• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Siyanür' şüpheli ölümde babanın mektubu ortaya çıktı! 'Artık yapacak bir şeyim kalmadı'

Antalya'da 4 kişilik bir ailenin ölü olarak bulunduğu evde baba Selim Şimşek'in yazdığı mektup ortaya çıktı.

Yeniakit Publisher
2019-11-09 11:08:00 -
'Siyanür' şüpheli ölümde babanın mektubu ortaya çıktı! 'Artık yapacak bir şeyim kalmadı'

Geçtiğimiz gün İstanbul Fatih'te aynı evde yaşayan 4 kardeşin siyanürle intihar etmesinin ardınan benzer bir haber de Antalya Konyaaltı'ndan geldi.

Siyanür şüphesi

Siteler Mahallesi'ndeki evlerinde ölü bulunan 36 yaşındaki baba Selim Şimşek, 38 yaşındaki anne Sultan Şimşek ve çocukları 9 yaşındaki Ceren ile 5 yaşındaki Ali Çınar'ın siyanürle intihar ettikleri üzerinde duruluyor.

Evdeki koku ve daire giren ilk ekibin de hastaneye sevk edilmesi siyanür iddialarını doğrular nitelikte.

Babanın intihar mektubu

Öte yandan baba Selim Şimşek intihar etmeden önce yazdığı mektupta "Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz." dediği belirtiliyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Turk

Akit ölen insanın yazdigi mektubu ... insanlar iş bulamadıkları için artık ailecek kendilerini öldürüyorlar.ama ekonomik olarak dünya bizi kiskaniyordu
 • Yanıtla

Ahmet

Ben yıllarca bekledim rabbimin bana emanetini, sonunda nasip etti. Onun saçının teline zarar gelmesini istemem. Hayat insana her türlü zorluğu yaşatıyor, ben de çok zor durumdayım ama hiç bir zaman böyle bir şey aklımın ucundan bile geçmedi. Hayatın kendisi mücadele, taaa ana rahminden dünyaya gelirken başlıyor mücadele. Bu canları sana emanet edene ihanet edemezsin, bazen kurtuluş her şey bitti dediğin zamandadır ve belkide rabbim seni imtihan ediyor, kazanmaya ramak kala, sonsuza dek kaybetmekte neden? Bu masumların hesabın nasıl verirsin? İnsan şu bakışlara nasıl kıyar? Onlara bakarak daha da sıkı tutunur hayata. Rabbim böyle uçurumun kenarına gelen herkese yardım etsin.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23