Ulusal Kanal yardım kampanyası başlattı

Ulusal Kanal, döviz kurundaki yükseliş ve artan frekans ücretleri nedeniyle yardım kampanyası başlattı.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 19:13
Ulusal Kanal yardım kampanyası başlattı

Ulusal Kanal, izleyicilerine çağrı yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan Ulusal Kanal yönetimi, döviz kurundaki yükseliş nedeniyle artan TÜRKSAT fiyatlarının karşılanması için imece başlattı.

Ulusal Kanal, izleyicilerini oluşturulan imeceye katkı vermeye davet etti.

Ulusal Kanal Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Türkkan, “Uydu, kanalın şah damarı. Ödemesi dolar üzerinden yapılıyor. Katkı yapan dostlarımıza diyoruz ki, yaptığınızı kendi dostlarınızdan da isteyin. 17 Mayıs'taki sıkıntıyı birlikte çözüp, yayınlarımızı gümbür gümbür sürdürelim" dedi.

Kanal yönetimi imece çağrısının TÜRKSAT borcunun kapanana kadar devam edileceği ifade edildi ve destek vermek isteyenler için telefon numarası paylaşıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 19:13

YORUM YAZ

  • ÇARE SİZÇARE SİZ5 gün önce
    Doğu Türkistan'ın ve Kırım'ın işgalini haklı görüp, karşı çıkanlara saydıran şerefsizler, Çin ve Rusya'ya el açsınlar. Onların atacağı kemikler yeter de artar...
  • cccccc5 gün önce
    Ne oldu islami kanallar ile dalga geçiyordunuz.....
  • KazimKazim6 gün önce
    Niye yardim edelim zaten siz yandas kesim yardim edeceniz onlarda biliyo camura yatiyo eski komonist simdinin donmesi perincek ,,,secime katiliyo ya alacak parasini tahsil edecek ,,hade yandas kesim ver bi destek

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mayıs 2019