• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ni ünlüler üzerinden meşrulaştırmaya çalışıyorlar! Amaçları dünyayı soysuzlaştırmak

Evlat edindiği erkek çocuğunun kendisine ‘Ben erkek değilim’ dediğini iddia eden ünlü oyuncu Charlize Theron, 7 yaşındaki çocuğun trans olduğunu savunarak kız gibi giydirip, Siyonist Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesinin reklamını yapmaya ve eşcinsel sapkınlığı meşrulaştırmaya çalışıyor.

Yeniakit Publisher
2019-08-30 14:51:00 - 2019-08-30 16:47:24
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ni ünlüler üzerinden meşrulaştırmaya çalışıyorlar! Amaçları dünyayı soysuzlaştırmak

 Oğuzhan Çağlar  yeniakit.com.tr 

Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini yayarak eşcinsel sapıkları toplumda yaymaya ve aileyi yıkmaya çalışan AB menşeili Siyonist destekçileri, şimdi de ünlüler üzerinden eşcinsel sapkınlığı meşrulaştırmaya ve yaymaya çalışıyor. 7 yaşındaki oğlunun trans olduğunu iddia ederek onu kız gibi giydiren dünyaca ünlü Oyuncu Charlize Theron, daha cinsiyetin ne olduğunu anlamakta bile güçlük çeken çocuğun 3 yaşında kendisine ‘Ben erkek değilim’ dediğini iddia etti. Theron, cinsiyetçiliği de ırkçılıkla eş tutarak cinsiyet ayrımının kaldırılmasını talep etti.

Sapkınlığı çocuklar üzerinden yaymaya çalışıyorlar!

Erkek çocuğunu kız gibi yetiştirerek siyonist projenin yayılmasında görev alan Theron, “Hâlâ ırkçılığı tartıştığımıza inanamıyorum. Bu konu artık kapanmalı. Cinsiyet eşitliği de öyle” ifadeleriyle cinsiyet ayrımını ırkçılıkla bir tutarak, cinsiyet ayrımının kalkması gerektiğini savundu. AB menşeili siyonist proje olan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’nin Türkiye ayağı da İstanbul Sözleşmesi ve sözde kadını savunan yasalar ile bu yasaları desteklediğini iddia eden Feminist örgütler eliyle tamamlanmaya çalışılıyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Atilla

Akit gazetesine teşekkürü borç biliyoruz duygularımıza tercüman oluyor... Allah razı olsun.

Kaktus Sydney

Bu seytanin son birkac senedir uygulamaya koydugu ahir zaman fitnesi. Ayni sozleri Sydney in sade orta tabaka okuluna giden cocuklarimin arkadaslarinin Annelerinden duydum gecen sene agzim acik kaldi. Bir grup veli kiz uniformalarinin degistigini etek ve elbisenin yani sira pantalonda giyilebilecegini konusuyorlardi. Bu iyi birsey kizlar sort giyiyorlar etegin altina yine de kisa kaliyor derken diger veli dedi ki pantalonu getirmelerinin sebebi bu degil; sebep okuldaki 10 yasindaki hir kiz cocugu ben kiz gibi giyinmek istemiyorum ben erkek gibi buyumek istiyorum dedigi icin, kurallar geregi esitlik var ya guya o nedenle getiriyorlar, hepimiz birden 10 yasindaki cocuk cinsiyetten ne anlarbu yasta transgender olmaz diye konustugumuzu hatirliyorum. Bu hatunlar da ben haric hepsi gayri muslimler. Yani Hiristiyanlar da bu konuya sessiz kaliyorlar ancak iclerinde bu isin fitne oldugunun farkindalar. Su acik ki seytan ajandasini yururluge koydu cocuk kadin onune gelen ne kadar arac varsa hepsini kullaniyor. Bu Charlize de baslarindan ki cinsiyetsiz bir dunya ile nufusu azaltacaklar; onlarin plani varsa Yuce Rabb’imizin de plani var, galip olacak O’dur. Alhamdulillah!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23