Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP Twitter'dan duyurdu: Bebek katili Öcalan ile İmralı'da görüştü

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP, örgütün elebaşı bebek katili Abdullah Öcalan'ın, kardeşi Mehmet Öcalan ile bir görüşme gerçekleştirdiğini duyurdu.

12 Ocak 2019 Cumartesi 21:48
Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP Twitter'dan duyurdu: Bebek katili Öcalan ile İmralı'da görüştü

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP, örgütün elebaşı bebek katili Abdullah Öcalan'ın, kardeşi Mehmet Öcalan ile bugün bir görüşme gerçekleştirdiğini duyurdu.

Görüşme, HDP'nin sosyal medya hesabından HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ın şu sözleriyle duyuruldu:

"Sayın Abdullah Öcalan ile kardeşi Mehmet Öcalan bugün bir görüşme gerçekleştirdi. Sayın Öcalan’ın sağlık durumunun iyi olduğunu ve birkaç gün sonra halkımızı daha detaylı bilgilendireceğimizi belirtmek isterim."

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ocak 2019 Cumartesi 21:48

YORUM YAZ

 • hüs coşhüs coş10 gün önce
  agırlaştırılmış müebbet böyle oluyor demekki. yolgeçen hanı gibi. her canı isteyen ziyaret ediyor. bir garibanı hapiste yakın akrabaları bile ziyaretine gidemiyor. demekki bu ülkede mahküm olmadan önce meşhur olmak gerekiyor.
 • aliali11 gün önce
  seçimler yaklaşıyor her türlü yardıma ihtiyaç var.
 • Cemalettin KarakocCemalettin Karakoc11 gün önce
  Iyi sihhatli olsun, yakinda yanina Fetö de gönderilecek.Bekle bay Katil!
 • Sıradan bir vatandaşSıradan bir vatandaş11 gün önce
  Binlerce evladımızın katili bi pisliği gebertemedik
 • gurbzgurbz11 gün önce
  bebek katı havuz paçavrası bebeklerı oldurup sucu apoya atık dıyen katıl polısdevlethavuz paçavrası neyınne olduğunu cok ıyı bılınır munafık besleme havuz paçavrası
 • ülkücü kenanülkücü kenan11 gün önce
  Hey akit ailesi! ... Kınayacaksanız ,öyle Allah için bir faaliyet içindeyseniz bu müsaadeyi verenleri birazcık tenkid ediniz haydi görelim sizi.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ocak 2019