• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Rusya'dan kritik S-400 açıklaması! "Türkiye ilk hamle, Rus silahları bölgede görülmeye devam edecek"

Rusya Devlet Duması Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Leonid Slutsky, Türkiye'ye teslim edilen S-400 hava savunma sistemleriyle ilgili yaptığı açıklamada, Rus cephanesinin bölgeye teslimatı kapsamında Rusya'nın Orta Doğu'yla işbirliğine devam edeceğini söyledi.

Yeniakit Publisher
2019-07-14 15:03:00 - 2019-07-14 15:14:00
Rusya'dan kritik S-400 açıklaması! "Türkiye ilk hamle, Rus silahları bölgede görülmeye devam edecek"

Rusya Devlet Duması Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Leonid Slutsky, RT TV Channel'a verdiği röportajda, Türkiye'ye kurulmaya başlanan S-400 SAM sistemlerinin 'ilk hamle' olduğunu belirterek, ''Türkiye ilk hamle. Rusya'dan çıkan S-400 ve daha üst düzey silah sistemleri bölgede görülmeye devam edecek. Yakından işbirliğine devam edeceğiz çünkü bu tür işbirliklerin hacmi oldukça yüksek. Her açıdan bu işbirliğini artırmamız gerektiğine inanıyorum'' dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

KASER

NATO DEMEK AMERIKANIN SILAH SATMA VE SÖMÜRME ÜLKELERI DEMEK NATOYA ÜYE ÜLKELER AMERIKANIN SILAHINI SATIN ALMAK ZORUNDA BIRAKILIYORLAR VE AMERIKAN SILAHLARI ALAN ÜLKELER YALNIZ AMERIKANIN ISTEDIGI GIBI KULANILACAK AMERIKA BU SILAHLARIN PIN KODLARINI BASKA ÜLKELER VARMIYOR EGER AMERIKAN SILAHLARINI KULANICAKSAN ÖNCE AMERIKADAN IZIN BELGESI ALMAN LAZIM VE BU BELGEYI ALMAK ICIN SENELERCE AMERIKA KOMISYONUN KARARINI BEKLIYECEKSIN OZAMAN KADR DÜSMANLAR SENI COKTAN YOK ETMIS OLACAKLAR ISTE AMERIKA DENILEN CASUS TERÖRISTLERIN ISTILA PLANLARI VE NATO DENILEN AMERIKANIN SILAHLARINI SATMA PAZARIDIR .
 • Yanıtla

milletvekiliyeliz

kaser isimli üyeye cevaben ; kardeşim neyin pin kodu sim kart mı alıyorsun kafa mı yapıyorsun yada ne kadar dar düşünüyorsun herkez strateji uzmanı savaş uzmanı silah uzmanı oldu bir haftada ülkede konuşmayın kardeşim bilmediğiniz konularda yorum yapmayın kuru kalabalık yapmayın. konuya gelince kısa ve öz akp seçmeni değilim bu zamana kadar ne ailemden ne benden tek oy çıkmamıştır s-400 konusunda amerikaya karşı hükümetin omurgalı durması dik durması lazım biz hükümetn her zaman yanındayız olması gereken konuşulması gereken budur amerikanın ambargolarıyla yaptırımlarıyla yılacaksanız korkacaksanız macera aramayın açlığa da katlanırız ama önemli olan dik durabilmek boyun eğmemek
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı