• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Özyeğin Üniversitesi'ne tepki: Yetkililer duyarsız kalmamalı

İstanbul Özyeğin Üniversitesi'nin düzenleyeceği '2. Uluslararası Erkekler ve Erkeklikler Sempozyumu' adlı etkinliğe tepki gösteren Türkiye Aile Meclisi Başkanı Adem Çevik, ""Bu etkinlik aileyi yıkmaya yönelik bir eylemdir." diyerek şu çağrıyı yaptı: "Feminist terör örgütlerince desteklenen bu sempozyumu iptal edilmeli."

Yeniakit Publisher
2019-09-11 13:41:00 -
Özyeğin Üniversitesi'ne tepki: Yetkililer duyarsız kalmamalı

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

İstanbul Özyeğin Üniversitesi'nin 12-14 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği '2. Uluslararası Erkekler ve Erkeklikler Sempozyumu' adlı etkinliğe tepki gösteren Türkiye Aile Meclisi Başkanı Adem Çevik, "Bu etkinlik aileyi yıkmaya yönelik bir eylemdir. İstanbul Sözleşmesi'nin arkasına sığınan, aileyi ifsat etmeyi amaçlayan yurtdışı şer odaklarından beslenerek feminist terör örgütlerince desteklenen bu sempozyumu iptal edilmeli." dedi.

Adem Çevik sempozyumun tehlikelerine dikkat çekerek şöyle konuştu:

"Özyeğin Üniversitesi'nin organizesiyle yapılan ve kamuoyunda eşcinsellik sempozyumu olarak bilinen bu etkinlik aileyi yıkmaya yönelik bir eylemdir. Anayasamızın 41. Maddesi ailenin korunması hakkından bahseder. Eşcinsellik ise tüm insanlığa karşı bir savaştır. Üstelik ülkemizin milli güvenliğini tehdit etmektedir."

'İptal etmiyorsanız destekliyorsunuz demektir'

"Buradan yetkililere seslenmek istiyorum. Lütfen İstanbul Sözleşmesi'nin arkasına sığınan, aileyi ifsat etmeyi amaçlayan yurtdışı şer odaklarından beslenerek feminist terör örgütlerince desteklenen bu sempozyumu iptal edin. Türkiye Aile Meclisi ve bileşenleri olarak Devlet Başkanımıza, İçişleri Bakanımıza, Valimize ve YÖK Genel Kurulu'na çağrı yapıyoruz. Eşcinsellik sempozyumunu iptal etmiyorsanız destekliyorsunuz demektir. Kendinizi, ailenizi ve ülkemizi helak olmaktan kurtarın. Önce aile şiarıyla hareket eden kurumları, kuruluşları, aileleri ve kişileri vazifeye davet ediyoruz."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sofuoğlu

Üniversite yetkililerinin ve o sempozyuma gelecek ve konuşacakların da suçu yok.Toplumumuzu gay ve lezbiyen olması için,insanların hayvanlaştırma amacında olan "İstanbul Sözleşmesini" kabul eden ve toplumumuzun ekseriyet çoğunluğunun, anılan sözleşmenin iptaline isteklerine kulaklarını tıkayan HÜKÜMETİN SUÇUDUR.Kimse kusura bakmasın ve de gücenmesin.HÜKÜMET YETKİLİLERİ,böylesi konulara kulaklarını tıkamış gidiyorlar.Sonuç ortada.İmam Hatipler dahi bozulursa, diyecek bir şey kalmamış demektir.
 • Yanıtla

Kızıl Elma

Tanzimat döneminden şimdiye kadar 180 sene geçmiş ,O Zaman insanlar hürriyet özgürlük istemişlerdir Avrupa Kültürüne özenti Tabii bunun alt yapısını 1600 senelerinden beri hazırlamışlar ve uygulamasına geçmişlerdi bile ,Bu uygulamada Osmanlı toplumu dininden ahlakından epeydi uzaklarlaşmış , yani bir travma geçirdi diye biliriz tabii zemin hazırdı zaten Ulu Hakanımız Milletin ve Emperyalist yoğun baskısından mecbur kalmıştır Tanzimat Fermanını imzalamış alın ne halınız varsa görün,,,Birde Cumhuriyet ilkeleri eklenmiş bu defa Türkiye dahada Bataklığa Sürüklenmiş ,,Bununla beraber ,,,,Hainler dahada Silahlanmış ,Örgütlenmiş donatılmış zemin hazır ve Çok kaygan bir hal ,,almış,,,Anayasamız ve Medeni Kanunlarımıza ,,AK parti ne ilginçtir döneminde görülmemiş birisi daha kötüsü eklenmiştir şüphelere bile yol açmıştır,,oda,,,,,İSTANBUL SÖZLEŞMESİ...HANÇER GİBİ TAM KALBİMİZE SAPLANDI,,, DAHA. YAZMAYA GEREK KALMADI,,,,,
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı