Seçim 2019 Sayfası

Sınırda operasyon provası!

TSK, Münbiç ve Fırat'ın doğusuna yapacağı operasyon öncesinde sınırda eğitim faaliyetlerine devam ediyor.

12 Ocak 2019 Cumartesi 17:57
Sınırda operasyon provası!

Türkiye, sınır tehditlerini ortadan kaldırmak ve yurt dışından gelen terör tehditlerini yok etmek için Fırat Kalkanı Harekatı'yla başladığı operasyonlara, Zeytin Dalı Harekatı'yla devam etmişti.

Sıra Münbiç ve Fırat'ın doğusunda

TSK, şimdi de Münbiç ve Fırat'ın doğusuna operasyon için hazırlanıyor. Sınıra yapılan çok sayıda sevkiyatın yanı sıra Türk askeri, tanklarla birlikte eğitim faaliyeti gerçekleştirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ocak 2019 Cumartesi 17:57

YORUM YAZ

 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu3 ay önce
  Bu işin ansızı mı kaldı? Aylardır bağırıyorsunuz geliyoruz, geldik diye. Ansızınmış bu lafa kargalar bile gülüyor. Devlet sırrı diye bir şey kalmadı. Devletin sırlarını devletin adamları medyada ifşa ediyor siyasi rant uğruna.
 • OsmanOsman3 ay önce
  Ayseye ... edildi,isportaya düsmüs.
 • ÖmerÖmer3 ay önce
  Kefen giyenler nerede? Buyurun önden. Onu beklemeyin. Geçen Vatikana Papaya ailece ziyarete gitmişti. Şimdi Moskovaya Rus Ortodoks kilisesini ziyarete giderse şaşmam.
 • ÇelişiyorsunuzÇelişiyorsunuz3 ay önce
  Bunu söylemeden edemeyeceğim sevgili akit yazarları..Bu gazete Ecevit’i yerden yere vurur ama gün gelir Rumlar’a savaş edildiği parolayı manşet Yapar Demem oki rahmetlinin birilerine el pençe durduğu dönem olmadığını bilinmesi gerek
 • Ahmet çakalAhmet çakal3 ay önce
  ABD şimdiye kadar oyaladı, sınırımıza, israil ve ABD adına ölecek onlar adına savaşacak bir aptallar ordusu kurmak için çabaladı ama yapamadı! Ab.de müslüman kanı ve malındaki elini hiç çekmek istemiyor, ABD nin beli ni ab nin elini kırmanın zamanı geldi de geçiyor bile bir asır zor sabretti bu ümmet, bu bir din savaşı dır kimse başka kılıf aramasın!
 • mehmet önenmehmet önen3 ay önce
  komik bir Parola
 • ahmetahmet3 ay önce
  ABD nin PKK/YPG ile kontrol ettiği uyuşturucu trafiğine de en büyük darbe olacak bu operasyon.... Suriye de CİA nın elde ettiği uyuşturucu gelirleriyleoperasyon merkezi yaptığı 2.Nikaragua istemiyoruz!
 • MuhammadMuhammad3 ay önce
  Hic bir zaman ayse tatile cikamaz...
 • Mesut SarpMesut Sarp3 ay önce
  Amma da gelmeyen "Ansızın Bir Geceymiş" yahu!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019