Öksüz'den Kaftancıoğlu'na sert tepki: Eğitimi il başkanları değil MEB yönetir

Dr. Naci Ekşi Anadolu Lisesi'nin İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürülmesine ilişkin mesaj paylaşan CHP'li Canan Kaftancıoğlu, "Buna asla müsaade etmeyeceğiz." demişti. Kaftancıoğlu'nun paylaşımına tepki gösteren Türkiye İmam Hatipliler Vakfı Başkanı Ecevit Öksüz, "Bu ülkede eğitim planlamısını Milli Eğitim Bakanlığı yapar. Bu işe karışmak bir partinin il başkanının haddine değil" dedi.

14 Temmuz 2019 Pazar 16:32
Öksüz'den Kaftancıoğlu'na sert tepki: Eğitimi il başkanları değil MEB yönetir

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Yeniakit.com.tr'ye konuşan Türkiye İmam Hatipliler Vakfı Genel Başkanı Ecevit Öksüz, Canan Kaftancıoğlu'nun 'Dr. Naci Ekşi Anadolu Lisesi'nin ihtiyaç olmamasına rağmen İmam Hatip'e çevirmek istiyorlar. Takipçisiyiz, izin vermeyeceğiz.' Tweetine ilişkin açıklamalarda bulundu. "Biz zaten Kaftancıoğlu gibi bir zihniyetin İmam Hatiplere dair hayırlı söz söylemesini beklemeyiz." diyen Ecevit Öksüz, "Bir partinin il başkanının Milli Eğitim Bakanlığı tarafından planlanan bir çalışmaya ilişkin pervasızca açıklama yapması doğru değildir. Milli eğitimi, partilerin il başkanları değil, Milli Eğitim Bakanlığı yönetir." ifadelerini kullandı.

"Bunların derdi İslam düşmanlığı"

"Bunların meselesi eğitim değil." ifadelerini kullanan Öksüz, sözlerine şöyle devam etti:

"CHP'li zihniyetler İmam Hatip sözünü duyduklarında yaraları gocunuyor. Bunların meselesi İslam'a, Türk Milleti'nin manevi değerlerine olan düşmanlıktır. İstanbul Belediye Başkanlığını kazanarak hükümeti ele geçirdiklerini sandıklarından, milli iradenin varlığını unutuyorlar. Herkes haddini bilmelidir."

'CHP zihniyeti İmam Hatipleri siyaset malzemesi yapmaktan vazgeçmelidir'

Ecevit Öksüz, sözlerine şöyle devam etti:

"Biz İmam Hatipler olarak geçmişten bu zamana kadar vatanını, milletini önemseyen ve ülkesi ile barışık bireyler yetiştirdik. Sayın Kaftancıoğlu ve aynı zihniyete sahip kişiler konuşacaktır. Yalnız netice itibari ile milletimiz ne istiyorsa o gerçekleşecektir. CHP zihniyeti, İmam Hatipleri siyaset malzemesi yapmaktan artık vazgeçmelidir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2019 Pazar 16:32

