• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Siz ne anlarsınız duadan? Pis dillerini merhum Hüsnü ağabeye de uzattılar!

Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri'nin vekili tayin ettiği talebelerinden Hüsnü Bayramoğlu'na da pis dillerini uzattılar. Paçavra Cumhuriyet, Hüsnü ağabeyi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu üzerinden hedef aldı.

Yeniakit Publisher
2021-04-19 03:04:00 -
Siz ne anlarsınız duadan? Pis dillerini merhum Hüsnü ağabeye de uzattılar!

 Yeniakit.com.tr 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, koronavirüse yenik düşerek Hakk'a yürüyen Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri'nin talebelesi merhum Hüsnü Bayramoğlu'ndan bir ziyareti esnasdında dua istemişti. Cumhuriyet paçavrası, Hüsnü ağabeyin vefat haberini, Bakan Soylu ile merhum Bayramoğlu'nun diyaloğu üzerinden hedef aldı.

Siz ne anlarsınız duadan?

"Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı’ndaki bir resepsiyonda Hüsnü Bayram’ı “İşte Hüsnü Ağabey burada. Ağabey bize dua et, ağabey dua et. İşte Nur talebeleri, işte devletine hükümetine sahip çıkıyor, tankları durduranlar burada” sözleriyle karşılamıştı." diyen Cumhuriyet, "Soylu’nun şemsiye tuttuğu Nur Cemaati Meşveret Grubu lideri Hüsnü Bayram, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Cemaatin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda, Bayram için dua istenmişti. Tedavi altına alınan Hüsnü Bayram'ın yaşamını yitirdiği duyuruldu." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Minyeli Abdullah

Eşmeyin pisliği kokusu yayılır etrafa. Nazara vermeyin şeytanın taaffün etmiş pisliğini kendini misk u anber zanneder. Hem de batılı iyice tasvir safi zihinleri idlal eder. Yılandan bal beklenir mi? İşte size çamuriyet denen mevkute.
 • Yanıtla

Yurt

Allah Rahmet eylesin. İnsanın aklına bu tip değerli şahsiyetlere bilerek hastalık ve benzeri suikast düzenlenmiş olabilir. Bu bir paranoya değil! araştırmak gerekir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23