Provokatörlük yapan İrfan Değirmenci konuştu

Kanal D'den kovulduktan sonra dikiş tutturamayan İrfan Değirmenci, Ankara'da bulunan tanzim satış çadırına giderek satışları provoke etmeye çalıştı. Sosyal medyadan da tepkilerin odağı olan Değirmenci, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

12 Şubat 2019 Salı 22:31
Provokatörlük yapan İrfan Değirmenci konuştu

Ankara'da kurulan tanzim pazarında vatandaşı provoke etmek isteyen İrfan Değirmeci, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

"Defol git!"

CHP'li yandaş gazeteci İrfan Değirmenci, Ankara'da açılan "Halk Sebze" çadırı önünde provokasyon yapmak isteyince halkın tepkisini çekti.

Vatandaşlar, "Bir takım malzeme çıktı herhalde. Çekmende sebep ne? Kimsenin hakkı yok burda çekmeye. İki tüp için 100 gün yattım ben. Defol git şurdan" diyerek Değirmenci'ye tepki gösterdi.

Açıklama yaptı

Yaşananların ardından Değirmenci sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Değirmenci, "Umudum, telefonumu kırmak isteyenlere 'ayıptır' diye tepki gösteren kadınlardadır. Tanzim satış kuyruğunda beklemek değil ülkeyi bu hale getirmek, utanmasını bilene utançtır. Kimseyi zorla çekmedim, videonun açıklamalar kısmına yazdım. İşte tüm yaşananlar." dedi.

Tanzim satışları provoke etmeye çalışan İrfan Değirmenci'ye sert tepki! "Defol git!"

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 22:31

YORUM YAZ

 • AbdurrahmanAbdurrahman8 ay önce
  Tam olarak hangi cümlesi ile "provokasyon" yapmış onu da belirtebilir misiniz acaba? Önce "provokasyon" tanımını yapın (ben yapayım basitçe "kışkırtmak" demek). Ondan sonra insanları kışkırtacak tam olarak hangi cümleyi kurmuş veya ne davranışta bulunmuş bunu da söyleyin. Hani insanları provokatör diye yaftalayıp kendiniz gibi düşünmeyen herkesi düşman ilan ediyorsunuz ya, en azından arkasını doldurun ".... yaptı o sebeple bu hareketi provokasyondur" diyin. Bir habercinin tansim satış kuyruğuyla ilgili röportaj yapmasının ve insanlara soru sormasının neresi yanlış?
 • OsmanlıOsmanlı8 ay önce
  bak hele ite...
 • MÜJDAT ARSLANMÜJDAT ARSLAN8 ay önce
  bu kekonun anlamadığı önceki zamanlarda bu tüpler yağlar tekelin eline düştüğü için millet kuyruğa giriyordu. şimdi aynı meyve sebze markettede var hatta fiyatlarıda baya makul seviyeye indi ama vatandaşta benim gibi gidip de devlete destek için oradan alıyor.
 • Mehmet GünayMehmet Günay8 ay önce
  Allah böyle kişiliklerden memleketi korusun.Tam provakatör ve hain.Az bile yapmışlar.
 • halil45halil458 ay önce
  bencede bu irfani gördügünüz yerde kovun gitsin
 • Sivri biberSivri biber8 ay önce
  Açsaniz ejder meyvesi yiyin efendim provakatörlük yapmayin ayip yani...
 • NurNur8 ay önce
  Tipe bak hele... Bu herif bildiğin, Reha Muhtar'la Metin Uca'nın birleşiminden ortaya çıkan gayrı meşru bir velede benziyor.
 • SelimSelim8 ay önce
  Vatandaş sana haddini bildirmiş hala utanmadan konuşuyor musun?
 • sonersoner8 ay önce
  Hiç Kuran okumadıkları için yaptıklarının mukayesini de yapamayacak kadar sığ düşünceliler kabilesi üyesi değirmenci... sorsan AYDIN ız derler kendilerine, aydınlanmanın anahtarını bilmeden, dünya işleri almış bütün hayatlarını,şeytanla oturup kalka düşüncelerindeki şeytanları ayıklayamaz olmuşlar...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ekim 2019