• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken sözler: Yalan yanlış hikayelerle lobicilik yapıyorlar

Ünlü oyuncu ve sunucu Oktay Kaynarca, uluslararası arenada Türkiye aleyhine kara propaganda yapıldığını söyledi.

Yeniakit Publisher
2019-11-11 11:40:00 -
Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken sözler: Yalan yanlış hikayelerle lobicilik yapıyorlar

Dizi oyuncusu Oktay Kaynarca, “Ülkemizi yalnızlaştırmaya çalışıyorlar sistematik olarak ve yalan yanlış hikâyelerle lobicilik yapıp, bizi dünya kamuoyunda haksız ve geçmişi kirli bir ülke olarak gösterme telaşındalar” dedi.

Oktay Kaynarca, ülkesini çok sevdiğini belirterek, "Memleketimi çok seviyorum her şeyden önce. Hiçbir zaman başka ülkenin vatandaşlığını almak aklımdan geçmedi. Memleketimin her kesiminden insanlarla dirsek temasım vardır. Benimle farklı düşünse de yanlış bulduğum şeyleri açıkça söylerim. Samimiyetimi de görürler. Bu yüzden dostluklarım sahicidir" dedi ve şöyle devam etti:

Yalnızlaştırmaya çalışıyorlar

Ülkemizi yalnızlaştırmaya çalışıyorlar sistematik olarak ve yalan yanlış hikayelerle lobicilik yapıp, bizi dünya kamuoyunda haksız ve geçmişi kirli bir ülke olarak gösterme telaşındalar. İşte bütün bunlara cevap verecek çok önemli bir yapıya sahibiz. Bu da yaptığımız iş... Bunun farkına varın diye bağırıp duruyoruz ama maalesef kendi ülkemizdekiler bile bunun öneminin farkında değiller. Diyoruz ki; elin adamı, yıllarca kendi sinemasıyla dünyada bir algı yarattı ve biz de dahil kültür şırıngası yaptı bütün dünyaya. Ama biz sanat yoluyla ve hiç kimsenin yardımı olmadan, kendi çabalarımızla ulaştık birçok ülkeye.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tata Tonga

bunu bilmeyen var mı? o zaman napacağız? hepimiz okuyacağız. eğitime önem vereceği. bilgili ve güçlü olacağız. haklarımızı koruyacağız. işimizi hamasetle değil de çalışarak yapacağız!
 • Yanıtla

Hemi de

Kim seni neden yalnızlaştırsın? Konuşacağına aynaya bak.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23