• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şamil Tayyar'dan canlı yayında bomba açıklama! 'Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüm, erken seçim...'

AK Parti eski Milletvekili Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Yeniakit Publisher
2019-09-24 14:33:00 -
Şamil Tayyar'dan canlı yayında bomba açıklama! 'Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüm, erken seçim...'

AK Parti'li eski vekil Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeye ilişkin detayları canlı yayında açıkladı.

Şamil Tayyar, Beyaz TV'de yayınlanan 7. Gün programına katıldı.

Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP ile yürütülen ittifaka büyük önem verdiğini belirterek, "30 dakika süren bir görüşmeydi. Çok yoğun bir programı vardı. Bir gün önce de Putin ve Ruhani'yi kabul etmişti. Ben de espri olsun diye 'Sayın Cumhurbaşkanım işiniz zor, dün Putin ve Ruhani'yi kabul ettiniz. Bugün Şamil Tayyar ile berabersiniz' dedim. O da güldü. Cumhurbaşkanı, 'Cumhur İttifakı'nın mezara kadar gideceğini' söyledi. Devlet Bahçeli'ye önem veriyor" dedi.

Erken seçim konusu

Erken seçim ihtimalinin gerçekleşmeyeceğini söyleyen Tayyar, "Erken seçim konusuna karşı çıkıyor. Şu an planlarında olmadığını söyledi. Verimli bir görüşmeydi. Cumhurbaşkanı'nı olumlu ve verimli gördüm. Rahat bir görüşmeydi" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

birisi

hiç bir parti erken seçim istemiyor ama nedense sürekli gündemde. birisi köpürtüyor ama bulamadım kim olduğunu. bildiğim muharrem ince o da tek başına ne kadar etkili olabilir. gazeteciler devamlı bunu soruyorlar hayır cevabını alıp yine soruyorlar garip
 • Yanıtla

Mesut Sarp

iyi ki Reiz Erken seçim konusuna karşı çıkıyor. zaten Partinin dibe vurdugu bu dönemde secim yapmak yüzde onun altında bi AKP potansiyeliyle neticeye varır ki bu da hara kiri gibi bi olay olur.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23