Sözde Feministler sahneye çıktı! 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Problemleri' sempozyumunda provokasyon

Feministler, “Önce ahlak ve maneviyat” sloganıyla yola çıkan ÖĞ-DER’in “Toplumsak Cinsiyet Eşitliği Problemleri” sempozyumunda provokasyona imza attı.

21 Eylül 2019 Cumartesi 16:03

 Taha Emre Özdemir  Ankara  'Önce ahlak ve maneviyat' sloganı ile yola çıkan Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER)'in 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Problemleri' adlı sempozyumu sözde feminist kadınların provokasyonuna sahne oldu. Konuşma yapıldığı esnada kuduran Kadın Savunma Ağı üyesi Aysun Gençtanır, 'Sizin aile dediğiniz kadınların yaşamlarına mal oluyor. Bu eşitsizliğin karşısında mücadele edeceğiz.' diye bağırarak toplantıyı bölmeye çalıştı.

ÖĞ-DER tarafından düzenlenen 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Problemleri' sempozyumu, bir grup sözde feminist tarafından provoke edildi.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'nin problemleri anlatılıyordu

Başkent Öğretmenevi’nde düzenlenen sempozyumun açılış konuşmasını Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yaptı. Sempozyuma katılan konuşmacılar, 'İstanbul Sözleşmesi'nin aile yapısına yönelik olumsuz etkilerini anlatırken, süresiz nafakaya ilişkin de eleştirilerde bulundu.

Diyalog yerine provokasyonu seçti

Yasaların kadını korumayı amaçlarken erkekleri mağdur ettiğini belirten katılımcılar eşcinselliğin de hastalıklı bir sapkınlık olduğunu ifade ederken, salonda bulunan Kadın Savunma Ağı üyesi Aysun Gençtanır, sempozyumu bölerek bağırmaya başladı. Konuşmacının uyarılarına aldırış etmeyen Gençtanır, "Asıl problem kadın düşmanlığıdır, toplumsal cinsiyet eşitsizliğidir." dedi. Konuşmacı ile diyalog kurmak yerine provokasyonu seçen sözde feminist kadın, "Sizin aile dediğiniz kadınların yaşamlarına mal oluyor. Bu eşitsizliğinin karşısında mücadele edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

Gençtanır'ın salondan çıkartılmasından sonra devam eden sempozyumda şu mesajlar verildi:

- Kadın ve erkek omuz omuza vermesi gereken bir yapıdır. Aileyi bozarsanız her şeyi bozarsınız.

- Eşcinsellik ve benzeri cinsellik türleri hem fıtrata hem de doğaya aykırıdır. Gidişatın sonu kaostur.

- Aile Bakanlığı aileyi koruyan değil kadın haklarını koruyan bir bakanlık. Bu toplumun erkeklerini nereye koyacaksınız?

- Toplumsal cinsiyet eşitliği çalışmaları eşcinselliği meşrulaştırma amacı taşımaktadır

