• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tanzim satışları provoke etmeye çalışan İrfan Değirmenci'ye sert tepki! "Defol git!"

Kanal D'den kovulduktan sonra dikiş tutturamayan İrfan Değirmenci, tanzim satışları provoke etmeye çalıştı. Vatandaşların tanzim satışlara dair olumlu yorumları üzerine, "Türkiye neden bu duruma geldi?" diyerek provokasyon yapmaya çalışan Değirmenci, cevabı vatandaştan aldı.

2019-02-12 15:47:00 - 2019-02-12 15:48:05

Ankara'da kurulan tanzim pazarında vatandaşı provoke etmek isteyen CHP'li yandaş gazeteci İrfan Değirmeci'ye tepkiler çığ gibi büyüdü."Türkiye neden bu duruma geldi?" diye soran Değirmenci'ye vatandaşlar, "Bazı geri kafalıların yüzünden bu duruma geldi. Devlete provokasyon yapmak için fiyatları yükseltenler yüzünden bu hale geldi. O terbiyesizler yüzünden bu hale geldi." diyerek cevap verdiler. Aldığı cevaplar karşısında umduğunu bulamayan İrfan Değirmenci'ye kamuoyundan da sert tepkiler geldi.

"Defol git!"

CHP'li yandaş gazeteci İrfan Değirmenci, Ankara'da açılan "Halk Sebze" çadırı önünde provokasyon yapmak isteyince halkın tepkisini çekti. Vatandaşlar, "Bir takım malzeme çıktı herhalde. Çekmende sebep ne? Kimsenin hakkı yok burda çekmeye. İki tüp için 100 gün yattım ben. Defol git şurdan" diyerek Değirmenci'ye tepki gösterdi.

Tokat gibi cevap!

"Türkiye neden bu duruma geldi" diye soran Değirmenci'ye vatandaş şu tokat gibi cevabı verdi:

"Bazı geri kafalıların yüzünden bu duruma geldi. Devlete provokasyon yapmak için fiyatları yükseltenler yüzünden bu hale geldi. O terbiyesizler yüzünden bu hale geldi."

Halk tanzim satış fiyatlarından memnun

Sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirilen tanzim satış uygulaması dün başladı. Pek çok noktada hayata geçirlen uygulamaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluştu. Vatandaşlar düşük fiyatlardan memnun kaldı.

Değirmenci'nin "Tanzim satış noktasından memnun musunuz?" sorusuna vatandaşlar "Çok memnununuz. En azından ucuza yiyeceğiz. Allah razı olsun" diyerek cevap verdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23