YORUM YAZ

 • AnelyaAnelya3 gün önce
  ya yeterın artık bır tek siz müslğmansınjz.ne demek tüm liseleri İMam hatıpe çevırmek ne dedığnız faykındamısınız.oh oldu paşam sizin çocuklar yurr dışında okusunlar bizim kiler bu saçma sapan liselerde .asla buna müsade etmeyın.ben Imamhatupte çocuğumu okutmaktansa evde oturrurum daha iyi.benım için em önemli eğitim dini zaten öyle de böyle de öğrenecek öğrenmese de bir şey olmaz.şu Öküz mi kim sen bur sus ıstersen ve ya beynını yenıle.sana bır veli olarak seslenıyorum ses sus ve otur yerınde öok güzel eğitim var da birde Imamhatup yapacaklar
 • tahsintahsin3 gün önce
  allah aşkına bu domuz et yiyen kişiden ne bekersiniz
 • RamiRami3 gün önce
  Canan ürür kervan yürür
 • Mehmet.bozkurtMehmet.bozkurt3 gün önce
  Canan.sen.chp.hdpye karisirsin.sen.kimsinki.milliegitime.karisiyorsun.
 • mehmetyukselmehmetyuksel3 gün önce
  Bu kadiniciddiyealmamaklazimtemelefendiveonunarkasindangidenlerekapak olsun mu uslumanlarmiserbakanhocaniinkemilerizizliyor
 • mehmetyuksel05081973mehmetyuksel050819733 gün önce
  Temel
 • mehmeyukselmehmeyuksel3 gün önce
  Milliegitimbakanliginidestekliyorumokadiniciddiyealmiyorum
 • Serhat Serhat 3 gün önce
  Bir iki şehri alınca havalara girip kendini cumhurbaşkanı zannedenlerin partisi başa gelirse ne olur düşünün
 • NAZIMNAZIM3 gün önce
  Bunlar Şeyh Bedrettini Karl Marks zannedenler. Çaktırmadan ilericiliktir diye yuturmağa çalışanlar.....
 • OktayOktay4 gün önce
  Kaftancioğluna kızmaya gerek yok ki.Yolu ve Safı belli.Allah ve Dinine hakaret ettiğini bildiģi halde ona Oy veren Müslümana neden kimse kizmiyor?
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer4 gün önce
  Domuz..eti..yemekle..övünen..bu..ucubelerin..haddine.mi..düşmüş..imam..hatip..okulları..Bu..cüreti..nereden..buluyor..bu..soytarılar.
 • OsmanOsman4 gün önce
  Kandil, Gezi, Kucak v.s. derken en son 31 Martta ve eline mazbatayı aldığını görmüştük. .23 Haziran a kadar uzun süredir ortalar da yoktu. Kokmaya başladılar.
 • imamimam4 gün önce
  Bunlarda haddini bilmek diye bir terbiye yok. Onlara şunu söyleyin. İstanbul belediyesini değil, hükümeti alsanız bile buna engel olmazsınız. Milletin karşısında durmanın bedelini yüz yıldır ödediniz de daha anlamadınız. Siz sarhoş musunuz yoksa?
 • demirdemir4 gün önce
  yalanmı.MEB belirlemezmi????
 • Mustafa MankaloğluMustafa Mankaloğlu4 gün önce
  EğitmiMEB yönetirmiş MEB eğitimi tarikatlara,cemaatlere ve Bilal oğlana devretmiş durumda.
 • VatandasVatandas4 gün önce
  Turkiyede adalet olsa bu coktan asilirdi
 • ReisReis4 gün önce
  Canan her işe burnunu sokarsan o burun başina bela olur... Maydanoz misali olma....imamhatipliler olarak seni unutmuyoruz unutmayacaz. İNANdiğiniz ALLAHİMİZ senin belani vermiş zaten aynaya baksana Bi.
 • AsımAsım4 gün önce
  H... diyorum, sayın kaptancıoğluna..
 • Hakki SevenHakki Seven4 gün önce
  Fetoculer nerde yetisti acaba? bugun yetisenler belki fetocu degil ama baska cemaatci olacak. 20 yil sonra ayni bela gene basimizda. ya butun okullar imam hatip olsun, yada butun imam hatipler kapatilsin. egitimdeki ikilik oluyor. cocuklarin kafasi karisiyor ve korkuyorlar.
