Sudanlı yetimlerden Türkiye'ye 'Barış Pınarı Harekatı' duası!

"Barış Pınarı Harekatı" yazılı bir kağıdı tutan Sudanlı yetimler, Fırat'ın doğusuna operasyon başlatan Türkiye'ye ve Mehmetçik'e dua etti. O anlar duygulandırdı.

09 Ekim 2019 Çarşamba 21:36

Sosyal medyada dolaşan bir videoda, "Barış Pınarı Harekatı" yazılı bir kağıdı tutan Sudanlı yetimler, Türkiye ve Peygamber Ocağı olan Türk Silahlı Kuvvetleri için dua etti.

Mehmetçik ve Türkiye'ye yapılan dualar duygulandırdı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Ekim 2019 Çarşamba 21:36

YORUM YAZ

 • PeynirPeynir3 gün önce
  Ümmet dediğin Sudan lı yetimler..Mısır ve Suudi’leri kazanamadan ümmeti arkana alamazsın..Sudan lı yetimler kendileri için dua etsinler..
 • osmanosman3 gün önce
  Azerbeycan kktc yi tanımadığı gibi ezanı bile yasakladılar bizde bunları besleyelim. s..krr..olup gitsinler ülkelerine burada ezan okunuyor amk şiaları sie gidin burda ekmeğimizi çalmaya geldiniz kitapsız deyyuslar.
 • trabzonsportrabzonspor4 gün önce
  yahu ne ümmeti ülkemizin besleyip baktığı gariban afrikalılar.mısır-saudi-bae ne yapıyor bi bakın bakalım.hala ümmet diyorsunuz.uyanın uyan.biz müslüman Türkler hep hayal perestiz ümmet şöyle ümmet böyle.Türkün Türkten başka dostu yoktur
 • SerenSeren4 gün önce
  Keşke sizde duha etseniz yalancılar
 • Kafalar çok güzel Kafalar çok güzel 4 gün önce
  Türk'ün turkten başka dostu yok hatta Türkiye'nin dostu yok , Azerbaycan bile KKTC yi tanımıyor ne ümmeti ???
 • Murat gözükaraMurat gözükara4 gün önce
  Ümmete şükürler olsun... Ümmet artık kalıbına sığmıyor... İNŞALLAH birliktelik zamanı tez gelir...
 • DADAŞDADAŞ4 gün önce
  renginize kurban olayım.ALLAHım cc islama ve ümmete yardım et onları yücelt ve muzaffer eyle islam ve ümmet düşmanlarını cücelt mağlub ve perişan eyle amin
 • hercaihercai4 gün önce
  Iste bu yuzden biz bu yetimlere herzaman yardim etmeliyiz.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019