• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sen arkadaşlarına bir bak Mahmut! İşte CHP'li Tanal'ın dava arkadaşlarının zina skandalları...

Son zamanlarda "Büyük Kulüp"e üye olması ile gündeme gelen ve tartışmalara sebep olan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın yol ve dava arkadaşlarının taciz ve zina skandalları ise orta yerde duruyor. CHP'li Tanal'ın dava arkadaşlarının zina ve taciz bilançosu karşısındaki suskunluğu da şaşkınlıkla karşılanıyor.

Yeniakit Publisher
2021-10-27 23:56:00 - 2021-10-28 00:24:29
Sen arkadaşlarına bir bak Mahmut! İşte CHP'li Tanal'ın dava arkadaşlarının zina skandalları...

 Yeniakit.com.tr 

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, son günlerde masonik yapılanma olarak anılan, İngiltere merkezli "Büyük Kulüp" üyeliği sebebi ile tartışma konusu oldu. CHP'li Tanal günlerce Yeni Akit'i hedef aldı.

Kızgınlığının altında bu haberlerin deşifre edilmesi mi var?

"Büyük Kulüp" üyesi CHP'li Tanal, yol ve dava arkadaşlarının rezil siyasi yaşamlarını göz ardı ederek Akit'i hedef alıyor.

Sen arkadaşlarına bir bak Mahmut!

Zincirleme şekilde taciz ve tecavüzlerin yaşandığı, gayri ahlaki ilişkilerin adeta salgına dönüştüğü CHP’de, Tanal'ın yol arkadaşı Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın ‘eşcinsel’ bir sapkınlık skandalı patlak verdi. Eylemleri ile LBGTİ savunuculuğu yapan Mahmut Tanal, milletvekili arkadaşı Teoman Sancar'ın rezaleti karşısında sessizliğe büründü.

Rezalet nasıl patlak verdi?

Gazeteci Zihni Çakır, “CHP’li bir vekilin eşcinsel ilişkileri üzerine Denizli’deki bir şantaj çetesinin tehditlerine dayanamayıp savcılığa gittiği, olayın savcılığa intikal etmesi üzerine CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından istifasının istendiği belirtiliyor” paylaşımı yapmış ve bu bilgiler gündeme bomba gibi düşmüştü. CHP’ye yakınlığıyla bilinen Hürriyet Gazetesi yazarı Yalçın Bayer de kendisini arayan CHP’lilerin açıklamalarına dayandırdığı paylaşımında, “Denizli Mv. Teoman Sancar CHP’den istifa etti. İşin başka bir tarafı varmış! Bizi arayan CHP’liler yeni bir skandalla karşı karşıya olduğunu söylediler. ‘Ayıp’ diye nitelenen bu skandalın altından nasıl kalkacak CHP” ifadelerini kullanarak olayı doğrulamıştı.

Tanal'ın milletvekili arkadaşı Sancar da, basın mensuplarına yaptığı açıklama ile skandalı kabul etmişti: “Hakkımda adliyeye yansımış bir dosya var. Bu dosyada şantaj ve tehdit iddiası var. Bu nedenle, bu süreçte partime zarar vermeyeyim diye CHP’den istifa ettim.”

Tanal'ın milletvekili arkadaşının 'zina' kasedi!

Sancar'ın eşcinsel ilişki rezaletinden sonra bu kez de Tanal'ın yol arkadaşı CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat'ın zina kasedi skandalı patlak verdi.

Evli CHP'li vekil ve Aynur Doğan 'yasak aşk' yaşadı

Şantaj skandalının merkezinde yer alan CHP Milletvekili Özgür Karabat, 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde CHP İstanbul 3. bölgeden milletvekili olarak seçildikten sonra yaşadığı yasak aşk yüzünden bir şantaj şebekesinin tuzağına düştü. CHP Çekmeköy İlçe Teşkilatı mensubu olan Aynur Doğan isimli kadın, parti içinde yükselme hedefi ile milletvekili Özgür Karabat'la tanıştı.

Üsküdar'da bulunan evde zina ettiler

Aynur Doğan, daha sonra evli ve bir çocuk babası olan Karabat ile ilişki yaşamaya başladı. İddiaya göre Karabat kadının Üsküdar'daki evine giderek zina etti.

Evine gizli kamera yerleştirdi

İlerleyen süreçte partide istediği gibi yükselemeyen ve işe yerleştirilmeyen Aynur Doğan, arkadaşlarıyla birlikte Karabat'a şantaj yapmaya karar verdi ve bir plan yaptı. CHP'li vekil ile birlikte oldukları evin yatak odasındaki yangın duman sensörü içine gizli kamera düzeneği yerleştiren kadın, Karabat'la mahrem anlarını kayda aldı.

Karısına anlattı, şikâyetçi oldu

CHP'li şantajcılar Karabat'tan 10 milyon istedi. CHP'li vekil teklifi kabul etmedi. Bir müddet sonra yeniden arayan şantajcı, bu kez 1 milyon TL karşılığında görüntüleri imha etmeyi önerdi. Gelen tehdit ve şantajlardan bunalan Karabat, sonunda yaşadığı gayri meşru ilişkiyi eşine itiraf edip şikâyetçi olmaya karar verdi. CHP'li vekil, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne şikâyette bulundu ve soruşturma başlatıldı.

Karabat ve yasak aşkı Doğan!

Tanal, yol ve dava arkadaşlarının rezaletleri karşısında neden sus pus?

Mahmut Tanal, CHP'nin il ve ilçe örgütlerinde patlak veren tecavüz skandalları karşısında 3 maymunu oynarken, partide yaşanan rezaletlerin ardı arkası kesilmedi.

CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Umut Karagöz’ün 20 Kasım’da, parti teşkilatından bir kadına tecavüz etmesiyle başlayan, ardından Ümraniye, Pendik, Avcılar, Esenler, Didim ilçe teşkilatları ile Konya, Bursa, Muğla, Sivas, Antalya il teşkilatlarına sıçrayan taciz, tecavüz ve zina skandalları Denizli ile devam etti.

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı U.G.Y, İstanbul İl Başkan Yardımcıları Özgür Aydın, Yasin İlgar, Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Muğla İl Yöneticisi Mehmet A, Osmangazi İlçe Başkanı M.A, Kemer eski İlçe Başkanı, Esenler, Kartal ve Ümraniye ilçe yöneticileri hakkında da taciz suçlaması yapıldı. CHP’nin Bursa Osman Gazi İlçe Başkanı Metin Akyolcular’ın, 17 yaşındaki bir kız çocuğunu taciz ettiğinin görüntüleri basına yansıdı.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ile CHP’li iki meclis üyesinin S.T isimli kadına tecavüz ettiği iddialarının yanı sıra CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yasin İlgar, yine İstanbul İl Başkan Yardımcısı Özgür Aydın, Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz hakkında da parti içi taciz söylemleri gündemi sarsmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

TCDD ye alın

bunları TCDD ye alacan kimisi lokomotif kimisi katar olur kimin kime potasına basket attığı belli değil
 • Yanıtla

Bu CHP çok kötü

Titreşimli damat,... falan da var da neyse!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23