 • Zıya Zıya 4 gün önce
  Ona senin ve senin yedi ceddininde gücü yetmez yetiyorsa buyur bekliyoruz halep orda ise arsın burdadır sana ve zihniyetine hodri meydan
 • YılmazYılmaz4 gün önce
  Hasan sende mi domuzcusun ?
 • HASANHASAN4 gün önce
  BU ZiHNiYETiN ELiNE FIRSAT GECERSE HERSEYiN COK KÒTÙ OLACAGINI BiZ BiLiYORUZ ZATEN DE iNSALLAH BU ALCAKLARA OY VEREN iNANCLI KARDESLERiMiZDE TEZ ZAMANDA FARKINA VARIR
 • Kasap Hüsnü Kasap Hüsnü 4 gün önce
  Yanılmıyorsam domuz eti 2006 yılında kasaplık et olarak tanımlandı yönetmelikle
 • İmam hatipliİmam hatipli4 gün önce
  Donusturmeyin arkadaş o okuldaki velileri,ogretmenleri ve öğrencileri karşınıza almayın.İmam hatip kalitesi kalmadı piyasa deist ataist hiipi kılıklı imam hatipliden geçilmiyor.Chp bu kadar imam hatip açsa muminlerin buna karşı çıkması lazim
 • ahmet kaçmazahmet kaçmaz4 gün önce
  marjinal sol eşbaşkan konuşuyor.vatan .dini vatani ve milletine ihanet eden.Allahın gazaları üzerlerine olsun.
 • Siyasi kavunSiyasi kavun4 gün önce
  CHP ülkede bu kadar müslüman varken İslam düşmanlığı yapıyorsa direk halk düşmanıdır ve yargilanmasi gerekir. Nedir bu partinin derdi niye bu parti İslam'a düşman. Lütfen çıkıp bir aciklasin.
 • İsmail İsmail 4 gün önce
  İnşallah bunlara oy veren çocukları imamhatipte okuyanlara ders olur tepki oyuyla başkan çıkarttılar emin olun aynı durumda muhafazakar lar olsaydı solcenah tepki oyu vermez memnun olurlardı.
 • kartalbeykartalbey4 gün önce
  Anadolu Lisesini İmam Hatip Lisesine dönüştürmek savunulacak bir şey değil. Mantıklı olalım ve bu dönüşüme karşı olanları din düşmanı olarak bakmayalım. Akit yazarı A.Dilipak bundan 10-15 gün önce veya 20 gün önce yazdığı bir yazıda içi boş boş durumdaki imam hatip liselerinden dert yanmıştı. Yani eğitimin “e” sinin olmadığı imam hatipler, talebelere hiçbir şey veremeyen imam hatiplerden bahsediyordu sayın yazar. Sağınıza bakın imam hatip, solunuza bakın imam hatip. Ama bilim adına ne üretiyor, talebeye ne veriyor? Anadolu liseleri de ekseriyetle hikâye ancak dönüştürme durumunda bir hikâyeden bir başka hikâyeye isim değişikliği olacak sadece. O zaman ne diye hikâyeyi hikâye olmaktan çıkartmıyorsunuz da isim değişikliği yaparak hikâyeye devam ediyorsunuz? Ha Anadolu lisesi, ha imam hatip lisesi, ikisi de hikâye ve içleri boş liseler. Madem aslında bir şey değiştirmiyorsunuz o zaman neden sim değişikliği yaparak veya bunda ısrar ederek toplumu geriyorsunuz? İmam hatip liseleri bilim, eğitim dalında süper durumda olurlar, mezunları sınavlarda üstün başarı elde ederler o zaman tüm Anadolu liselerini dönüştürsünler. Dolayısıyla boş bir liseyi bir başka boş liseye dönüştürmek sadece insanlar arasında kavgaya neden olmakta. Ben imam hatip liselerine hiçbir zaman karşı olmuş birisi değilim, bu liselerin açılmasını, çoğaltılmasını canı gönülden temenni ederim ama bu liselerde verilen eğitimin de süper olmasını isterim. Eğitimi berbat, öğretmeni kalitesiz, talebesi terbiyeden yoksun bir imam hatip lisesini açmak insanlarla alay etmek demektir. C.Kaftancıoğlu’na gelince. Onların düşüncesi belli. İslami her şeye karşılar. Camileri bile kapatırlar ellerinden gelse. Ezanı da okutmazlar. Onları artık tanıyoruz. Dolayısıyla onlara kızıp da kendi canımızı sıkmaya hiç gerek yok. Allah ıslah etsin.
