TÜSİAD'dan saldırı açıklaması! "Kınıyoruz"

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uğradığı saldırıyla ilgili Twitter'dan açıklamada bulundu.

21 Nisan 2019 Pazar 16:32
TÜSİAD'dan saldırı açıklaması! "Kınıyoruz"

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Sayın Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı kınıyoruz. Bu saldırı toplumsal birlik ve çoğulculuğumuzu güçlendirecek saygılı siyasi tutum ve söylemlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Terörizm ile ancak iktidarıyla, muhalefetiyle ve toplumun tüm kesimlerinin ortak mücadele ruhuyla mücadele edebiliriz. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, yakınlarına başsağlığı diliyoruz" dedi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Nisan 2019 Pazar 16:32

YORUM YAZ

  • mustafamustafa1 ay önce
    HERTÜRLÜ TERÖR FAALİYETİNE DESTEK OLAN KURUMLAR ÇIKIPTA BÖYLE KONUŞMALAR YAPMIYORMU FİTİL OLUYORUM.
  • mustafamustafa1 ay önce
    BENDE TÜSİAD 'TAKİLERİ ..KINIYORUM BÖYLE HİÇLER DOĞURDUKLARI İÇİN.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019