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Eylül 2019 Cumartesi 16:03

YORUM YAZ

 • Zübeyir DurduZübeyir Durdu28 gün önce
  Aysun Gençtanır ismini Internetten arattım. Kadrolu bir provokatör gibi görünüyor. Yuları kimin elinde bilmiyorum ama “Müslümanlar şurada bir etkinlik yapıyor. Aile, ana, baba, evlat diyor. Halk İslami manada bilinçlenirse sen ve senin gibiler rahatça zina ve ahlaksızlık yapamaz. Git şunları ifsad et” diye emretmişler belli ki. Apış arasından başka bir şey düşünmez hale gelmiş bu sapkın mutant da zinasız yaşamam diyerek kudurmuş. Öyle anlaşılıyor.
 • ŞEYTAN VE NEFİS!!!ŞEYTAN VE NEFİS!!!29 gün önce
  AYSUN GENÇTANIR!!!SANA BAYAN/HANIMEFENDİ DIYE HİTAP ETMEK İSTEMİYORUM VE ETMEYECEĞIM!!!DEFOL GİT BU GÜZEL ÜLKEMDEN SÖZDE FEMİNİST BOZUNTUSU TERÖRİSTVARİ PİSLİKKK!!!BUNUN GİBİLER ŞEYTANIN VE NEFİSLERİNİN HİZMETİNDE.BUNLARDAN NE KADINA NEDE ERKEĞE HİCBİR FAYDA GELMEZZZ.BUNLARIN KENDİLERİNE BİLE FAYDASI YOK.HA DAĞDAKİ TERORİST HA BUNLAR...!!!
 • ÖĞ-DER ALLAH (C.C.) RAZI OLSUN!!!ÖĞ-DER ALLAH (C.C.) RAZI OLSUN!!!29 gün önce
  ALLAH(C.C.) SİZ VE SİZİN GİBİLERDEN RAZI OLSUN İNŞAALLAH ÖĞ-DER'İN DEĞERLİ İNSANLARI.O ADALET İSTEMEYEN,HARAM PARA,KUL HAKKI YEMEKTEN DOYMAYAN,TÜRKİYE TOPLUMNDA AHLAK,VİCDAN,KUL HAKKI,ALLAH(C.C.) KORKUSU OLGUSUNA SAHİP VEYA SAHİP OLMAYA ÇALIŞAN KADINLARI(BAYANLARI) VE ERKEKLERİ KIŞKIRTMAYA ÇALIŞAN,TÜRKİYE TOPLUMUNU İÇTEN ÇÖKERTMEYE ODAKLANMIŞ SİYONİZM ODAKLI BİR PROJENİN SÖZDE FEMİNİST ÜYESİ VAHŞİ/ŞEYTANİ/NEFSANİ RUHLU AYSUN GENÇTANIR DENEN İNSAN SURETİNDE GÖRÜNEN YARATIĞI ELLERİMLE GEBERTESİM GELİYOR KALBİMDEN/İÇİMDEN.6284 SAYILI KANUNUN(İSTANBUL SÖZLESMESİ) VE TÜRK MEDENİ KANUNUN İLGİLİ MADDELERİNİN DEĞİŞMESİNİ İSTEMİYORLAR.BU KANUNLARIN BU ŞEKLİ İLE OLUŞU EVLİLİKLERİ/AİLE KAVRAMINI YOK EDİYOR!EVLENECEKLER EVLENEMİYOR!ÖZELLİKLE İÇİNDE ALLAH KORKUSU,VİCDAN OLGUSU OLMAYAN KADINLAR ŞAHSİ KİN BESLEDİKLERİ ERKEKLERİ YALAN BEYANDA BULUNARAK,SAPIKLIKLA SUÇLAYARAK,TOPLUM NEZDİNDE ADINI ÇIKRTARAK LİNÇ/HAPSE ATTIRIYORLAR!!!6284 SAYILI KANUN'UN ÖZELLİKLE BEYAN'A DAYALI MADDESİ KAPSAMINDA HAKSIZCA/HUKUKSUZCA ÖZELLİKLE ERKEKLER ÖLMEKTEN BETER HALE GETİRİLİYOR.BİRDE DÜNYANIN HİÇBİR ÜLKESİNDE BİZDEKİ MEVCUT ŞEKLİNE BENZER ŞEKİLDE UYGULANMAYAN(OLMAYAN) SÜRESİZ NAFAKA DİYE İNSANLIGA KARŞI SUÇ TEŞKİL EDEN KAHREDİCİ,ZÜLMEDİCİ BİR UYGULAMA VE ADALETSİZLİK VAR!!!
 • EbuSaidEbuSaid29 gün önce
  Temel den hayır gelmez. Ahlaksizlarin yanında saf tutanlar millete basil ahlak dersi verecek? Boyunlarındagavurun tasmasi ile ahlak bekçisi mi olacak şimdi Saadet? Bula Bula temeli buldularsa açmaya kendileri de farklı değiller demektir. Bı hayır gelmez. Femenlerle birbirlerini yerler anca.
 • İdo1 İdo1 1 ay önce
