• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Seküler Mehmet Ali Erbil, İsrail katliamına sessiz kalan komünist ve solculara verdi veriştirdi!

Laikçi seküler hayatı ile televizyonlarda birçok rezilliğe imza atan ve rahatsızlığından sonra maneviyata yöneldiğini açıklayan Mehmet Ali Erbil, İsrail'in Filistin katliamına sessiz kalan komünist ve solculara tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2021-05-18 16:32:00 -
Seküler Mehmet Ali Erbil, İsrail katliamına sessiz kalan komünist ve solculara verdi veriştirdi!

 

İşgalci İsrail'in Filistin'deki katliamına sessiz kalmayan Mehmet Ali Erbil, komünist ve solculara tepki gösterdi. Magazin programına telefonla bağlanan Erbil "Vicdanlara sesleniyorum: Almanya soykırım yaptığında dünya sessiz kalmadı" diyerek ünlü isimlere gönderme yaptı.

İsrail'in Filistin zulmüne tepki gösterdi

İsrail'in Filistinlilere yaptığı zulüm giderek artarken, sanat camiasından İsrail'e karşı tepkiler devam ediyor. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsen Olmaz programına telefonla bağlanarak Filistin'e yapılan hain saldırıyı kınadı. Erbil, sosyal medyada paylaşım yapmayan ünlü isimlere de gönderme yaptı.

"Bu din, mezhep meselesi değil insani bir mesele"

Canlı yayında konuşan Erbil, "Vicdanlara sesleniyorum: Almanya soykırım yaptığında dünya sessiz kalmadı. Ama Filistin'de 6 aylık çocuklar, kadınlar öldürülüyor. Hiçbir suçu olmayan insanlar öldürülüyor. Bütün dünya buna sessiz kalıyor. Bu din, mezhep meselesi değil insani bir mesele" ifadeleri kullanarak bunun insanlık sorunu olduğunu belirtti.

Komünistlere ve solculara tepki gösterdi

İsrail'in zulmüne karşı paylaşım yapmayan ünlüler hakkında da konuşan Erbil, "Hiç paylaşmayan ünlülere; özellikle çakma komünistlere, sahte solculara sesleniyorum. Hiçbir tanesinin sesi çıkmıyor o tiyatrocuların. Rahmetli Deniz Gezmiş Filistin'e gitti üç kişiyle.. Bu sakat halimle bana silah verseler bir tane İsrailli öldürsem cennetlik olurum" dedi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

samimi

Haber başlığınız da sorun var....doğru nerden gelirse gelsin dışlamadan kabul edilir...Erbil de doğru söylemiş... ayrıca geçmişi sizi değil kendisini ilgilendirir...
 • Yanıtla

YÜCE

BİZE NE KEFEN GİYEN SAVAŞ NARALARI ATAN SEYİS BİZ TELAVİVE GÖTÜR DİYENLER VARMI BU KEFEN GİYENLER DEN ONLARLA GİDİP KURTARSINLAR MESCİDİ AKSAYI 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23