 • ahmetahmet4 gün önce
  biz de musluman mahallesinde salyangoz satilmasina, domuz ciftligi sayisinin artmasina karsiyiz;)
 • ilhami kayailhami kaya4 gün önce
  bunlar ahlaksızlığın adını ilericilik ahlaklı namuslu erdemli olmanın adını gericilik koymuşlar akllarınca bre ahmaklar benim iman ettiğim kitabın ilk ayeti ikra dır
 • Kerhane istiyorKerhane istiyor4 gün önce
  Solcu zihniyeti
 • PazarcPazarc4 gün önce
  İmam hatipler bizim yüreklerimizde bağrımızda yetişiyor ondan sonra fiiliyyata geçiyor ermeni bozuntusu senin buna gücün yetermi. Akit haber bu yaratıktan haber yaparken lütfen resmini koymayın suratını gördüğüm zaman....
 • Tata TongaTata Tonga4 gün önce
  Ver mehteri ver mehteri...
 • Milletin iradesiMilletin iradesi4 gün önce
  Sen kimsin ! cack sucker.
 • HalitHalit4 gün önce
  Bu .. ne diyor ..
 • HadraHadra4 gün önce
  Zavallı Nisa adındaki cins Zavallı! Dereyi görmeden paçaları sıvamayı hayal etmek de bir rüyadır.Bu Millet senin gibi Darvinizm Fosillerini çoktan çöp kutusuna koydu İSTAÇ'a verdi de gereği yapılmak üzeredir. Ancak Sıkışan Dört ayaklı etrafa ya saldırır gibiveya beceriksiz biçimde etrafını çırmalamaya çalışır. Zavallı mahluk sn Hakimim behemahalen keribu zamanda gereğini vebal ve Mesu'liyetiniz mucibince yapacağınızdan şüphem yoktur.Böylesi Baykuşların Kaba sesleri Gülistandaki sair hoş sedalar kirleniyor.
 • Selim Selim 4 gün önce
  Ateistler ve i.neler onursuz olduğu için tüm milletime kendileri gibi görmek istiyorlar, piç kuruları rüzgara karşı tükürmeyin
 • Erkan 1453Erkan 14534 gün önce
  İblis'in en mühim bir desisesi: Kendini, kendine tâbi' olanlara inkâr ettirmektir. Şu zamanda, hususan maddiyyunların felsefeleriyle zihni bulananlar, bu bedihî mes'elede tereddüd gösterdikleri için, şeytanın bu desisesine karşı bir-iki söz söyleyeceğiz. Şöyle ki: İnsanlarda şeytan vazifesini gören cesedli ervah-ı habîse bilmüşahede bulunduğu gibi, cinnîden cesedsiz ervah-ı habîse dahi bulunduğu, o kat'iyyettedir. Eğer onlar maddî cesed giyseydiler, bu şerir insanların aynı olacaktılar. Hem eğer bu insan suretindeki insî şeytanlar cesedlerini çıkarabilse idiler, o cinnî iblisler olacaktılar.
 • ataata4 gün önce
  il başkanı değil domuz yiyen adamın karısı...
 • bilgin topa,l bilgin topa,l 4 gün önce
  Bunlar açıkça islam din düşmanlığı yapıyor artık eski türkiye yok sizler nefretinizi baska ükkede yapın burası slze alit değil
 • fikretfikret4 gün önce
  BU KİM Kİ KENDİSİ BİLMEDİĞİMİZ YENİM.E.BBAKANI MI BU KENDİSİNİ NE SANIYORSEN KİM İMAM HATİP İSMİNİ AĞZINA ALMAK KİM
 • Kahrol islam ve müslüman düşmanıKahrol islam ve müslüman düşmanı4 gün önce
  Firavundan daha azimli değilsin. Yada Ebreheden veye Nemrut’tan. Bak Canan atalarına bak ibret al. Sonun onlar gibi olacak. Hem bu dünyada hemde öteki dünyada....
 • HadiHadi4 gün önce
