Rusya'dan ABD'yi kızdıracak açıklama: İş birliğimiz devam edecek

Rusya Devlet Duması Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Leonid Slutsky, silah sistemlerinin ihraç edilmesi konusunda Rusya'nın Orta Doğu'yla işbirliğine devam edeceğini söyledi.

14 Temmuz 2019 Pazar 14:02
Rusya'dan ABD'yi kızdıracak açıklama: İş birliğimiz devam edecek

Rusya Devlet Duması Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Leonid Slutsky, RT TV Channel'a verdiği röportajda, Türkiye'ye kurulmaya başlanan S-400 SAM sistemlerinin 'ilk hamle' olduğunu belirterek, ''Türkiye ilk hamle. Rusya'dan çıkan S-400 ve daha üst düzey silah sistemleri bölgede görülmeye devam edecek. Yakından işbirliğine devam edeceğiz çünkü bu tür işbirliklerin hacmi oldukça yüksek. Her açıdan bu işbirliğini artırmamız gerektiğine inanıyorum'' dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2019 Pazar 14:02

YORUM YAZ

  • m.am.a4 gün önce
    rusya veabdaynımahallede silahdükkanıolan ikiesnafolduğunuunutmayalım
  • Abdulcabbar Abdulcabbar 4 gün önce
    Bizim orada bir laf var iki insan ortak bir iş yapıyorsa üçüncüye b.k yemek düşer
  • ÖzkanÖzkan4 gün önce
    Türkiye için hayırlı olsun!devamını bekliyoryuz Alanın hakimiyeti biziz!!!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019