  Bazıları diyorki kadınlar iş hayatına girsin yada girmeli bencede bütün devlet dairelerinde kadınlar çalışmalı erkekler yangelip yatmalı. İş bulamazsa erkekler hırsızlık yapsınlar çalıp çırpsınlar. 80seneliktc hayatında erkekler iş sorununu çözdüde kadınlara geldi sıra. Sanki kadınlar hayatın her alanında çalışmıyorlar amma burada maksat başkabir proje ve onu uygulayıpaileyi tahrip etmek . Aile hayatı yaşamayıp her gece biriyle yaşamak isteyendebu düzen de karışan zaten yok. Ohalde dert nedir. Adam bir hafta evli kalıyor ömür boyu nafaka ödemeye mahkum oluyor. Bir haftalık bir aylık yada bir senelikne farkeder. Burada mahkum edilen nedir aslında aile. Madem bir gece bir hafta6ayne farkeder her gece biriyle yatanlar o zaman dava açsınlar her yattıklarından ömür boyu tazminat alsınlar . Yıllarca sevgili hayatı yaşayanlar neden nafaka davası açmazlar.
 • FehmiFehmi1 ay önce
  CHP ın kitabında her şey var.Bu bir başlangıçtır. CHP istanbulu alması ile hr türlü ahlaksızlar ortaya çıkacaktır Sebep olan muhafazakar seçmendir. Allah islah etsin İnşallah.
 • davincidavinci1 ay önce
  ekonomide bağımlı nüfus dediğimiz bi kavram var.1 erkek çalışır evdeki kadının ve çocukların maddi ihtiyaçlarını karşılar.ortalama 5 nüfus.cinsiyet eşitliği korkulacak bir kavram değil.kadınlarda çalışma hayatına girmeli.batıyoruz anlamıyormusunuz.bağımlı nufüs çalışma hayatına katılmalı.buda kafalarımızı değiştirmekten geçer.kız çocuklarıda eğitimli olmalı aileler kız çocuklarınında da iş yeri açmasına yardımcı olmalılar.kadınlar kurtulmadan bu ülke kurtulamaz.eğer kafalarınızı değiştiremiyorsanız nafakadan tazminattan süreliden süresizden şikayet etmeye hakkınız yok.çok şikayet ettiğiniz bu durumdan ancak böyle bi toplum olursanız kurtulabilirsiniz.maaşı geliri olan kadınlar çocukları için bile nafaka talep etmiyorlar hakları olduğu halde.
 • meryemmeryem1 ay önce
  Allahın azabı yakındır bekleyin pis feministler kadının diri diri gömüldüğü bir zamanda sırf kadına değer verdiği için toplumdan dışlanan bir peygamberin getirdiği dine saldıran zihniyet kadin savunucusu olamaz
 • Yavuz 1517Yavuz 15171 ay önce
  cehape, BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİN ANASIDIR.
 • hülyahülya1 ay önce
  evet doğru söylüyor.illa da evli kalacaksın diye kadını istemediği biri ile evli olmaya mecbur bırakıyorsunuz.sonucu görüyoruz.
 • Cinsiyet Eşitliği YOKTUR! Mankafalı! Cinsiyet Eşitliği YOKTUR! Mankafalı!1 ay önce
  Allah iki FARKLI cinsiyet yaratmış,ayrı ayni!Biri birinden üstün değil!İslam düşmanı  ibneleri!zinakar evlilik düşmanı genel ahlaksızlar!
 • Hasan Hasan 1 ay önce
  Dostum provokasyon demişsin ama kadın bildiğin haklı...
 • Doğrusu...Doğrusu...1 ay önce
  Ve bütün bunlar, "sözde muhâfazakâr iktidâr" tarafından hem de milletin gözünün içine baka baka icrâ ediliyor.!?
 • Vatandaş Vatandaş 1 ay önce
  O provoke eden kadın, çok kurnazmış, özel olarak seçilmiş gönderilmiştir. Çünkü sempozyumda anlatılanlar CHP'nin kalbine saplanan bir hançer olduğunu bildiklerinden bu tür sempozyumların yaygınlaşmasına engel olmak,82 milyonun bilinçlenmesini sabote etmek istemişler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Ekim 2019