  vatanımızdan bu hain rum,ermeni ve yahudileri sürmek zorundayiz,yaptıkarı ortada,gezi,yikım darbe hakaret bozgunculuk.HEPSİNE LANETOLSUN.
 • hasanhasan4 gün önce
  imam hatipler kapatilsin...laik evrensel bilime dayali egitime gecilsin...kahrolsun gerici fasist dikta
 • Alkan Alkan 4 gün önce
  ..ZENIN IÇIN OTURDUGUN SEMTE BIR ... YAPTIRSBILIRIZ HER HALDE ... YAPTIRMAMIZA KARSI ÇIKMASSIN 24 SAAT KERHANEDE .. BASINI YÖMETIRSIN HERHALDE SENIN GIBI  ...DA HANI YAKISIR YANI DOMUZ YIYICI KAFTANCIOGLU IBLIS BASI DOMUZ BASI
 • Ebu Harun Ebu Harun 4 gün önce
  Ulan topu busun.. Ya başka şey olsan Allah korusun... Vesselam
 • TAVSİYECİTAVSİYECİ4 gün önce
  Bu örümcek kafalı halen yirmi otuz sene öncenin kafasını yaşıyor. 2020'ye geldiğimizi biri buna anlatsın.
 • CevatCevat4 gün önce
  DOMUZUN 4.TE 3.UNU...3 DAK BITIREN.....DOMUZ SURATLI DOMUZDAN BESLENEN KARI........SEN ANCAK LAHIMPISLIGISIN ........DIN DUSMANI ISLAM DUSMANI KAFIRSIN............INANDIGINIZ ALLAHINIZ .....DIYORSUNYA...........EVET INANIYORUZ IMAN EDIYORUZ........BIR VE TEK OLAN ILAHIMIZ VE RABBIMIZ.....OLAN ALLAHIMIZA...........GUC KUVVET VE EGEMENLIK KAYITSIZ....ALLAHINDIR........LEHULMULK.VE LEHUL HAMD....ONUNDUR........................SEN INANMIYORSUN AMA..SANAKAFTANCIOGLU ..NEFESI ALDIRAN VERDIREN..DE ODUR....KESSE ISIN BITER......BOYLARSIN GALLAYI.....DAHA GORECEKSIN GITTIGINDE............................SENINGIBI..2 AYAKLI SEYTANLARDAN......ALLAH BIZI UZAK ETSIN....................SEN YERLI KAFIR ..KRIPTO..SABATAISTT.YAHUDIMISIN..........TURKIYENIN GERCEK SAHIPLERI...FAHIHIN YAVUZUN KANUNI ABDULHAMIDINTORUNLARININDIR..... SAV IN ISTIKAMETGOSTERMESIYLE........R.O.M.A..FETH ....EDILECEKTIRRRRR..HIC SUPHE YOKTUR..........BU TOPRAKLARDAIMAN TOHUMU VARDIRRRR...............VE TEKRAR ISLAMMMMM HUKMEDECEKTIRRRR.....HIC SUPHE YOK........................................INSAALLAHHHHH.....
 • MemoMemo4 gün önce
  Okul açarken kapatırken ..e danisilmaz ..
 • demirchedemirche4 gün önce
  Allah c.c şahittir ki bu kadını görünce şeytan görmüş gibi oluyorum. Allah c.c ıslah olmayacaksa ibret verici bir son nasip etsin inşaAllah. Terörist yardakçısı vatan hainleri
 • RecepRecep4 gün önce
  Cananciğim ; Sen kendini fazla zorlama. Biz 15 temmuz gibi bir gladyoişgalcileriniyendiğimizegöre artık bu tekerlek sizin gibiküçük tümseklerde kalmazdiyorum.Hasizinkileredesöyleyinböyle bir kalkışmaolursahakimkarşısınazor çıkarlar. Bir siyasi büyüğümüzne demişti , günün anlamına binaen ben söyleyeyim " kefensiz yatmak isteyenmeydana gelsin" demişti.
 • a.vahit Kayıbaya.vahit Kayıbay4 gün önce
  satılmışlar bugünlerde kudurmuşlar..senin imam hatiple ne işin var canan denilen domuz yiyici..
 • BİZ CENNETLEN CEHENEME İNANIYOZSEN KİMİN TARFİNDASUNSEN DUŞUN RİZELİ BİZ CENNETLEN CEHENEME İNANIYOZSEN KİMİN TARFİNDASUNSEN DUŞUN RİZELİ 4 gün önce
  80SENE SİZİN ZİHNİYETLENOSMANLIDA FAHİŞELERERMENİ RUN YAHUDİYDİ SİZİN ZİHNİYETE ONLAR PATRON TÜRKLER FAHİŞEOLDUMİLATAN SONRA 209 DEN 1909 AKADAR DÜNYADA LİDERDİKJONTÜRK DEDELERİNİZ SAYESİNDE SÜRÜNÜYOZ DÜNYADA 99 SENE KALINIYO DAFAZLAKALANIDA ADAMYERİNE KOYMUYOLAR
