• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tayland kimin kuklası? Asıl hedef Türkiye!

Takvim Gazetesi Yazarı Bekir Hazar, Doğu Türkistan ile Türkiye-Çin ilişkilerinin hedef alındığını yazarak, "Erdoğan'ın ziyareti öncesi "Çin'den uzak dur, yoksa sizi kapıştırırız, bölge bizim" deniyor" dedi.

Yeniakit Publisher
2015-07-10 19:55:00 -
Tayland kimin kuklası? Asıl hedef Türkiye!

Çıkar ve inanç çatışmalarının tavan yaptığı bir dönemdeyiz. ABD'de ise tam tersi Hıristiyan-Yahudi ittifakına tanıklık ediyoruz. İnanç bazında farklı olanlar omuz omuza veriyor. Biz olaya "Amerikalı Neoconlar" diye bakıyoruz. "İçlerinde bolca Hristiyan'ın da olduğu ŞAHİNLER olarak bilinen savaş yanlısı İsrail lobilerinin üyeleri" diyor geçiyoruz.

O insanların da inançları olduğunu, bu uğurda içlerinde yaşadıkları gizli hesapları asla hissedemiyoruz.

İncil'de ve Tevrat'ta 3. Dünya savaşından ARMEGEDON adıyla bahsediliyor ama hiç ciddiye almıyoruz. Bu adamların neden sürekli savaş istediklerini sorgulamıyoruz. Büyük savaş çıkacak ki "İSA-MESİH gelecek bizi kurtaracak" diye dualar ettiklerini göremiyoruz. İsa-Mesih'e kavuşma hayaliyle büyük savaşın bir an önce patlaması için ellerinden geleni yapacaklarını idrak edemiyoruz. Bu üğurda İsrail Siyonizmi ile ittifak yaparak, dünyada her türlü savaşları organize edebileceklerini asla düşünmüyoruz.

Hem insanları birbirlerine öldürtüyorlar, hem de "Zaten dünya nüfusu 3 milyar fazla" diyorlar. Ve tüm savaşlardan PARA kazanarak KARUN ile yarışıyorlar. Zulüm gören halkların bugün tek sözcüsü Türkiye.

Darbelerle, savaşlarla karıştırdıkları ülkelerden elinizi çekin diyen sadece biziz. "Dünya 5'ten büyüktür" diyen de. Her hareketimiz onları müthiş rahatsız ediyor, çıkarlarına darbe vuruyor. Bakın Çin-Vietnam-Malezya-Kamboçya'nın dibinde 67 milyonluk bir ülke var. Adı; Tayland. Yıllarca hanedanlar yönetti. Ardından Londra Malezya'yı alırken, Paris Tayland'a sızdı. 2. Dünya Savaşı sonrası Amerika Tayland'ı cebine koydu. O tarihten itibaren ülke darbelerle yönetildi.

Yatağından kalkan General darbe yapıyordu.

Taylandı da ikiye böldüler. İktidara, şehirlerde yaşayan zenginlerin oluşturduğu SARI GÖMLEKLİLER geliyordu. Sonra sokağa dökülen kırsal kesimdeki KIRMIZI GÖMLEKLİLER... Koskoca ülke GÖMLEK RENGİ üzerinden ikiye bölünüp sürekli çatışma yaşıyordu. Generaller bir Sarı Gömlekliler adına, bir Kırmızı Gömlekliler adına darbe yapıyordu. Darbeciler ABD'de eğitim alanlardan oluşuyordu. CIA kontrolündeki Generaller, dışarıdan ne talimat gelirse uyguluyordu. Petrolü ve madenleri bol olan ülke asla sahipsiz bırakılamaz, teslim alınırdı. Şimdi Cumhurbaşkanı Erdoğan 28 Temmuz'da Çin'e ziyarete hazırlanıyor.

Birden tüm Türkiye'de "Çin'de özerk Uygur bölgesinde oruç yasaklandı, insanlar öldürülüyor" diye haber furyası başlıyor. Bir el, bu haberleri servis ediyor.

İddiaları yalanlayan Çin Hükümeti, Uygur bölgesinin kapılarını Anadolu Ajansına açıyor. AA Uygur bölgesini geziyor, camilerde ibadet edenleri görüntülüyor ve "Oruç yasağı yok" diye haber geçiyor.

Operasyonel AKIL hemen ikinci hamlesini yapıyor. KUKLALARI Tayland'a EMİR veriyor. Sahiplerin talimatıyla Tayland, kendilerine sığınan 90 Uygur Türk'ü hemen Çin'e teslim edip "Al-idam et" diyor. Milyarlarca dolarlık ticaret anlaşması yapmaya hazırlanan Türkiye ve Çin'in kucağına kukla Tayland'dan saatli bomba atılıyor. Erdoğan'ın ziyareti öncesi "Çin'den uzak dur, yoksa sizi kapıştırırız, bölge bizim" deniyor. İran'la ticaretimizi artırdık, Devletin-MİT'in "İran yanlısı" olduğunu öne sürecek Paraleller bularak operasyon yapmadılar mı bizde? Ardından İran'la kendileri oturup anlaşmalar imzalamadılar mı? Mısır'da darbe yaptılar, Türk mallarının iki kıtaya taşındığı Kahire limanına girmemizi engellediler. Çözüm olarak Somali'de liman almak istedik. Erdoğan Somali'ye gitmeden önce taşeronlar aracılığı ile Türk heyetinin geçeceği güzergahta bombalar patlamadılar mı? Erdoğan Almanya'ya giderken bizde Okmeydanı niye ayağa kaldırılıyordu. İngiliz pasaportlu, Polonya asıllı istihbaratçı Okmeydanın'da hücre evlerde ne geziyordu yakalanmadan önce?

Yazılımları yerli olacak şartıyla açtığımız füze sistemleri ihalesine sadece Çin olumlu cevap verince ayağa kalkmadılar mı? Ardından bu ülke Kobani ve 6-7 Ekim olayları ile 50 kişinin katledildiği bir OPERASYON yemedi mi? Biz hep duvar örenlerin kurduğu ÇİN seddine bakıyoruz. Ardındaki piyonları ve çıkarları için önüne geleni kullananları asla görmüyoruz. Hemen sokağa dökülüyor, Çinli diye Koreli kovalıyoruz. Kırmızı ve Sarı Gömleklilerin kullanıldığı Tayland'ın anlamını bilen yok bu ülkede. Bizde BEYAZ YAKALILAR HDP'yi meclise taşıdı. Onlar da HDP milletvekilinin "Bize APO'yu serbest bırakmak için oy verdiler" sözün   asla anlamazlar!

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23