Rusya'dan kritik S-400 açıklaması! "Türkiye ilk hamle, Rus silahları bölgede görülmeye devam edecek"

Rusya Devlet Duması Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Leonid Slutsky, Türkiye'ye teslim edilen S-400 hava savunma sistemleriyle ilgili yaptığı açıklamada, Rus cephanesinin bölgeye teslimatı kapsamında Rusya'nın Orta Doğu'yla işbirliğine devam edeceğini söyledi.

14 Temmuz 2019 Pazar 15:03
Rusya'dan kritik S-400 açıklaması! "Türkiye ilk hamle, Rus silahları bölgede görülmeye devam edecek"

Rusya Devlet Duması Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Leonid Slutsky, RT TV Channel'a verdiği röportajda, Türkiye'ye kurulmaya başlanan S-400 SAM sistemlerinin 'ilk hamle' olduğunu belirterek, ''Türkiye ilk hamle. Rusya'dan çıkan S-400 ve daha üst düzey silah sistemleri bölgede görülmeye devam edecek. Yakından işbirliğine devam edeceğiz çünkü bu tür işbirliklerin hacmi oldukça yüksek. Her açıdan bu işbirliğini artırmamız gerektiğine inanıyorum'' dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2019 Pazar 15:03

YORUM YAZ

  • milletvekiliyelizmilletvekiliyeliz4 gün önce
    kaser isimli üyeye cevaben ; kardeşim neyin pin kodu sim kart mı alıyorsun kafa mı yapıyorsun yada ne kadar dar düşünüyorsun herkez strateji uzmanı savaş uzmanısilah uzmanı oldu bir haftada ülkede konuşmayın kardeşim bilmediğiniz konularda yorum yapmayın kuru kalabalık yapmayın. konuya gelince kısa ve öz akp seçmeni değilim bu zamana kadar ne ailemden ne bendentek oy çıkmamıştır s-400 konusunda amerikaya karşı hükümetin omurgalı durması dik durması lazım biz hükümetn her zaman yanındayız olması gereken konuşulması gereken budur amerikanın ambargolarıyla yaptırımlarıyla yılacaksanız korkacaksanız macera aramayın açlığa da katlanırız amaönemli olan dik durabilmek boyun eğmemek
  • KASERKASER4 gün önce
    NATO DEMEK AMERIKANIN SILAH SATMA VE SÖMÜRME ÜLKELERI DEMEK NATOYA ÜYE ÜLKELER AMERIKANIN SILAHINI SATIN ALMAK ZORUNDA BIRAKILIYORLAR VE AMERIKAN SILAHLARI ALAN ÜLKELER YALNIZ AMERIKANIN ISTEDIGI GIBI KULANILACAK AMERIKA BU SILAHLARIN PIN KODLARINI BASKA ÜLKELER VARMIYOR EGER AMERIKAN SILAHLARINI KULANICAKSAN ÖNCE AMERIKADAN IZIN BELGESI ALMAN LAZIM VE BU BELGEYI ALMAK ICIN SENELERCE AMERIKA KOMISYONUN KARARINI BEKLIYECEKSIN OZAMAN KADR DÜSMANLAR SENI COKTAN YOK ETMIS OLACAKLAR ISTE AMERIKA DENILEN CASUS TERÖRISTLERIN ISTILA PLANLARI VE NATO DENILEN AMERIKANIN SILAHLARINI SATMA PAZARIDIR .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019