• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Öğretmenlere hakaret eden Kılıçdaroğlu'ndan Demirtaş ve Kavala'ya güzelleme!

CHP'ye oy vermeyen öğretmenlerin iradesine hakaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terör tutuklusu HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında "casusluk" suçundan tutuklanan Osman Kavala'ya güzelleme yaptı.

Yeniakit Publisher
2020-12-04 23:57:00 -
Öğretmenlere hakaret eden Kılıçdaroğlu'ndan Demirtaş ve Kavala'ya güzelleme!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP grup toplantısındaki konuşmasında "Mevcut iktidarın peşinden giden öğretmen varsa, kimse kusura bakmasın ben ona öğretmen demem" şeklinde skandal ifadelere imza atmıştı.

CHP'ye oy vermeyen öğretmenlere hakaret eden Kılıçdaroğlu'ndan terör tutuklusu HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında "casusluk" suçundan tutuklanan Osman Kavala'ya ise güzelleme geldi.

Kılıçdaroğlu, Demirtaş ve Kavala ile ilgili yaptığı konuşmada, "Ne Demirtaş ne Osman Kavala, diyelim tahliye oldular, bunlar gelip belki CHP'ye hiç oy vermedi, belki hayatlarında da hiç oy vermediler." ifadelerini kullanarak "Ama biz ne diyoruz? Eğer adalet istiyorsak sadece kendimiz için değil herkes için olması lazım." şeklinde ilginç bir iddiada bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Beka

EVET BU ZAT VE AVANELERİ BU ÜLKENİN BEKA SORUNUDUR. ONA OY VERENLERİN ASLINDA CEHAPE YE OY VERDİĞİNİ BİLİYORUZ LÜTFEN ARTIK UYANIN VE ASIL CHP NİN YOLUNDAN GİDENLERİN PEŞİNDEN GİDİN BU ZAT SİZDEN O KADAR EMİNKİ TIPIŞ TIPIŞ GİDİP OYUNU VEEECEN. DİYOR HATTA BİR AİLEDE 4 KİŞİ OY KULLANIYORSA ÜÇ KİŞİ CHP YE BİRİ HDPKK YA OY VERECEK DİYE DİKDATÖRLEŞİYOR. LÜTFEN ARTIK BU ZAT A DERSİNİ VERİN.
 • Yanıtla

Karrdak33

Utanıyorum bu adamın davranışlarından bir öğretmen olarak. Hayalindeki öğretmen: polis taşlayan,öğrencilerini dev lise götürüp megri megri Berkin Elvan ölümsüzdür naraları attıran,farklı düşüncelere kayıtsız tecavuzculere kucak açan, her türlü mobbingi meşru gören dinsiz öğretmenler istiyor. Önce Canan a iki laf edemeyip de bütün öğretmenleri aşağılayan adamdır bu. Canan in dokunulmazlığını kim verdi. Allah'ın dan bul.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23