• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

SİHA korkusunu bunu da yaptırdı! Ermeni komutanlar bakın nereye sığındı

Azerbaycan'ın kullandığı Türk SİHA'ları karşısında ağır darbe alan Ermenistan ordusu, hedef olmamak farklı alternatifler buluyor. Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan şimdi de askeri komuta toplantısını anaokulunda yaparken görüntülendi.

Yeniakit Publisher
2020-10-27 12:34:00 -
SİHA korkusunu bunu da yaptırdı! Ermeni komutanlar bakın nereye sığındı

Azerbaycan, Ermenistan tarafından işgal edilen toprakları Karabağ'ı kurtarmak için operasyonlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Operasyonda Türkiye üretimi SİHA'lar, Ermenistan cephesinde büyük motivasyon kaybına neden oldu. Ermenistan ordusunun üst düzey komutanlarının hayatını kaybetmesi ve yaralanması, cephedeki askerlerin de savaşmasını olumsuz yönde etkiliyor.

Anaokulunda kritik toplantı

Asker cephesindeki panik hali sözde komuta kademesine de yansırken, Ermeni yetkililer SİHA'lara yakalanmamak için farklı yollar deniyor. Son olarak Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan, beraberindekilerle birlikte bir anaokulunda askeri komuta toplantısı yaparken fotoğraflandı.

Sözde Karabağ lideri, Türk SİHA'larına hedef olmamak için daha önce de bir sığınakta görüşme gerçekleştirirken kameralara yansımıştı. Harutyunyan'ın açık havada basın demeci verdiği sırada askerlerinin gökyüzünde SİHA aradığı anlar da geçtiğimiz günlerde medyaya yansımıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

gerçek nedir

ırakta kürt bağımsız devletini kurmak için fransızların gazına gelenler .dağlık karabağdada fransız gazına gelen ermeniler..sonlarının ne olduğuna bakın ayrıca türkiye fransadaki büyükelcisini istişare için türkiyey cağırmalı benca sayın mevlüt bey
 • Yanıtla

davut doğrucu

Bunlar şeytan bilinç li yapıyorlar anaokulunda toplantıyı .öğrenip bombalasa Azerbaycan burayı .suçlu olacak tüm dünya Azerbaycan anaokulunu bombaladı vahşet derler yakında hastane dede yapar bunlar toplantı yı.Demek ki çok korkuyorlar ama bunlara bir türlü son darbeyi vuramadı Azerbaycan
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23