Türkiye’ye açılan EBRD’nun sinsi planı deşifre edildi!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), 2019 yılı içinde Türkiye'ye 1 milyar Euro yatırım yapacağını açıkladı. EBRD tarafından yapılacak yatırıma ilişkin değerlendirmede bulunan Türkiye Aile Meclisi, "Söz konusu banka, Koç Holding’in başlattığı 'Ülkem için toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyorum." dedi.

12 Eylül 2019 Perşembe 18:10
Türkiye’ye açılan EBRD’nun sinsi planı deşifre edildi!

 Taha Emre Özdemir  Yeniakit.com.t

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Başkanı Suma Chakrabarti, 2019 yılı sonuna kadar Türkiye'de 1 milyar Euro yatırım amaçladıklarını söyledi. Chakrabarti, "Bankacılık, leasing ve faktoring sektörlerine destek verebiliriz." ifadelerini kullandı.

EBRD bugüne kadar Türkiye'de 300 projeye 11,5 milyar Euro değerinde yatırım yaptı. Bu girişimler için dış kaynaklardan 2,3 milyar Euro finansman desteği sağladı.

EBRD ve 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'

Geçtiğimiz yıllarda Koç Holding’in başlattığı 'Ülkem için toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyorum.' kampanyası ve He For She girişimini destekleyen, imzaladığı 'İş'te Eşitlik Bildirgesi' ile kadınların ekonomiye katılımını arttırma taahhüdü veren Ford Otosan, iş hayatında cinsiyet eşitliği için yaptığı çalışmalarla Avrupa Kalkınma ve İmar Bankası (EBRD)'den 'Cinsiyet Eşitliği' ödülü kazanmıştı.

'Siyonist güçler aile yapımızı bozarak bizi parçalamayı amaçlıyor'

Türkiye Aile Meclisi yaptığı açıklama ile yetkilileri söz konusu yatırımdaki tehlikelere ilişkin uyardı. Açıklamada 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'nin aile yapımızı ifsad ettiği hatırlatılarak şunlar anlatıldı:

"Aile yapımızı ifsad eden Toplumsal Cinsiyet Eşitliği politikalarından acilen vazgeçilmelidir. Aile yıkan yasalar kalkmalı, İstanbul Sözleşmesi feshedilmelidir. Sayın Fatma Şahin Belediyeler Birliği Başkanı olur olmaz Ekrem İmamoğlu gibi 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu' kurdu. Ford, gerçekleştirdiği 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' projesi ile EBRD'den ödül aldı. EBRD bu yıl ülkemize 1 milyar Euroluk yatırım yapıyor. Yaşanan tüm gelişmelerde görüyoruz ki bizi topla tüfekle yenemeyen Siyonist güçler, aile yapımızı bozarak parçalamak istiyor."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2019 Perşembe 18:10

YORUM YAZ

 • Atik Atik 10 sa önce
  Bizler islam kültürü ile büyüdük. Aile yapımızda bu. Hiristiyanların. Sabataislerinsapık misyonu bizi etkilememeli. Biz onlara saygı duyuyoruz. Onlar bize geri zekalı deyip alağılıyorlar. Aslında kendilerinin durumunu bildiriyorlar. Lütfen Bizleri daha fazlamağdur etmeyin. Biz. Müdlüman doğduk. Müslüman kalmak istiyoruz.
 • İsmâil UÇAKİsmâil UÇAK11 sa önce
  Vay vay ki vây vâh!Bunu kimler hazırlamıştır?
 • MİSAFİR42 MİSAFİR42 2 gün önce
  Ailenin TEMELİNE DİNAMİT KOYAN MEDYAYIDA UNUTMAMAK GEREKİR BİR KAÇ MEDYA KURULUŞU HARİCİNDE %90 I NIN YAYIN POLİTİKASI AİLEYİ PARÇALAMAK GEÇMİŞTEN GELEN BİR TAKIM DEĞERLERİ AYAKLAR ALTINA ALMAK ÇIPLAKLIĞI FUHŞİYATI NORMALMİŞ GİBİ GÖSTERMEKTİR BU İŞLER RTÜK LE FALAN DÜZELMEZ EĞİTİMİN GERÇEKTEN MİLLİLEŞMESİ İLE DÜZELEBİLİR VESSELAM
 • ahmet ahmet 3 gün önce
  EBRD DENEN KURUM FİNANS SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTERİR.MUHTEMELEN ANLAŞTIĞI BANKALAR ÜZERİNDEN BİZLERE KREDİ VERECEKLER,,,EN SON TEB DEN ALDIĞIMIZ KREDİ EU FONLU EBRD KREDİSİ İDİ,,,,,,HER HANGİ BİR BANKADAN ALDIĞINIZ KREDİ EBRD OLABİLİR.........SONUÇ OLARAK TEFECİ SİSTEMİ...BANKACILIK SİSTEMİ TEFECİLİK DEĞİLMİ?EVET AYNISI...ALLAH MUHTAÇ ETMESİN BİZLERİ.
 • AkilAkil3 gün önce
  Yine Yahudi işi para karşılığı sapıklık teklifisapkınlık dan kurtulmanın lazım koç da Yahudi olduğu ona para veriyor lar Türkiye için ne gerekiyorsa yapin
 • Meçhul Meçhul 3 gün önce
  Bunu bizim hukumetimiz görmüyor mu aile denen birsey kalmadı evlilikler çocuk oyuncağı olmuş kadın istediğini yapıyor zina desen suç değil tabi kadın için erkek yapınca her iki yondede nafaka veriyor cunki kadın başkası ile aldatsa adam bosuyor ama nasıl adaletse kadına yine nafaka veriyor artık buna dur deyin yasalari çıkartın lütfen
 • Abdullah MuratAbdullah Murat3 gün önce
  Dünyadaki Allahın bizlere kuran ile açmış olduğu gerçek dünyadaki gerçek ve büyük bir düşmanın varlığıdır Şeytan Allahın yarattığını değiştirttireceğim onlara emredeceğim ve Allahın doğru yolunun üzerine oturacağım demiştir. Şeytan insanları Allaha isyana büyük günahlara ahlaksızlığa çağırır ve Kafirler onun dostlarıdır O sağdanda gelir soldanda. tek kurtuluş kuranı rehber almak ve itaat yolunu tutmaktır Ondan ancak Allah korur ama bu koruma islam olmak ve içinde kalma gayretinde olmayla alakalıdır Şeytan taraftarlarına fısıldar hak ile mücadele etmeleri için tüm kafirlerin kuran ile bu ahlak ile mücadele etmesinin sebebi budur. Müslümana ise Allahın tüm ayetleri kaleler gibidir Boyun eğmek ise yasaktır Bu esasen ölümüne olması gereken bir mücadeledir. Batıl kelimelere fazla dalmamak gerekir ve esasen siyonizmi yahudiler olarak veya şeytanın dostlarını kullanarak yaptığı bir çalışma uğraşı olarak değerlendirmek gerekir kurandaki tanımlardan uzaklaşmak kötüdür. Bu mücadeleyi Allahın bildirdiği yoldan yapmak ise elzemdir Allahın hükümlerini istemeyen o hükümlere teslim olmuş anlamındaki müslüman bile değildir Gerçek bayrak sancak Allahın hükümlerinin hakim kılınmışlığıdır.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019