• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye’ye açılan EBRD’nun sinsi planı deşifre edildi!

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), 2019 yılı içinde Türkiye'ye 1 milyar Euro yatırım yapacağını açıkladı. EBRD tarafından yapılacak yatırıma ilişkin değerlendirmede bulunan Türkiye Aile Meclisi, "Söz konusu banka, Koç Holding’in başlattığı 'Ülkem için toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyorum." dedi.

Yeniakit Publisher
2019-09-12 18:10:00 - 2019-09-12 18:16:20
Türkiye’ye açılan EBRD’nun sinsi planı deşifre edildi!

 Taha Emre Özdemir  Yeniakit.com.t

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Başkanı Suma Chakrabarti, 2019 yılı sonuna kadar Türkiye'de 1 milyar Euro yatırım amaçladıklarını söyledi. Chakrabarti, "Bankacılık, leasing ve faktoring sektörlerine destek verebiliriz." ifadelerini kullandı.

EBRD bugüne kadar Türkiye'de 300 projeye 11,5 milyar Euro değerinde yatırım yaptı. Bu girişimler için dış kaynaklardan 2,3 milyar Euro finansman desteği sağladı.

EBRD ve 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'

Geçtiğimiz yıllarda Koç Holding’in başlattığı 'Ülkem için toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyorum.' kampanyası ve He For She girişimini destekleyen, imzaladığı 'İş'te Eşitlik Bildirgesi' ile kadınların ekonomiye katılımını arttırma taahhüdü veren Ford Otosan, iş hayatında cinsiyet eşitliği için yaptığı çalışmalarla Avrupa Kalkınma ve İmar Bankası (EBRD)'den 'Cinsiyet Eşitliği' ödülü kazanmıştı.

'Siyonist güçler aile yapımızı bozarak bizi parçalamayı amaçlıyor'

Türkiye Aile Meclisi yaptığı açıklama ile yetkilileri söz konusu yatırımdaki tehlikelere ilişkin uyardı. Açıklamada 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'nin aile yapımızı ifsad ettiği hatırlatılarak şunlar anlatıldı:

"Aile yapımızı ifsad eden Toplumsal Cinsiyet Eşitliği politikalarından acilen vazgeçilmelidir. Aile yıkan yasalar kalkmalı, İstanbul Sözleşmesi feshedilmelidir. Sayın Fatma Şahin Belediyeler Birliği Başkanı olur olmaz Ekrem İmamoğlu gibi 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu' kurdu. Ford, gerçekleştirdiği 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' projesi ile EBRD'den ödül aldı. EBRD bu yıl ülkemize 1 milyar Euroluk yatırım yapıyor. Yaşanan tüm gelişmelerde görüyoruz ki bizi topla tüfekle yenemeyen Siyonist güçler, aile yapımızı bozarak parçalamak istiyor."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdullah Murat

Dünyadaki Allahın bizlere kuran ile açmış olduğu gerçek dünyadaki gerçek ve büyük bir düşmanın varlığıdır Şeytan Allahın yarattığını değiştirttireceğim onlara emredeceğim ve Allahın doğru yolunun üzerine oturacağım demiştir. Şeytan insanları Allaha isyana büyük günahlara ahlaksızlığa çağırır ve Kafirler onun dostlarıdır O sağdanda gelir soldanda. tek kurtuluş kuranı rehber almak ve itaat yolunu tutmaktır Ondan ancak Allah korur ama bu koruma islam olmak ve içinde kalma gayretinde olmayla alakalıdır Şeytan taraftarlarına fısıldar hak ile mücadele etmeleri için tüm kafirlerin kuran ile bu ahlak ile mücadele etmesinin sebebi budur. Müslümana ise Allahın tüm ayetleri kaleler gibidir Boyun eğmek ise yasaktır Bu esasen ölümüne olması gereken bir mücadeledir. Batıl kelimelere fazla dalmamak gerekir ve esasen siyonizmi yahudiler olarak veya şeytanın dostlarını kullanarak yaptığı bir çalışma uğraşı olarak değerlendirmek gerekir kurandaki tanımlardan uzaklaşmak kötüdür. Bu mücadeleyi Allahın bildirdiği yoldan yapmak ise elzemdir Allahın hükümlerini istemeyen o hükümlere teslim olmuş anlamındaki müslüman bile değildir Gerçek bayrak sancak Allahın hükümlerinin hakim kılınmışlığıdır.
 • Yanıtla

Meçhul

Bunu bizim hukumetimiz görmüyor mu aile denen birsey kalmadı evlilikler çocuk oyuncağı olmuş kadın istediğini yapıyor zina desen suç değil tabi kadın için erkek yapınca her iki yondede nafaka veriyor cunki kadın başkası ile aldatsa adam bosuyor ama nasıl adaletse kadına yine nafaka veriyor artık buna dur deyin yasalari çıkartın lütfen
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı