• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Terörü destekliyor zehiri pazarlıyor!

Terör örgütlerine her türlü desteği veren Batı dünyası, bir taraftan da dünyayı adım adım zehirliyor. ABD, İngiltere, Hollanda ve Belçika gibi Batılı ülkelerdeki 5 bine yakın suç şebekesinin uyuşturucu ticaretiyle her yıl ortalama 24 milyar Euro ciro elde ettiği tespit edildi. Küresel haydut ABD’nin işgali sonrası Afganistan’daki uyuşturucu ticaretinin ise 40 kat arttığı ifade edildi.

Yeniakit Publisher
2019-11-14 09:36:00 - 2019-11-14 10:44:22
Terörü destekliyor zehiri pazarlıyor!

 Muhammed Uzun  İstanbul 

Uyuşturucuyla mücadelede zehir tacirlerine göz açtırmayan Türkiye’ye özgürlük naraları atan Batı’nın, ‘uyuşturucu ticaretinin merkezi’ haline geldiği ortaya çıktı. 1.5 trilyon dolarlık dünya uyuşturucu piyasasında pastadan en büyük payı terör destekçisi ABD, Belçika, Hollanda ve İngiltere gibi Batılı ülkelerin aldığı belirlendi.

Batı’nın cebi zehirle doluyor

Türkiye aleyhine faaliyet gösteren terör örgütlerine her türlü desteği veren Batı dünyası, bir taraftan da dünyayı adım adım zehirliyor. Terörle mücadelede model ülke olan Türkiye’nin operasyonlarına ket vurmaya çalışan emperyalist Batı’nın beslediği suç örgütlerinin temel geçim kaynağının ‘uyuşturucu’ olduğu ortaya çıktı. ABD, İngiltere, Hollanda ve Belçika gibi Batılı ülkelerdeki 5 bine yakın suç şebekesinin uyuşturucu ticaretiyle her yıl ortalama 24 milyar Euro ciro elde ettiği tespit edildi. Uyuşturucu bataklığına saplanan Avrupa’da 25 milyon yetişkinin esrar kullandığı kaydedildi.

Beyazın mimarları Hollanda ve Belçika

Hollanda’da uyuşturucu kullanılmasına müsaade edilen Coffee Shop’lardan ise her yıl 4 milyar avroyu aşkın kazanç sağlandığı vurgulandı. Esrar ve ekstazi konusunda Batı dünyasının en önemli üretim merkezlerinden biri olan Hollanda’nın uyuşturucu endüstrisinde köprü işlevi gördüğü kayıtlara geçti. 4 yıl önce “Uyuşturucuyla mücadele acil eylem planı”nı harekete geçiren Türkiye’ye sokulmak istenen sentetik hapların da yüzde 70’inin Hollanda ve Belçika kaynaklı olduğu belirtildi.

Afganistan kirli piyasanın can damarı

Küresel haydut ABD’nin işgali sonrası Afganistan’daki uyuşturucu ticaretinin 40 kat arttığı belirtildi. Afyonlu uyuşturucuların nerdeyse tamamı Afganistan’da üretiliyor. PKK’nın Suriye kolu PYD/YPG’ye binlerce TIR mühimmat gönderen ABD, uyuşturucu tarlası olarak gördüğü Afganistan’daki zehir üretimi her geçen yıl katlanıyor. Avrupa Uyuşturucu Tanım Merkezi’nin yaptığı araştırmadan elde edilen verilere göre, Haçlı Batı’nın organize ettiği zehir döngüsünden elde edilen kirli para, büyük baronlardan yerel derebeylere, terör örgütlerinden gizli servislere kadar onlarca kez pay ediliyor. Terör örgütü PKK’nın propaganda ve şiddet üretim merkezi haline gelen Belçika ise örgütün uyuşturucu sevkiyatında ‘üs’ olarak kullanılıyor.

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ihsan

tek dişi kalmış canavar batı insanı hayvandanda aşağı mahluklar.
 • Yanıtla

Mucahid

Turkiye sadece uyuşturucu ile dize getirileceğini bilen Emperyalistler bu konuda çok başarılı oldular. Neyazıkki hiç önlem alınamıyor göstermelik yakalanmalar var.Eğer gerçekten Türklerin diz çökmesini ve neslinin bozulmasını istemiyorlarsa bu işi acilen ehline verilmesi gerekir yoksa çok yakında Askere gönderecek genc bulunamıyacak. Asalayı bitiren yapıya acilen ihtiyac var Legal fakat illegal görünümlü Yiğitler topluluğu.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23