• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Reytinglerde çakılınca… Ece Üner'den bomba itiraflar

Yaptığı 'Susma' isimli programın reklam filmiyle büyük tepki toplayan ve reytinglerde yenilen Ece Üner, gündüz kuşağı programlarını eleştirdi. Üner, "‘Haysiyet’ adlı bir kitap yazıp, insanların haysiyetlerini gün içinde yaya yaya konuşmak bana dokundu." dedi

Yeniakit Publisher
2022-05-16 11:53:00 -

Spikerliğe ara verip gündüz kuşağında program yapmaya başlayan ve reytinglere yenilen Ece Üner, konuk olduğu programda açıklamalarda bulundu. 'Susma' isimli programının reklam filmiyle büyük tepki toplayan Üner, ündüz kuşağı programlarını eleştirdi.

"Haysiyet adlı kitap yazıp, insanların haysiyetlerini gün içinde yaya yaya konuşmak bana dokundu"

Üner, "Çok katmanlı bir sıkıntı var kadın kuşağı programlarında. Bunlardan bir tanesi evet yoksulların mahkemesi orası. Bunu kabul ediyorum. Özellikle Müge Anlı gibi bu işi yıllardır profesyonelce yapan insanların belli mercileri harekete geçirdiği ve insanların derdine derman olduğu boyutu var. Ama bunun yanı sıra benim karakterimde bir insana yanlış ve ters gelebilecek yönleri var. ‘Haysiyet’ adlı bir kitap yazıp, insanların haysiyetlerini gün içinde yaya yaya konuşmak bana dokundu." dedi. Psikolojisinin programlardan sonra bozulduğunu söyleyen Üner, "4-6 kuşağı arasında bir canavar yaratılmış" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Earphone

Papağan

serdar

mealen tüh program tutmadı!!!
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23