• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sabiha Gökçen'den kalkan uçakta ahlaksız sözler! 'O..... bunlar, yatmak lazım'

Twitter'da bir kullanıcı Sabiha Gökçen-Ukrayna Kharkiv uçağında yaşadığı ırkçı olayı takipçileriyle paylaştı. Twitter kullanıcısı, uçakta ön koltuğunda oturan 3 erkek yolcunun yan koltuklarında oturan Ukraynalı ve Arap kadınlar hakkında kullandığı ahlaksız sözleri ve sonrasında yaşananları anlattı.

Yeniakit Publisher
2020-01-23 16:30:00 -
Sabiha Gökçen'den kalkan uçakta ahlaksız sözler! 'O..... bunlar, yatmak lazım'

İddiaya göre rezalet olay 13.55 Sabiha Gökçen-Ukrayna/Kahrkiv uçağında yaşandı.

Yolcular arasında bulunduğunu belirten Twitter kullanıcısı 2ba, uçakta yaşanan rezaleti tweet hesabından takipçileriyle paylaştı.

Yolculuğun hemen başında hemen arkasındaki 3 erkeğin aralarında yaptığı goygoya katlanamayıp kulaklığını taktığını belirten Sosyal hizmet mütehassısı 2ba, uçuşun sonlarına doğru başı ağrıdığı için kulaklığı çıkartınca ahlak dışı konuşmalara tanık olduğunu ifade ediyor.

"O... bunlar, bunlarla yatmak lazım"

Arkasındaki 3 erkeğin yan taraftaki Arap yolcularla Ukraynalı kadınları işaret ederek "o... bunlar, bunlarla yatmak lazım, bak şu tam seksi tam arap o..su" gibi cümleler sarf ettiğini duyduğunu belirten 2ba, daha fazla dayanamayarak bu kişileri uyardığını belirtiyor. 

"Arapları neden savunuyosun bana savunma"

Ancak uyardığına da pişman oluyor. Çünkü “Beyefendi yeter artık ne biçim konuşuyorsunuz? Bunlar ne kadar edepsizce cümleler, hakkınız yok kimseye bu cümleleri bu hakaretleri etmeye” dediği için bu kez o hakaretin hedefi oluyor.

2ba, “Sen de o..sun ki seni de rahatsız etti Arapları neden savunuyosun bana savunma” sözleriyle kendisine de hakaret savuran şahsı ve yanındakileri kabin görevlisine şikayet ettiğinde ise aldığı tepki ile şoke oluyor. 2ba şikayetine rağmen şahısların pasaport kontrolünden elini kolunu sallayarak geçip gittiklerini de sözlerine ekliyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mikail okuroğlu

.......... sende türk ve müslüman olamazsın
 • Yanıtla

Zerdüşt

O sozleri eden kesin Zerdüşt/Fars ...leridir. Hacli-Sionlarin kendilerine verdigi, Arablara hakaret etme gorevini yerine getiriyorlardir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23