• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Saffet Sancaklı'dan derbi öncesi kritik uyarı! 'Burnuma kötü kokular geliyor'

MHP Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray ve Beşiktaş-Trabzonspor derbileri öncesi yaptığı açıklamada "Benim burnuma kötü kokular geliyor. Beka mücadelesi veriyoruz, bunu verirken birileri futbol üstünden bu terörü kaşıyabilir.'' dedi.

2020-02-21 11:25:00 - 2020-02-21 11:42:44
Saffet Sancaklı'dan derbi öncesi kritik uyarı! 'Burnuma kötü kokular geliyor'

Eski milli futbolcu, MHP Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray ile Beşiktaş-Trabzon derbi maçları öncesi uyarılarda bulundu.

"Benim burnuma kötü kokular geliyor''

Sancaklı şunları söyledi: "Benim burnuma kötü kokular geliyor. Beka mücadelesi veriyoruz, bunu verirken birileri futbol üstünden bu terörü kaşıyabilir ve bize sıkıntı yaratabilir. Sağduyuyu koruyalım ve tuzağa düşmeyelim. Birileri bu işi fazla kaşımaya başladı. Futbolun ve sporun ne manaya geldiğini bize unutturmaya çalışıp başka mecralara çekmek isteyenler var.

''Sporda rekabetin yanı sıra işbirliği de önemlidir''

Spor ve futbol, insanları bir araya getiren, kaynaştıran, eğiten, bütünleştiren, güzel duygular yaşatan bir kültürdür. Sporda rekabetin yanı sıra işbirliği de önemlidir."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hilal

Yediginiz nanelerin kokusudur
 • Yanıtla

Ali BULUT

Burnuna kötü koku gelir tabii hakedene hakettiği cezayı vermezsen yapanın yanına yaptığı kar kalırsa daha burnuna çok kötü kokular gelir. Mesela sahaya giren 200 kadar fener taraftarı ne ceza aldı?? polis arabasını yakanlar ne ceza aldı?? Bjk maçında sahayı taş yağmuruna tutanlar ne ceza aldı? Sahayı Pet şişe yağmuruna tutan gsliler ne ceza aldı? ve daha bir çok örnek Suçun büyüğü yöneticilerden ve taraftar kitlelerinden korkup önlem almayan ceza vermeyen siyasetci ve hukukcularda! boş konusmayin! Hakedene cezasını verin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı