Türkiye ve ABD arasında kritik toplantı

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre; Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde bulunan Birleşik Müşterek Harekât Merkezi'nde ABD askeri heyetinin de katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

11 Eylül 2019 Çarşamba 18:37
Türkiye ve ABD arasında kritik toplantı

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyinde tesisi planlanan Güvenli Bölge'ye yönelik çalışmalar kapsamında Akçakale'deki Birleşik Müşterek Harekât Merkezi'nde ABD askeri heyetinin de katılımıyla toplantı gerçekleştirildiğini açıkladı.

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Suriye'nin kuzeyinde, Fırat'ın doğusunda tesisi planlanan Güvenli Bölge'ye yönelik çalışmalar kapsamında Akçakale'deki Birleşik Müşterek Harekât Merkezi'nde ABD askeri heyetinin de katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. ABD'li heyet dün de Güvenli Bölge faaliyetlerine ilişkin Genelkurmay Karargahı'ndaki toplantıya katılmıştı" ifadeleri kullanıldı..

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 18:37

YORUM YAZ

  • nostaljinostalji8 gün önce
    eskiden inandığım şu idi " ALLAH ın DEDİĞİ OLUR " ama bana yalan söylemişler.Şu anda anladım ki ABd nin izni olmadan dünyada2 maymunu bile bir kafese koyamazlar . ABD nin dediği olur. Gerisi hikaye ... Altın kural :ALTINI OLAN KURALI KOYAR.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019