 • RİZELİRİZELİ4 gün önce
  sana cevap yazmak için bu kadar elektrik tüketmek bile fazla .Senin hamurun neyle yapıldiki.
 • vahvahvahvah4 gün önce
  Temel'istler bu kadının partisinin değirmenine su taşımıştı. Gerçi dert mi? Çamlıca Camii'ni niye yaptınız diye fırça atıp dert yanan adam, bunu da dert etmez.
 • Mesut SarpMesut Sarp4 gün önce
  Yine temcit pilavı gibi eski bi kavga mevzusu servis edilmekte. Sanki 20 senedir İmam Hatiplerin egitimini bi üst seviyelere getirdikte sıra muhalefetle kavgaya geldi. PKK, Amerika, Suriye, ekonomi ve 600 milyar dolar (milyon degil) borc, 10 milyonluk Türkiyede mülteci sorunu varken muhalefetle kavga etmenin hic bi alemi yok. insanlarımız kavga degil sorunlara beraberce cözüm istiyor.
 • Mikail okurogluMikail okuroglu4 gün önce
  Ne yazık ki böyle İslam kuran karşıtları düşmanı ölünce camiye gelmeseler çok iyi olurda nerde o kişilik.
 • Mikail okurogluMikail okuroglu4 gün önce
  Ne yazık ki böyle İslam kuran karşıtları düşmanı ölünce camiye gelmeseler çok iyi olurda nerde o kişilik.
 • Mikail okurogluMikail okuroglu4 gün önce
  Ne yazık ki böyle İslam kuran karşıtları düşmanı ölünce camiye gelmeseler çok iyi olurda nerde o kişilik.
 • SerdarSerdar4 gün önce
  Bunlara oy veren dini hassasiyeti olanlara kaftanncıoğlunun bu sözleri ibret olur ınşallah
 • ERDİNÇ IŞIKERDİNÇ IŞIK4 gün önce
  HATA ETTİK CANIM SANA DANIŞMADIK;VASFINI BİLMEDİĞİMİZDEN KALE ALMADIK ZATİ ALİYENİZİ CANIM...
 • NadirNadir4 gün önce
  Ermenitohumlarına bu kadar müsamaha ederse bu devletyarın bizide dedeleri gibi kesmeye başlar onun için bu gavur tohumlarına müsaade etmemek başını çıkardımı yılan soyu devlet kafasını ezmelidir haçlı hiçbirzamanbize yaşama hakkı tanımaz bizde bunlara yaşasın ama konuşma hakkı vermemeliyiz
 • Doğrucu DavutDoğrucu Davut4 gün önce
  Allah bazen Firavun'a Musa besletir...Bu bayan hayırlı bir kelam etmiş...Hocasını yetiştirmeden açılan tabela İHL'lerin hali ortada. Bizde bu vesile ile belki bir süre bina ve tabaelaya değil de öğretmenin, öğrencinin, eğitimin kalitesine odaklanırız bu sayede...
 • dobradobra4 gün önce
  Kaftancıoğluna kızmıyorum ben. Chp de en net olan kişi kaftancıoğludur bence. Sırası geldi oy için şöyle davranayım çoğu kesime şirin gözükmek için böyle davranayım diyenlerden daha dürüst davranıyor. Ağzına gelince mukaddesatçı kesilipde tersine davranan yönticiler ve işbirliği yapan diğer partilerin geeçek yüzlerinide görür umarım halk!
 • Hilâl Hilâl 4 gün önce
  Bu kancikpkk nınsavunucusu domuzcu ermeni dölüvatan hainipislik karıyıhaber yapmaya değmez
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 4 gün önce
  Çok Doğru Söylemiş. Haddini Bil. Canan Domuzcu Kızı.
 • Sıradan bir vatandaşSıradan bir vatandaş4 gün önce
  Şu pislik karıyı bi kaşık suda boğasım geliyor biti kanlandı tabi avkurup duruyor domuz yerken geber inşaAllah
 • izmitliizmitli4 gün önce
  bu gacıya bir domuz çiftliği açın sesini keser
 • BozkurtBozkurt4 gün önce
  Bizim köydeki... Canan’ı istiyorlar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019