Twitter çöktü mü? Twitter ne zaman düzelecek?

Geçtiğimiz günlerde Instagram, Facebook ve WhatsApp'da görülen sorun şimdi Twitter'da yaşanmaya başladı. Yaşanan olayın ardından kullanıcılar Twitter çöktü mü? Twitter ne zaman düzelecek? sorularını sordu.

11 Temmuz 2019 Perşembe 22:02
Twitter çöktü mü? Twitter ne zaman düzelecek?

Kısa bir süre önce Instagram, Facebook ve WhatsApp'da yaşanan sorunun benzeri şimdi de Twitter'da yaşanmaya başladı. Peki Twitter çöktü mü? Twitter ne zaman düzelecek?

Twitter kullanıcıları, hesapları üzerinden paylaşım yapamıyor ve Twitter'da yapılan paylaşımlar görüntülenemiyor.Sosyal medya kullanıcıları ise Twitter'a ne olduğunu araştırıyor. Peki Twitter'a ne oldu, Twitter çöktü mü?Geçtiğimiz günlerde de benzeri bir sorun Instagram, Facebook ve WhatsApp'da yaşanmış problem yaklaşık bir gün sürmüştü.Twitter'da yaşanan soruna ilişkin ise şirketten herhangi bir açıklama yapılmadı. Hatanın ne zaman düzeltileceği bilinmiyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2019 Perşembe 22:02

YORUM YAZ

  • CANAN AKSEDEFCANAN AKSEDEF8 gün önce
    Allah belasını versin twitter ın,hiç sevmem orayı çöksün

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Temmuz 2019