• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye'nin o markasından beklenmedik karar: İsmi değişiyor! Bakın yeni isim ne olacak? Tanıttı

Yeniakit Publisher
2024-04-23 23:49:00 - 2024-04-24 08:26:38
Türkiye'nin o markasından beklenmedik karar: İsmi değişiyor! Bakın yeni isim ne olacak? Tanıttı

Türkiye'nin markalarından olan Arçelik şirketi ile ilgili beklenmedik bir haber geldi. Arçelik, şimdi isim değişikliği yapmaya hazırlanıyor! Peki, yeni adı ne olacak? Arçelik ismi artık değişiyor...

Kamuoyuna yapılan açıklamaya göre, Arçelik A.Ş. bundan sonra faaliyetlerini Beko markası adı altında yürütecek. Şirket, bu değişikliği "globalleşme stratejisi" kapsamında gerçekleştirdiğini belirterek, Türkiye dahil olmak üzere tüm coğrafyalardaki operasyonlarını tek bir kurumsal marka altında birleştirmeyi amaçladığını açıkladı.

ŞİRKETİN YAPTIĞI AÇIKLAMADA ŞU İFADELERE YER VERİLDİ

"Globalleşme stratejimiz doğrultusunda Arçelik A.Ş., artık Türkiye dahil olmak üzere tüm coğrafyalardaki kurumsal markasını Beko olarak kullanacak ve böylelikle dünya genelindeki tüm çalışanlarımız ve operasyonlarımız ortak bir kurumsal marka çatısı altında bir araya getirilecek. Bu kapsamda yurtdışı bağlı ortaklıklarımızın da kurumsal unvanları, Beko markasını içerecek şekilde değiştirilmektedir. Şirketimiz Türkiye'deki operasyonlarını Arçelik Pazarlama A.Ş. aracılığıyla sürdürecek ve Arçelik, Beko, Grundig, Altus ve Leisure gibi yerel değer yaratan markalarla çalışmalarını devam ettirecektir."

Ayrıca, yurtdışı bağlı ortaklıkların da kurumsal unvanlarının Beko markasını içerecek şekilde değiştirildiği belirtildi. Şirket, Türkiye'deki operasyonlarını Arçelik Pazarlama A.Ş. üzerinden yürütecek ve Arçelik, Beko, Grundig, Altus ve Leisure gibi yerel değer yaratan markalarla çalışmalarını sürdürecek.

Açıklamada, Beko markasının dünya çapında 57 ülkede 55.000 çalışan ve 13 ülkede 45 üretim tesisi ile faaliyet gösterdiği vurgulandı. Bu ülkeler arasında Türkiye, İngiltere, İtalya, Romanya, Slovakya, Polonya, Güney Afrika, Rusya, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Tayland ve Çin'in bulunduğu belirtildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

HanYavuz

Şu yahudi Koç'un reklamını ne yapıp duruyorsunuz
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23