkını olası afet koşullarında da sağlayabilmek için yaptığı çalışmaları uluslararası ISO 22320 Acil Durum Yönetimi Standardı ile tescilledi.

11 Eylül 2019 Çarşamba 13:48
Vodafone’un, ‘Acil Durum’ çalışmasına uluslararası tescil!

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Karaçay, iş sürekliliği yönetimi ve acil durum hazırlıkları sayesinde her koşulda kesintisiz iletişim sağlamak için alınabilecek tüm önlemleri aldıklarını söyledi.

Karaçay, uluslararası denetimden başarıyla geçerek, sadece Türk telekomünikasyon sektöründe değil, Vodafone Grubu genelinde de bu sertifikayı almaya hak kazanan ilk şirket olduklarını aktardı. Selçuk Karaçay, Vodafone olarak, müşterilere kesintisiz iletişim sağlamak üzere uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 13:48

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Eylul 2019