• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şimdi de Tarlabaşı'na dadandılar! Arap, Kürt ve Roman çocuklara LGBT ve PKK propagandası

Yeniakit Publisher
2021-06-25 19:20:00 -
Şimdi de Tarlabaşı'na dadandılar! Arap, Kürt ve Roman çocuklara LGBT ve PKK propagandası

İstanbul Tarlabaşı’na dadanan sapık ve terör sevicilerin; Türk, Kürt, Arap ve Roman çocuklarına LGBTİ ve PKK propagandası yaptıkları ortaya çıktı.

Yeniakit.com.tr

Yurtdışından fonlanan LGBTİ dernekleri İstanbul Tarlabaşı'na dadandı. İHA'da yer alan haberde, Tarlabaşı Toplum Merkezi adındaki derneğin, bölgedeki Türk, Kürt, Arap ve Roman çocuklarına, eşcinsellik ve PKK propagandası yaptığı ifade edildi.

Terör sevici HDP ile işbirliği içindeler

Derneğin, Kobani olaylarında çocuklara yönelik dergi çıkarttığı ve bu dergiler aracılığıyla onlara PKK terör örgütünün propagandasını yaptığı belirtildi. Terör sevici HDP ile iş birliği içinde olduğu vurgulanan derneğin, Arap, Türk ve Roman çocuklarına Kürtçe eğitimi verdiği de söylendi.

'Parlayan Çocuklar' dergisinde PKK propagandası

Söz konusu dernek tarafından çıkartılan 'Parlayan Çocuklar' isimli dergide, 'Kobane Konuşmaları' adlı bir yazı kaleme alındığı ve çocukların ağzından PKK/PYD propagandası yaptığı ortaya çıktı. 2019 yılında açılan derneğin, çocuklara yönelik bütün faaliyetlerinde LGBTİ'li sapkınlığın temsillerinin kullanılması da ayrıca dikkat çekti.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Osmanlı Devleti'nin iftira ile itibarsızlaştırılmaya çalışıldığı dergide yer alan bir bölümde, ecdadımız Osmanlı, 'çocukların ağzı' ile şöyle karalandı:

"Mühürsüz oy bizi etkiliyor. Osmanlı Devleti gibi yönetilmekten korkuyoruz çünkü orda kız çocuklar öldürülüyordu ya da okula gönderilmiyordu."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

espanyol

bu tiplere ceza vermesseniz ülke elden gider mordrukun kullanıcaları

BK

ecdadımıza laf söyleyenin dili kopsun ...ler sapiklar
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23